انجام مقاله مروری

انجام مقاله مروری روش هزینه مراحل انجام یک نمونه نحوه نوشتن دانلود امتیاز مقاله مروری pdf isi

 

مراحل نگارش مقاله مروری

انجام مقاله مروری مقالات مروری مقالاتی هستند که برای به دست آوردن فرصتی برای ارائه نتایج شما به کلاس یا کنفرانس یا همایش ارسال می شوند. این ارائه معمولاً به صورت شفاهی همراه با ppt است ، اما در ابتدا باید مقاله یا مقاله ای را ارسال کنید که توسط برگزار کنندگان کنفرانس بررسی می شود تا تصمیم بگیرند که آیا فرصتی برای حضور در کنفرانس دارید یا خیر. غالباً ، این مقاله بعداً در جلسات کنفرانس برای مشاهده بیشتر منتشر می شود. مقالات کنفرانس می تواند راهی موثر برای امتحان کردن ایده های جدید ، معرفی کار خود به همکاران و سؤال های تحقیقاتی شما باشد. ارائه در یک کنفرانس یک فرصت عالی برای به دست آوردن بازخورد ارزشمند از جامعه دانشمندان و افزایش قد حرفه ای شما در رشته شماست. مقاله کنفرانس اغلب هم یک سند مکتوب است و هم یک سخنرانی شفاهی. ممکن است قبل از حضور در کنفرانس ، از شما خواسته شود که یک نسخه از مقاله خود را به یک مفسر ارائه دهید. بنابراین ، مقاله شما باید از مقررات مربوط به مقالات آکادمیک و ارائه شفاهی پیروی کند.

انجام مقاله مروری قبل از شروع به نوشتن مقاله کنفرانس خود ، باید کنوانسیون ها و دستورالعمل های کنفرانس را بررسی کرده و هرگونه سبک ساختاری یا قالب بندی را دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که یافته های خود را بصورت سازمان یافته و منطقی ارائه می دهید.می توانید هنگام نوشتن مقاله کنفرانس خود ، به لیست زیر مراجعه کنید:

انجام مقاله مروری روش هزینه مراحل انجام یک نمونه نحوه نوشتن دانلود امتیاز مقاله مروری pdf isi

۱- چکیده: این بخش اول مقاله است و یافته های تحقیق شما را خلاصه می کند. شما می توانید نکات اصلی تحقیق خود را مانند هدف تحقیق خود ، روش های استفاده شده ، یافته ها و همچنین نتیجه گیری از تحقیق خود را به صورت خلاصه درج کنید.

بررسی اجمالی و بیان مسئله: خلاصه ای از مبحث تحقیق شما را ارائه می دهد و مشکلی را که شما از طریق تحقیقات اولیه خود شناسایی کرده اید بیان می کند. در این بخش باید فاصله بین وضعیت ایده آل و واقعیت را برجسته کنید.

۲- روش پیشنهادی: این بخش باید در مورد روشهایی که شما پیشنهاد کرده اید – مفروضات و همچنین کارهایی که انجام داده اید جزئیات مختصری ارائه دهد. شما می توانید از واقعیت ها و ارقام استفاده کنید تا داده های شما چشمگیر به نظر برسند.

۳- تجزیه و تحلیل داده ها و نتایج تجربی: این بخش شامل تجزیه و تحلیل مختصر از داده ها و نتایج آزمایش های اولیه شما است.

۴- نتیجه گیری و منابع: این بخش شامل نتیجه گیری از تحقیقات شما و همچنین توصیه هایی برای تحقیقات بیشتر است. همچنین باید در این بخش به کلیه منابع مراجعه کنید.

نکات مهم جهت ارائه مقاله در یک کنفرانس دانشگاهی

تعیین ساختار و سبک

انجام مقاله مروری چگونه ارائه خود را ساختار می دهید؟ این یک سوال مهم است ، زیرا قالب ارائه شما سند نوشته شده شما را شکل می دهد. برخی از امکانات جلسه شما عبارتند از:

  • یک نمایش دیداری، شامل نرم افزارهایی مانند PowerPoint یا Prezi
  • کاغذی که با صدای بلند می خوانید
  • یک میزگرد


ارائه می تواند ترکیبی از این سبک ها باشد. به عنوان مثال ، ممکن است هنگام نمایش تصاویر ، کاغذی را با صدای بلند بخوانید. به دنبال مقاله خود ، ممکن است در یک مکالمه غیررسمی با سایر مجریان خود شرکت کنید. همچنین باید بدانید که مقاله شما چه مدت باید باشد. ارائه ها معمولاً ۱۵-۲۰ دقیقه است. یک قانون کلی این است که یک صفحه با فاصله دو تا ۲ تا ۵/۵ دقیقه طول می کشد تا با صدای بلند بخوانید. بنابراین یک مقاله ۸-۱۰ صفحه ای با فاصله دو برابر اغلب برای ارائه ۱۵-۲۰ دقیقه مناسب است. محدودیت زمانی را رعایت کنید. اطمینان حاصل کنید که مقاله نوشتاری شما با محدودیت های ارائه مطابقت دارد.


در نظر گرفتن کنوانسیون های کنفرانس و ساختار جلسه

انجام مقاله مروری برآورده کردن انتظارات مخاطبان کنفرانس مهم است. آیا قبلاً به یک کنفرانس دانشگاهی رفته اید؟ چگونه سخنرانی ها شکل گرفت؟ چه نوع ارائه هایی را بیشتر موثر دانستید؟ درباره کنفرانس خاصی که قصد دارید در آن شرکت کنید چه می دانید؟ برخی از سازمان های حرفه ای قوانین و پیشنهادات خود را برای نوشتن و ارائه برای کنفرانس های خود دارند. اطمینان حاصل کنید که آنها را کشف کنید و به آنها پایبند باشید.

اگر با سایر دانشمندان پنلی را پیشنهاد داده اید ، در حال حاضر باید ایده خوبی درباره انتظارات هیئت خود داشته باشید. با این حال ، اگر مقاله خود را به صورت جداگانه ارسال کنید و برگزارکنندگان کنفرانس آن را روی صفحه ای با سایر مقالات قرار دهند ، به اطلاعات بیشتری نیاز خواهید داشت.

انجام مقاله مروری آیا یک مفسر وجود خواهد داشت؟ مفسران ، همچنین به عنوان پاسخ دهندگان یا مباحثه کننده ها ، می توانند موارد مهمی در پانل ها باشند ، زیرا کار آنها جمع کردن مقاله ها و طرح س pالات است. اگر یک مفسر وجود دارد ، حتماً بدانید که وی چه زمانی مایل است نسخه ای از مقاله شما را داشته باشد. این مهلت را رعایت کنید.

همچنین ممکن است بخواهید بدانید که دیگر مجریان برنامه شما در مورد چه چیزی صحبت خواهند کرد. آیا مقالات خود را قبل از کنفرانس در میان سایر اعضای هیئت مدیره پخش خواهید کرد؟ آیا مقالات شما به موضوعات مشترک می پردازند؟ آیا در مورد تقاطع ها با کارهای یکدیگر بعد از ارائه های فردی خود بحث خواهید کرد؟ می خواهید پانل شما چقدر مشترک باشد؟

تحلیل مخاطبان

دانستن مخاطب برای هر کار نوشتاری بسیار مهم است ، اما مقالات کنفرانس ویژه هستند زیرا شما از نظر جسمی با آنها تعامل خواهید داشت. نگاهی به مقاله ما در مورد مخاطبان بیندازید. پیش بینی نیاز شنوندگان شما به شما کمک می کند تا مقاله کنفرانسی بنویسید که تحقیقات خاص شما را با روشی قانع کننده به نگرانی های گسترده تر آنها مرتبط کند.


شناخت دغدغه های کنفرانس


انجام مقاله مروری با مرور مجدد فراخوان پیشنهادات و مرور بیانیه یا موضوع مأموریت کنفرانس ، می توانید این موارد را شناسایی کنید. چه کلمات یا مفاهیم کلیدی تکرار می شوند؟ ارتباط کار شما با این سوالات بزرگتر پژوهشی چگونه است؟ اگر می خواهید مقاله خود را به سمت یکی از این موضوعات سوق دهید ، مطمئن شوید که رابطه اصیل وجود دارد. استفاده سطحی از اصطلاحات کلیدی می تواند مقاله شما را ضعیف کند. چگونه می توان شکاف بین تحقیق و نگرانی های گسترده تری خود را ایجاد کرد؟ یافتن این پیوندها بخشی از روند طوفان مغزی است. جزوه های مربوط به ایده پردازی را مشاهده کنید. اگر در کنفرانسی در حوزه اصلی خود شرکت می کنید ، باید با نگرانی ها و س leadingالات اصلی آشنا باشید. اگر در یک کنفرانس بین رشته ای یا کنفرانسی خارج از حوزه خود شرکت خواهید کرد ، یا اگر فقط باید دانش خود را در مورد آنچه در رشته خود دارید به روز کنید ، می توان ژورنال ها و کتاب های اخیراً منتشر شده ، از جمله انتشارات اخیر سخنرانان برجسته کنفرانس را بخوانید. با افرادی که در این کنفرانس بوده اند صحبت کنید به سوالات مربوط به تئوری و روش توجه کنید. چه سوالاتی در ادبیات مطرح می شود؟ با چه متون پایه ای باید آشنا باشید؟ سوالات اولیه تحقیق را که از پروژه شما الهام گرفته است ، مرور کنید. به سوالات بزرگ در ادبیات ثانویه رشته خود بیاندیشید.


انجام مقاله مروری یک تمرین آزاد نوشتن را امتحان کنید. تصور کنید که شما در حال توضیح دادن پروژه خود برای شخصی هستید که در بخش شما است ، اما با موضوع خاص شما آشنا نیست. چه می توانید تصور کنید که او قبلاً می داند؟ از کجا باید توضیح دهید؟ چگونه می توانید زمینه مشترک برقرار کنید؟انجام مقاله کنفرانسی ارائه در کنفرانس دانشگاهی بخش مهمی از زندگی یک محقق است و فرصتی است که بیشتر محققان جوان منتظر آن هستند. با این حال ، اگر چه بدون شک یک تجربه هیجان انگیز است ، چشم انداز ترسناکی را برای بیشتر محققان رقم می زند. طبیعی است که حتی محققان سالخورده و باتجربه نیز هنگام پرداختن به مخاطبان بزرگ ، احساس ناراحتی و ناراحتی کنند ، اما برای محققان جوانی که برای اولین بار در این نمایشگاه حضور دارند ، کل روند می تواند بسیار زیاد باشد.

نکته مهم در ارائه کنفرانس مؤثر در آمادگی کامل است. در اینجا چند نکته وجود دارد که این روند را برای شما روانتر می کند:

۱٫ مقاله خود را با توجه به مخاطب بنویسید: یک مقاله کنفرانس باید با مقاله ژورنالی متفاوت باشد. به یاد داشته باشید که مقاله شما شنیده می شود ، نه خواندن. مخاطبان به طور معمول نسبت به خوانندگان از توجه کمتری برخوردار هستند. بنابراین ، مطالب را ساده و واضح نگه دارید. کاغذ را به خوبی و با یک معرفی ، بدنه و نتیجه گیری بسازید. از زبانی ساده و واضح استفاده کنید. اصطلاحات فنی را که استفاده کرده اید توضیح دهید و در هر کجا که لازم باشد ، سریعاً نکات اصلی را تهیه کنید.

۲٫ به محدودیت های زمانی پایبند باشید: به طور کلی جلسات ارائه مقاله در کنفرانس ها ۳۰-۲۰ دقیقه طول دارند ، بنابراین مواد خود را مطابق با آن آماده کنید. همچنین ، برای هرگونه تغییر آخرین لحظه در زمان بندی جلسه آماده باشید. اگر ۲۰ دقیقه به شما اختصاص داده شده است ، با یک اسکلت کوتاه کوتاه آماده باشید ، فقط در مواردی که بلندگو قبل از محدودیت زمانی خود بیش از حد خود را بیش از حد کند و فقط ۱۰ دقیقه فرصت داشته باشید. برعکس ، مقداری مواد اضافی را مفید نگه دارید زیرا ممکن است به جای ۲۰ دقیقه ۳۰ دقیقه وقت بگذارید.

۳٫ تمرین در مقابل یک دوست: انجام مقاله مروری خواندن در ذهن شما به شما کمک نمی کند که وقت صرف کنید زیرا خواندن با صدای بلند در مقابل مخاطب طولانی تر می شود. تمرین چند بار در مقابل دوست یا جلوی آینه ، به گونه ای که با مطالب آشنا باشید ، اعتماد به نفس شما را تقویت می کند. ضبط یک فیلم از جلسات تمرین شما نیز ایده خوبی است زیرا می توانید بعداً آنها را مشاهده کنید و بفهمید که در چه مواردی باید بهبود پیدا کنید. با این حال ، درست قبل از جلسه واقعی تمرین نکنید ، یا ممکن است صدای شما کسل کننده و خسته به نظر برسد.

۴٫ با اعتماد به نفس شروع کنید: چگونگی شروع نمایش خود بسیار مهم است. شما باید در ۱۰-۲۰ ثانیه اول جلسه خود اعتماد و توجه مخاطبان را جلب کنید. با یک معرفی سریع درباره خودتان شروع کنید زیرا این امر به اثبات اعتبار شما کمک می کند. حتماً از قبل برای این کار آماده کنید. چند نکته برجسته را با دقت انتخاب کرده و با معرفی مختصر خود آماده باشید. یک مثال: “صبح بخیر همه! اسم من تام اسمیت است. من فارغ التحصیل رشته پزشکی در دانشگاه میشیگان نیویورک هستم و پنج سال گذشته را در دانشکده پزشکی داخلی بیمارستان جی جی گذراندم. امروز می خواهم مقاله ای با عنوان… .. ”ارائه دهم

۵٫ ارتباط چشمی با مخاطب حفظ کنید: انجام مقاله مروری همزمان با شروع نمایش خود ، لبخند بزنید. آرام باشید و نفس عمیق بکشید. این به شما کمک می کند تا هرگونه ناراحتی و ناراحتی را بین شما و مخاطبان حل کنید و حل کنید. به وضعیت خود توجه داشته باشید: صاف بایستید و سر خود را نگه دارید. این به شما در برقراری ارتباط چشمی با مخاطب کمک می کند و همچنین صدای شما را شنیدنی تر خواهد کرد. به میز نخوانید. به طور واضح ، بلند و با انرژی صحبت کنید. اما خیلی سریع نکشید: به یاد داشته باشید که ممکن است افرادی در مخاطب حضور داشته باشند که زبان مادری آنها انگلیسی نیست. از مکث ها برای نگاه کردن به مخاطبان خود استفاده کنید ، به مخاطبان خود فرصت دهید تا نسبت به آنچه می گویند واکنش نشان دهند ، یا بگذارید آنچه را که گفتید در آن غرق شود ، یا اینکه به خودتان اجازه دهید نفس بکشید و کاملاً تشکیل دهید.

۶٫ استفاده از انتقال: به یاد داشته باشید هنگام حرکت از یک ایده به ایده دیگر از انتقال استفاده کنید: انتقالها از یک نمایش روان استفاده می کنند. انجام مقاله کنفرانسی برخی از انتقال های مفید “علاوه بر” ، “علاوه بر” ، “در نتیجه” ، “در عین حال” ، “” در نهایت “و غیره است. هنگامی که دو بار از همان ایده استفاده می کنید ، می توانید با” یک ایده مشابه “یا” یک مثال دیگر “شروع کنید. “و غیره. هنگام توضیح توضیحات نقطه به نقطه ، بهتر است در ابتدا تعداد کل امتیازها را ذکر کنیم. به عنوان مثال: “دلایلی برای این وجود دارد. دلیل اول….؛ دلیل دوم این است که؛ این روش به خوانندگان کمک می کند تا نکاتی را که در مورد آنها بحث می کنید ، ردیابی کنند. علاوه بر این ، گاهی اوقات مکث ساده یا یک بیانیه مستقیم مانند “اجازه دهید به قسمت بعدی ارائه” یا “برای حرکت به سمت ایده دیگر” حرکت کنیم نیز یک روش مؤثر برای معرفی بخش ، ایده یا دیدگاه جدید است.

انجام مقاله مروری روش هزینه مراحل انجام یک نمونه نحوه نوشتن دانلود امتیاز مقاله مروری pdf isi

موسسه پژوهشی تامسون رویترز با بهره گیری از مجرب ترین اساتید دانشگاه و دانشجویان دکترا در کلیه رشته های فنی مهندسی و علوم انسانی و پایه و بهره مندی از حمایت های بنیاد علمی تامسون رویترز آماده خدمت رسانی به شما دانشجویان عزیز در رسیدن به جایگاه علمی مطلوب در داخل و خارج از کشور می باشد