انجام پایان نامه هنر.

 

انجام پایان نامه پروپوزال سمینار مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی فنی مهندسی

 

انجام پایان نامه پروپوزال سمینار مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی علوم انسانی

 

انجام پایان نامه هنر

 

انجام پایان نامه هنر

مشاغل مرتبط با تفریح و گردشگری بسیار گسترده می باشند، چرا که فعالیت در بخش های ورزشی، مراکز مرتبط با هتل و گردشگری، بخش های مرتبط با تفریح و سرگرمی و مدیریت نمایشگاه های اصلی را می طلبد. دوره های دانشگاهی بسیار متنوع می باشند و دانشجویان را در جهت کسب مهارت های بسیار عالی جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری یاری می نماید. ناگفته نماند که با کسب تخصص در این گرایش شما قادر به افزایش دانش و تجارب مرتبط خود با این گرایش خواهید بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط تحصیل و کار رشته گردشگری و توریست این مقاله را مطالعه بفرمایید. باید بدانید که تمامی مدارک تفریح و سرگرمی بر مباحث مردم، مهمانداری و مشاغل گردشگری متمرکز اند. لذا جهت کسب موفقیت و ایفای نقش در این گرایش، شما ملزم به برقراری ارتباط موثر با تمامی افراد، انجام وظایف گوناگون، رویارویی با چالش ها، حفظ آرامش در مقابل فشارها، خودداری و تضمین امنیت و آرامش دیگران خواهید بود. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی کسب تخصص، شرایط ورود و اخذ مشاغل مرتبط با گرایش تفریح و گردشگری این مقاله را مطالعه نمایید.

انجام پایان نامه هنر. وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی در دفاتر تهران و شیراز میتوانند به شما در اخذ پذیرش کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری از دانشگاه های خارج از کشور و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران برای افرادی که تمایل به تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری به خارج از کشور به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

وضعیت و شرایط تحصیل و کار رشته هنر

انجام پایان نامه هنر. بسیاری افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور معمولا از طریق مهاجرت از طریق کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و کار کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری و اخذ پذیرش کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری از دانشگاه های خارج از کشور در نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی اقدام می کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت از طریق کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری و اخذ اقامت سرمایه گذاری با کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری نیز وجود دارند. این مقاله به بررسی شرایط تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری می پردازد.

انجام پایان نامه گردشگری هتلداری مهمانداری هواپیما تشریفات خدمات گردشگری تورهای طبیعت گردی تاریخی فرهنگی جامعه شناسی مدير دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي

 

انجام پایان نامه هنر. بورسیه تحصیل و کار رشته هنر در صورت داشتن رزومه قوی تحصیلی و کاری در این کشور امکان پذیر است. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط بورسیه کارشناسی ارشد هنر در خارج از کشور با موسسه های مهاجرتی معتبر یا سفارت کشور مورد نظر تماس حاصل فرمایید. در صورت اخذ بورسیه تحصیلی شما میتوانید از تحصیل رایگان کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری بهره مند گردید. بایستی برای اطلاعات در مورد شرایط تحصیل رایگان کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری تحقیقات بیشتری در رابطه با کشور مورد نظر خود انجام دهید. زبان تحصیل رشته هنر در کشور های مختلف متفاوت است اما اغلب زبان تحصیل به انگلیسی می باشد. تحصیل در رشته هنر بدون مدرک زبان بسته به دانشگاه محل تحصیل شما می باشد.

شهریه دانشگاه های این رشته و هزینه و شهریه تحصیل رشته از کشوری به کشور دیگر و بسته به نوع دانشگاه (خصوصی یا دولتی) متفاوت است. در آمد رشته تفریح و گردشگری در خارج از کشور نیز متغیر است و بستگی دارد در کدام کشور قصد داشته باشید با این رشته مشغول به کار شوید.

ساختار دوره ها و شرایط ورود

انجام پایان نامه هنر. شرایط تحصیل رشته در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس  و همچنین شرایط تحصیل در رشته تفریح و گردشگری در مقطع دکترا یا PhD نیز باید از دانشگاه های مربوطه مورد سوال قرار گیرد. زبان تحصیل رشته تفریح و گردشگری در کشور های مختلف متفاوت است اما اغلب زبان تحصیل به انگلیسی می باشد. تحصیل در رشته تفریح و گردشگری بدون مدرک زبان بسته به دانشگاه محل تحصیل شما می باشد.

مدرک هنر چه مواردی را در بر می گیرد ؟

رشته هنر دانشجویان را در جهت افزایش دانش خود در خصوص جهان و رشد جهانی هدایت خواهد کرد. این در حالیست که برخی از آنان بر مجموعه ای از مشاغل ویژه و برخی دیگر بر آموزش ها و تدریس های کلی تر متمرکز می باشند. رشته تفریح و گردشگری قادر به پوشش دهی عناوینی نظیر : مدیریت مهمانداری، سفر و گردشگری، مدیریت گردشگری، بازاریابی تفریح و گردشگری، مدیریت رویدادها، مدیریت عملکرد گردشگران و مدیریت جذب گردشگران خواهد بود.

باید بدانید که امکان کسب تخصص در تمامی جوانب صنایع تفریح و گردشگری نظیر : هتل ها، رستوران ها، مراکز جذب گردشگری، رویدادها، گردشگری و مسافرت برای شما وجود خواهد داشت. همچنین فرصت کشف عناوین مرتبط با گردشگری نظیر : اقتصاد، محیط زیست، سیاست های گردشگری ملی، چگونگی ایجاد انگیزه در افراد برای جذب گردشگران، شناخت میراث و فرهنگ دیگر مناطق و یا عناوین مرتبط با برنامه ریزی شهری و توسعه آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در کنار مطالعه عناوین نظری، رشته تفریح و گردشگری فرصت کسب تجارب بسیار عالی و آموزش های لازم و اخذ شغل دلخواه را برای افراد فراهم خواهد کرد. این بسیار معمول است که مدرک تفریح و سرگرمی با مطالعه زبان های مدرن، گذراندن اوقات در جهت مطالعه فرهنگ و آداب و رسوم دیگر کشور ها در سطح بین المللی در آمیخته باشد.

شرایط ورود جهت اخذ رشته تفریح و گردشگری

باید بدانید که شرایط ورود جهت اخذ رشته تفریح و گردشگری بستگی به موسسه، کشور انتخابی و دوره هایی که در آن شرکت می کنید خواهید داشت. اخذ این مدرک به صورتی رقابتی می باشد، چرا که کسب نمرات بسیار عالی و علاقه مفرط به مشاغل و عناوین مرتبط با تفریح و گردشگری را می طلبد. جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد تفریح و سرگرمی، شما ملزم به شرکت در مصاحبه ها خواهید بود. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در فوق، اخذ این مدرک بین المللی، اثبات مهارت های زبانی را می طلبد.

ساختار دوره ها و روش های ارزیابی

به طور معمول اخذ مدرک کارشناسی تفریح و گردشگری سه تا چهار سال به طول می انجامد این در حالیست که اخذ مدرک کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری یک یا دو سال زمان می برد، که باز هم بستگی به موسسه و یا کشور انتخابی شما خواهد داشت. معمولا روش های تدریس به صورت شرکت در سخنرانی ها، سمینارها، فعالیت های گروهی و یا ارائه گزارشات خواهد بود، این در حالیست که فرصت شرکت در مباحثه ها ( به صورت رسمی ) برای دانشجویان وجود خواهد داشت.

انجام پایان نامه هنر باید بدانید که میزان اهمیت رشته تفریح و گردشگری در وحله اول به میزان تجارب دانشجویان بستگی دارد، این بسیار مهم است که دانشجویان قبل از اخذ مشاغل مرتبط با تفریح و گردشگری، تجارب کاری بسیار عالی در این زمینه کسب نمایند. این در حالیست که تمامی دوره های مرتبط با گرایش تفریح و گردشگری، سفر کردن به جاهای مختلف، شرکت در آزمون ها، شرکت در کلاس های کارآموزی و فعالیت در محیط کاری را می طلبد. روش های ارزیابی متفاوت می باشد اما به طور معمول شرکت در فعالیت های کلاسی، شرکت در آزمون ها، ارائه دادن و یا ارائه از نمونه کار را در بر می گیرد.

کسب تخصص

کسب تخصص در گرایش تفریح و گردشگری

در این بخش به بررسی گرایش های مختلف رشته تفریح و گردشگری در از خارج کشور و معرفی بهترین گرایش رشته تفریح و گردشگری در خارج از کشور می پردازیم.

دامنه گسترده ای از تخصص ها برای کسانی که به مطالعه گرایش تفریح و گردشگری علاقه مندند وجود دارد. اگر شما فکر اخذ مشاغل بسیار خاص را در ذهن دارید، لذا شما قادر به شرکت در دوره ها جهت اخذ مدرک تخصصی خواهید بود. علاوه بر موارد ذکر شده در فوق امکان شرکت در برنامه های درسی گسترده تر و کسب تخصص در گرایش مورد علاقه برای شما وجود خواهد داشت. در ذیل چندین گرایش بسیار مهم که شما قادر به کسب تخصص در آنان خواهید بود معرفی شده است :

مدیریت سفرها و گردشگری

انجام پایان نامه هنر. اگر شما قصد کسب تخصص در گرایش مدیریت سفرها و گردشگری را دارید، شما ملزم به کسب یک دانش کلی در خصوص صنایع گردشگری، کشف و شناخت عملکرد سازمان های مختلف و رویارویی با مسائل و مشکلات در سطح مدیریت خواهید بود. همچنین شما ملزم به مطالعه دوره های مرتبط با مدیریت کارآیی انسان ها، به کارگیری سیاست های گردشگری، مدیریت امور مالی، خرید و فروش و بازاریابی خواهید بود. جهت ایفای این نقش شما مسئولیت تمرکز بر مدیریت سفرها و گردشگری در منطقه ای خاص نظیر : اروپا و یا بخش های مورد نظر مانند : اکوتوریسم یا سفرهای ماجراجویی را بر عهده خواهید داشت.

مدیریت رویدادها

انجام پایان نامه هنر. این شاخه از گرایش گردشگری با مبحث مشارکت و زندگی شخصی در ارتباط خواهد بود. این شاخه از گرایش گردشگری عناوینی نظیر : نمایشگاه ها، حوادث خبری، جشن ها، راه اندازی و برگزاری آنان، جشن های خانوادگی، جلسات شرکت ها، فعالیت های گروهی، نمایش ها و تفریح و گردشگری را در بر خواهد گرفت. اگر شما قصد کسب تخصص در این گرایش را دارید شما قادر به مطالعه عناوینی نظیر : مدیریت بودجه، نظارت بر قانونی بودن فعالیت ها، بازاریابی رویدادها، مناقصه و شناخت چگونگی رفتار سازمان ها خواهید بود. همچنین شما بر حوادث موجود در صنایع، کسب تخصص در خصوص رویدادها در مقیاس بسیار بزرگ، بازاریابی برای جشن ها، مدیریت ماهرانه نمایشگاه ها تمرکز خواهید داشت.

مدیریت خرده فروشی

انجام پایان نامه هنر. از دیگر عناوین بسیار مهمی که افراد قادر به کسب تخصص در آن خواهند بود، مدیریت خرده فروشی می باشد، چرا که این حرفه بسیار مهم دانشجویان را در جهت اخذ مشاغل بسیار گسترده در صنایع آماده خواهد کرد. با تحصیل در این گرایش شما قادر به شناخت تمامی فرایندهای خرده فروشی، تولید، طراحی محصولات، شناخت منابع، تمامی جوانب تجارت خرده فروشی، شناخت فناوری های دیجیتالی و چگونگی انتقال آنان به بخش های دیگر خواهید بود. علاوه بر موارد ذکر شده در فوق، امکان تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان، کشف بازارهای جدید، ارزیابی رقیبان، شناخت قوانین مرتبط با گرایش مدیریت خرده فروشی، تصمیم گیری بر اساس استراتژی های موجود و توسعه تجارت برای شما وجود خواهد داشت.

مدیریت مواد غذایی و مهمانداری

باید بدانید که امکان کسب تخصص در این گرایش برای افراد وجود خواهد داشت. این شاخه از گردشگری عناوینی نظیر : علوم مواد غذایی و تغذیه، مدیریت هتل ها و رستوران ها، پذیرایی و خدمات، بهداشت مواد غذایی، امور مالی و حسابرسی مواد غذایی، فرایند تولید غذا، ارائه خدمات، شناخت فعالیت های شرکت ها و صنایع نوشیدنی را در بر خواهد گرفت. دوره های مرتبط با این گرایش با مدیریت کارآیی بشری، ارائه خدمات به مشتریان، آماده کردن دانشجویان در جهت فعالیت در سازمان هایی نظیر : هتل ها، رستوران ها، پذیرایی ها، میخانه ها و تولید مواد غذایی در ارتباط خواهد بود. باید بدانید که تمامی موارد ذکر شده در فوق دامنه گسترده ای از زنجیره های بین المللی و تجارت های مستقل را در بر می گیرد.

حفاظت از حومه

انجام پایان نامه هنر. اگر شما به کسب تخصص در گرایش حفاظت از حومه مبادرت ورزیده اید، لذا شما قادر به کشف عناوین زیست محیطی موقت و رویارویی با چالش های زیست محیطی خواهید بود. همچنین امکان شناخت استراتژی ها و رویکرد های مرتبط با حفاظت از مناطق روستایی برای شما وجود خواهد داشت. شرکت در دوره های مرتبط با این گرایش عناوینی نظیر : عناصر اکولوژی، مدیریت زیستگاه ها، کشاورزی، محافظت از گونه ها، تنوع زیستی جهانی، ارزیابی فعالیت های زیست محیطی، مدیریت دارایی، طرح ریزی و شناخت قوانین مرتبط با حفاظت از حومه را در بر خواهد گرفت. به علاوه امکان توسعه مهارت ها جهت اخذ مشاغل مدیریتی و اخذ مشاغل در حیات وحش، همکاری با مقام های بومی و کارکردن در پارک ملی برای شما وجود خواهد داشت.

هنر و میراث فرهنگی

انجام پایان نامه هنر. کسب تخصص در گرایش هنر و میراث فرهنگی به معنای شناخت تمامی فرایند هایی که به تولید صنایع دستی و حفاظت از آنان مربوط می شود خواهد بود. این شاخه از گرایش گردشگری با مناظر شهرها و مناظر طبیعی، ساختمان های تاریخی، اشیای قیمتی و هنری و معماری ساختمان ها در ارتباط خواهد بود. با تحصیل در این گرایش امکان کسب مهارت های بسیار عالی در باستان شناسی، معماری، محافظت، مدیریت منابع فرهنگی، مدیریت میراث فرهنگی، موزه ها و دیگر عناوین نظیر : توسعه و محیط زیست برای شما وجود خواهد داشت.

انجام پایان نامه گردشگری هتلداری مهمانداری هواپیما تشریفات خدمات گردشگری تورهای طبیعت گردی تاریخی فرهنگی جامعه شناسی مدير دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي

 

وضعیت شغل و مشاغل و بازار کار رشته تفریح و گردشگری در خارج از کشور

مشاغل مرتبط با گرایش تفریح و گردشگری

باید بدانید که گرایش تفریح و گردشگری بسیار متنوع و گسترده می باشد و دامنه گسترده ای از تخصص ها را در بر می گیرد و به طود معمول پنج تا نه ساعت کارکردن در روز را می طلبد. این به معنای کارکردن در فصل های مختلف، سفر کردن به مناطق گوناگون، کار کردن تحت فشار و استرس، شرح رویدادها و حوادث تاریخی برای دیگران و جلب رضایت تمامی مشتریان و گردشگران خواهد بود.

حرفه های مرتبط با سفر و گردشگری

اخذ حرفه های مرتبط با سفر و گردشگری مواردی نظیر : کارکردن در دفاتر مسافرتی، فعالیت به عنوان خدمه کابین هواپیما، مدیریت هتل ها و رفت و آمد های مکرر، همکاری با دفاتر گردشگری در خصوص توسعه کارآیی، ایجاد امکانات رفاهی برای گردشگران، ساماندهی و نظم دادن به امور گردشگری و مسافران را در بر خواهد گرفت. این حرفه بسیار متنوع و جالب به نظر می رسد، چرا که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با جهان مدرن در ارتباط است. به خاطر داشته باشید که جایگاه شما، برقراری ارتباط موثر با دامنه گسترده ای از مردم ( مشتریان و همکاران ) از موارد بسیار مهم به حساب می آیند. ناگفته نماند که روان صحبت کردن ( زبان بین المللی ) جهت ارائه خدمات به مشتریان و کسب مهارت های بسیار قوی در سازمان ها موثر می باشد.

حرفه مدیر رویدادها

انجام پایان نامه هنر. حرفه مدیریت رویدادها به معنای صرف بسیاری از اوقات خود در خصوص ساماندهی و توسعه رویدادها خواهد بود. این حرفه با عناوینی نظیر : راه اندازی، جمع آوری اطلاعاتی در خصوص رویدادها، شرکت در جلسات شرکت ها، استخدام کارمندان جدید، حوادث بسیار بزرگ و بازی های المپیک در ارتباط خواهد بود. باید بدانید که این حرفه به صورت رقابتی می باشد، لذا یک مدیر موفق به مهارت های بسیار عالی در بازاریابی، ارائه گزارش های مالی، طرح ریزی در خصوص پروژه ها، شرکت در مناقصه ها، شناخت رفتار مشتریان، شرکت در دوره های تخصصی و ارائه خدمات به مشتریان نیاز خواهد داشت. باید بدانید که اخذ این حرفه بسیار مهم کسب دانش های بسیار عالی در صنایع و ارزیابی تمامی رویدادها را می طلبد.

حرفه مدیریت مهمانداری

انجام پایان نامه هنر. گزینه های شغلی بسیاری برای مدیران بخش مهمانداری در نظر گرفته شده است. این مشاغل مواردی نظیر : کارکردن در هتل های مجلل، توسعه شرکت های بازاریابی، مدیریت رستوران های زنجیره ای، همکاری در خصوص افتتاح میخانه و یا اماکن تفریحی را در بر خواهد گرفت. جهت ایفای این نقش شما به کسب مهارت های بسیار عالی در طول دوران تحصیل نیاز خواهید داشت. همچنین شناخت و پاسخگویی به مشتریان، وفق پذیری با شرایط مسافران و برقراری ارتباط موثر با آنان از دیگر وظایف شما به حساب خواهد آمد.

اخذ مشاغل در مراکز تفریحی

باید بدانید که فرصت های بسیاری برای فارغ التحصیلان گرایش گردشگری در مراکز تفریحی نظیر : مراکز ورزشی، مراکز بدنسازی و یا پرورش اندام و یا مراکز سلامتی در نظر گرفته شده است. فارغ التحصیلانی که مدرک تربیت بدنی را در اختیار دارند قادر به ایفای نقش در صنایع ورزشی و یا مربی گری خواهند بود. این در حالیست که فارغ التحصیلان گرایش تفریح و گردشگری قادر به ایفای نقش های مدیریتی، بازاریابی و کار کردن در سازمان های گردشگری خواهند بود. مهارت برقراری ارتباط بسیار قوی، ساماندهی مهارت های ضروری، کار کردن تحت فشار و استرس، ارزیابی و نظارت بر تسهیلات ورزشی و تفریحی از دیگر مشخصات این افراد به حساب می آید.

اخذ مشاغل در مراکز ورزشی

انجام پایان نامه هنر. اگر شما به مبحث ورزش علاقه مندید؛ باید بدانید که اخذ مشاغل مرتبط با ورزش و گردشگری بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود. با کسب تخصص در این حرفه، شما قادر به بازاریابی محصولات ورزشی، بر عهده گرفتن نمایندگی تیم های ورزشی و باشگاه ها، کمک به ساماندهی فعالیت های ورزشی و رویدادهای ورزشی در سطح ملی و بین المللی خواهید بود. ایفای نقش در این حرفه، شناخت دامنه گسترده ای از جوانب فعالیت های ورزشی، ارائه گزارش های مالی و مدیریت برند های ورزشی را می طلبد.

اخذ حرفه ورزش های مهیج

انجام پایان نامه هنر. اگر شما فردی ماجراجو هستید و از کارکردن در کنار مردم لذت می برید باید بدانید که اخذ این حرفه بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود. این حرفه بسیار مشهور و جذاب می باشد، چرا که کارکردن در کنار مردم و کسب تجارب بسیار عالی در عناوینی نظیر : چتربازی، گشت و گذار، اسنوبورد، بالا رفتن از صخره، کوهپیمایی، اسکی روی آب، رالی و دوچرخه سواری کوهستانی را در بر می گیرد. همچنین شما قادر به فعالیت در بخش های بازاریابی، مدیریت حومه ها، اخذ مشاغل ریاستی و مربی گری خواهید بود.

اخذ این حرفه در صنایع به صورت رقابتی می باشد و مستلزم کسب مهارت ها و تجارب عملی بسیار عالی در طول دوران تحصیل می باشد. لذا قبل از هرگونه اقدام شما ملزم به ارزیابی حرفه مورد نظر خواهید بود. کسب تجارب مرتبط با این گرایش، برقراری ارتباط با دیگر افراد، کسب نمرات بسیار عالی در دانشگاه و انجام تحقیقات از دیگر مسائل بسیار مهم در این حرفه می باشد.

سطح علمی دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری

  • دانشگاه MIT آمریکا
  • کالج سلطنتی هنر لندن
  • دانشگاه فنی دلف هلند
  • دانشگاه کالیفرنیا در برکلی
  • دانشگاه هاروارد
  • انستیتو تکنولوژی ماساچوست
  • دانشگاه توکیو
  • دانشگاه استنفورد

انجام پایان نامه هنر. شرایط تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری کشورهای مختلف اروپا مثل فرانسه اتریش  آلمان لهستان سوئد هلند بلژیک نروژ دانمارک ایتالیا روسیه بلاروس لیتوانی مجارستان سوئیس فنلاند پرتغال اسپانیا  انگلستان و همچنین کشورهایی مثل آمریکا نیوزلند و استرالیا کانادا کشورهای آمریکای جنوبی مثل برزیل اکوادور اروگوئه آرژانتین و غیره یا کشورهای آسیایی مثل کره جنوبی ژاپن ارمنستان گرجستان قطر امارات و غیره متفاوت است و هر کشوری معمولاً در رشته ای خاص دارای مزایای و رتبه علمی بالاتر است، مثلاً رشته حقوق فرانسه، معماری ایتالیا، هوافضا روسیه و غیره از موارد مشابه هستند. در نهایت موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از بهترین موسسات حقوقی کشور آماده پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا و اقامت با گارانتی و تضمین کامل می باشد.

انجام پایان نامه هنر. علاقه مندان به تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط مهاجرت و شرایط اعزام دانشجو کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری به خارج از کشور کشور و اخذ ویزای تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری به صورت تضمینی می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکلای مجرب ما، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات اعزام دانشجو به راحتی و در کمترین زمان ویزای تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری را دریافت کرده و به ادامه تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

اهمیت رشته هنر

•یکی از مهم ترین فعالیت های انسان معاصر که موجب تغییراتی اساسی در مسائل سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و روش زندگی انسان ها شده جهانگردی است.
•صنعت گردشگری بزرگ ترین، گسترده ترین و متنوع ترین صنعت دنیاست. در بسیاری از کشورها، این صنعت منبع اصلی درآمد، ایجاد اشتغال، رشد بخش خصوصی و عامل توسعه زیر ساخت هاست
•گردشگری امروزه یکی از بهترین ابزارهای تبادل  و تعامل فرهنگی است و سیاحت و گشت و گذار در سرزمین های مختلف از روش های موفق گذراندن اوقات فراغت می باشد.
•گردشگری در هزاره سوم را ارزنده ترین صنعت پول ساز در جهان می دانند که دولت مردان کشور باید با یک عزم ملی در این راه بیش تر تلاش کنند .
•ایجاد شغل : هم اكنون از هر ۱۳ شغل موجود يك شغل به صنايع مسافرتي و توريسم اختصاص دارد و درسال ۲۰۱۹ از هر ۸/۱۱ شغل موجود يك شغل به اين صنايع مرتبط خواهد بود.

معرفی رشته هنر

در این رشته دانش آموزان باشناخت صنعت گردشگری فرهنگ ملل مختلف آشنا می شوند
دروسی که در این رشته تدریس می شود۱-راهنمای عمومی گردشگری
راهنمای عمومی گردشگری کسی است ضمن آشنایی با مفاهیم کلی راهنمایی سفر های داخلی و خارجی، شناخت کافی از صنعت سفر و گردشگری ،زبان تخصصی سفر و گردشگری، آداب و رسوم و قومیتهای مختلف کشور،روحیات ملل،ویژگیهای تاریخی و جغرافیایی و معماری ایران،سخنوری و فن بیان، الگو های رفتاری بین المللی، نحوه بکارگیری فن آوری اطلاعات،کاربرد قوانین و مقررات مرتبط با صنعت گردشگری،مذاهب گوناگون و کمکهای اولیه بهداشت سفر داشته باشد.
۲-راهنمای محلی
راهنمای محلی کسی است که توانایی شناخت ویژگی های تاریخی، فرهنگی، طبیعی، گونه های زیستی و اقلیم و صنایع دستی محلی و الگو های رفتاری و آداب معاشرت را داشته باشدو با زبان بین المللی آشنایاشد
۳-راهنمای موزه
راهنمای موزه شغلی است که ضمن آشنایی با مفاهیم کلی راهنمایی سفرهای داخلی و خارجی، شناخت کافی از صنعت سفر و گردشگری، زبان تخصصی سفر و گردشگری، آداب و رسوم
و قومیتهای مختلف کشو، روحیات ملل، ویژگیهای تاریخی و جغرافیایی و معماری ایران، سخنوری و فن بیان،الگوهای رفتاری بین المللی، نحوه بکارگیری فنآوری اطلاعات، کاربرد قوانین و مقررات مرتبط با صنعت گردشگری و مذاهب گوناگون را بداند.
۴-راهنمای طبیعت گردی
راهنمای طبیعت گردی کسی است که شناخت کامل از اکوسیستم، اکوتورسیم، مجموعه قوانین و مقررات محیط زیست، نحوه استقرار و زندگی در طبیعت، حیات وحش،زمین شناسی، اقلیم شناسی و هوا شناسی، انواع گونه های گیاهی ایران، روحیات اقوام ایران و سایر ملل، عکاسی و فیلمبرداری در طبیعت، سخنوری و فن بیان، ورزش های مرتبط با گردشگری، فنون راهنمایی، مناطق حفاظت شده و زبان تخصصی داشته باشد.

انجام پایان نامه گردشگری هتلداری مهمانداری هواپیما تشریفات خدمات گردشگری تورهای طبیعت گردی تاریخی فرهنگی جامعه شناسی دفاتر خدمات مسافرتي

 

مطلوبیتهای رشته هنر

 تحصیل در محیطی گرم ، با نشاط و دوستانه

– استفاده از مدرن ترین تجهیزات کمک آموزشی

– شرکت در اردوهای مفرح آموزشی ( تورهای طبیعت گردی ، تاریخی ، فرهنگی ، جامع شناسی و …)

– امکان راه یابی به دانشگاه با توجه به معدل در چهار رشته : هتلداری ، مهمانداری هواپیما ، تشریفات ، خدمات گردشگری

– امکان شغلی بالا از طریق کار در آژانس های خدمات مسافرتی

– امکان خود اشتغالی بعد از گرفتن لیسانس گردشگری از طریق تاسیس دفاتر خدمات مسافرتی

– امکان اشتغال در زمینه های مرتبط با صنعت گردشگری ( میلیونها فرصت شغلی در دنیا مرتبط با صنعت گردشگری وجود دارد )

– امکان ادامه تحصیل در دانشگاههای ایران و جهان

-دانش آموزان می توانند از اواخر سال اول هنرستان شروع به کار کردن به صورت تمام وقت و نیمه وقت کنند.
-دعوت هتل های معروف از دانش آموزان برای پذیرایی از میهمانان جشن هتل ها .
– درس خواندن همراه با کارهای عملی و جشنواره های کشوری و استانی و منطقه ای.
-نبودن استرس بر روی دانش آموزان که باعث بهتر درس خواندن آنها می باشد.-
-روحیه بشاش و پویا به دلیل ارتباط با افراد مختلف در رده های شغلی و اجتماعی متفاوت.
-ارائه گواهینامه های مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای .
-دانش آموزان تمام مسائل ارتباطات اجتماعی ، شیوه رفتار، شیوه گفتار، چگونگی پوشش و راه رفتن و غذا خوردن و… را می آموزند

آینده شغلی :
فارغ‌التحصیلان رشته های هنر، گردشگری و مدیریت هتلداری می‌توانند در زمینه‌های تخصصی صنعت هتلداری مانند واحدهای پذیرایی و اقامتی, مؤسسات ملی و جهانگردی و شرکت‌های حمل و نقل هوایی فعالیت کنند.

عناوین و تعاریف برخی دوره های آموزشی گردشگری

مدير دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي :

شغلي است كه مديريت ، برنامه ريزي ، سازماندهي و تامين نيروي انساني ، مديريـت روابـط بين الملـل

مديريـت بازار جهـانگردي ، شـناخـت ومديـريت فعاليـت هاي حرفـه اي دفاتـر خدمـات مسافرتي ، تجزيه و

تحليل مسايل مالي شركت ، بكارگيري زبان تخصصي و كار آفريني را داشته باشد .

راهنماي طبيـعت گردي:

كسـي است كه شـناخـت كامـل از اكوسـيستم ،اكوتوريسـم، مجموعه قوانيـن و مقررات محـيط زيست،

نحوه استقرار و زندگي در طبيعت، حيات وحش ، زمين شنـاسي، اقليم شناسي و هواشـناـسي،انواع

گونه هاي گياهي ايران، روحيات اقوام ايران و ساير ملل، عكاسي و فيلمبرداري در طبيعت، سـخنوري وفن

بـيان، ورزش هاي مرتبط با طبيعت گردي، فنون راهنمايي، مناطق حفاظت شده و زبان تخصصي داشته

باشد.

مدير تور:

كسي است كه توانايي برنامـه ريـزي تور داخـلي و خارجـي ، سازمان دهي و مديريت منابع انسـاني ،

ايـجاد روابط انساني ، ارتـبــاطات و انگيـزش و روابــط كار داشتـه باشد و نيز شــناخت كافـي از بازارهـاي

هدف وآميــخته بازاريابي و اهميت و نقش صنعت جهانگردي را دارا باشد .

كارمند بازاريابي و فروش :

انجام پایان نامه هنر. در آژانس هاي جهانگردي كسي است كه از عهده انجام بازاريابي و مديريت بازارانجام تبليغات و ارتباط با

مشتري انجام مديريت فروش در آژانس هاي جهانگردي بر آيد.

راهنماي دفتر اطلاع رساني گردشگري:

انجام پایان نامه هنر. كسي است كه ضمن آشنايي با جغرافياي گردشگري و اطلاعات مسافرتي كشور، از جغرافياي گردشگري

و شهري حوزه ماموريت خود شناخت داشته و از عهده انجام مهارتهاي برخورد مطلوب با مراجعين و

راهنمايي و ارايه اطلاعات، تسهيلات و كمك رساني به آنان و انعكاس درخواست هاي متقاضيان به

مراجع ذيصلاح برآيد.

راهنمای موزه:

انجام پایان نامه هنر. شغلی است که ضمن آشنایی با مفاهیم کلی راهنمایی سفرهای داخلی و خارجی، شناخت کافی از

صنعت سفر و گردشگری، زبان تخصصی سفر و گردشگری، آداب و رسوم و قومیتهای مختلف کشور،

روحیات ملل، ویژگیهای تاریخی و جغرافیایی و معماری ایران، سخنوری و فن بیان، الگوهای رفتاری بین

المللی، نحوه بکارگیری ف نآوری اطلاعات، کاربرد قوانین و مقررات مرتبط با صنعت گردشگری و مذاهب

گوناگون را بداند.

راهنماي عمومي هنر:

انجام پایان نامه هنر. كسي است ضمن آشنايي با مفاهيم كلي راهنمايي سفرهاي داخلي و خارجي،شناخت كافي از صنعت سفر و گردشگري، زبان تخصصي سفر و گردشگري، آداب و رسوم و قوميتهاي مختلف كشور، روحيات ملل، ويژگيهاي تاريخي و جغرافيايي و معماري ايران، سخنوري و فن بيان، الگوهاي رفتاري بين المللي، نحوه بكارگيري فن آوري اطلاعات، كاربرد قوانين و مقررات مرتبط با صنعت گردشگري،مذاهب گوناگون و كمكهاي اوليه بهداشت سفر داشته باشد.

کارمند مقدماتی فروش خدمات مسافرتی:

کسی است که می تواند با بکارگیری معلومات و با بهره گیری ازسیستم های کامپیوتری، از عهده راهنمایی و ارائه اطلاعات صحیح، فروش و ذخیره گشت ، محل اقامت و بلیت های مسافرتی به مسافرین داخلی و مسافرین مسیرهای ساده رفت و برگشت بین المللی برآید.

کارمند متوسط فروش خدمات مسافرتی:

کسی است که توانایی شناخت و استنباط قوانین در ساختار نرخی،شناخت روشهای محاسباتی مسیرها، محاسبه مسیرهای یکطرفه غیر مستقیم،تشخیص مسیرهای مشخص وبخشودگی مایل، تشخیص محدودیتها در مسیرهای غیر مستقیم، محاسبه مسیرهای یکطرفه و صدور بلیط درکلاسهای متفاوت پروازی، شناخت و محاسبه و صدور بلیط در مسیرهای رفت و برگشت، و مسیرهای منقطع و تهیه گزارش فروش و ارسال بلیط را داشته باشد

 

اهداف رشته خدمات مسافرتی و جهانگردی

• آشنایی با اصول اولیه و کلیه خدمات جهانگردی و فعالیت در زمینه تامین وسیله جا در وسائل حمل و
 
نقل هوائی ، دریائی ، زمینی ، تسهیلات سفر، برنامه ریزی و اجرای گشت ها و گروه های مسافرتی ،
 
راهنمائی و راهبری مسافران و تامین رفاه ، آسایش و رضایت مشتریان
 
• آشنایی با مفهوم نیروی انسانی و شیوه های مدیریت نیروها در صنعت جهانگردی
• به کارگیری زبان های خارجی رایج در امور خدمات مسافرتی ، مکاتبه و قرائت متون در حد پیشرفته
 
• کسب شایستگی ها و توانایی های لازم برای تصدی و انجام وظایف مربوط به مشاغل مدیریت فروش ،
 
فنی و گشت های موسسات بزرگ ، راهبری و راهنمایی جهانگردی و مدیریت آژانس های کوچک
 
جهانگردی کشور
 
• آشنایی با اصول ارتباط برقرار کردن با واحدها و بخش های صنعت جهانگردی و اصول روابط عمومی به
 
آشنایی با رشته گردشگری در مقطع هنرستان

رشته گردشگری به عنوان یک رشته تحصیلی جدید از سال ۱۳۸۸در هنرستان‌فرش مشهد راه‌اندازی شده است.

 و باتوجه به اینکه شهرستان طرقبه شاندیز منطقه توریستی به شمار می اید امکان اشتغال به کار این دانش آموزان نسبت به سایرین بیشتر است.

قابل توجه است که برخی از فارغ التحصیلان این رشته  هم اکنون مشغول ادامه تحصیل دردانشگاه علمی کاربردی مشهد هستند.

 

انجام پایان نامه گردشگری هتلداری مهمانداری هواپیما تشریفات خدمات گردشگری تورهای طبیعت گردی تاریخی فرهنگی جامعه شناسی مدير دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي

 

مطلوبیت های رشته هنر

۱– تحصیل در محیطی گرم ، با نشاط و دوستانه

۲- استفاده از مدرن ترین تجهیزات کمک آموزشی

۳- شرکت در اردوهای مفرح آموزشی ( تورهای طبیعت گردی ، تاریخی ، فرهنگی ، جامع شناسی و …)

۴- امکان راه یابی به دانشگاه با توجه به معدل در چهار رشته : هتلداری ، مهمانداری هواپیما ، تشریفات ، خدمات گردشگری

۵- امکان شغلی بالا از طریق کار در آژانس های خدمات مسافرتی

۶- امکان خود اشتغالی بعد از گرفتن لیسانس گردشگری از طریق تاسیس دفاتر خدمات مسافرتی

۷- امکان اشتغال در زمینه های مرتبط با صنعت گردشگری ( میلیونها فرصت شغلی در دنیا مرتبط با صنعت گردشگری وجود دارد )

۸- امکان ادامه تحصیل در دانشگاههای ایران و جهان

فهرست واحدهاي تخصصي رشته گردشگری براي اخذ ديپلم

راهنمای عمومی هنر

انجام پایان نامه هنر. راهنماي عمومي گردشگري کسي است ضمن آشنايي با مفاهيم کلي راهنمايي سفر هاي داخلي و خارجي، شناخت کافي از صنعت سفر و گردشگري ،زبان تخصصي سفر و گردشگري، آداب و رسوم و قوميتهاي مختلف کشور،روحيات ملل،ويژگيهاي تاريخي و جغرافيايي و معماري ايران،سخنوري و فن بيان، الگو هاي رفتاري بين المللي، نحوه بکارگيري فن آوري اطلاعات،کاربرد قوانين و مقررات مرتبط با صنعت گردشگري،مذاهب گوناگون و کمکهاي اوليه بهداشت سفر داشته باشد.

راهنمای محلی

راهنماي محلي کسي است که توانايي شناخت ويژگي هاي تاريخي، فرهنگي، طبيعي، گونه هاي زيستي و اقليم و صنايع دستي محلي و الگو هاي رفتاري و آداب معاشرت را داشته باشد و با زبان بين المللي آشنايي داشته باشد.

راهنمای طبیعت گردی

انجام پایان نامه هنر. راهنماي طبيعت گردي کسي است که شناخت کامل از اکوسيستم، اکوتورسيم، مجموعه قوانين و مقررات محيط زيست، نحوه استقرار و زندگي در طبيعت، حيات وحش،زمين شناسي، اقليم شناسي و هوا شناسي، انواع گونه هاي گياهي ايران، روحيات اقوام ايران و ساير ملل، عکاسي و فيلمبرداري در طبيعت، سخنوري و فن بيان، ورزش هاي مرتبط با گردشگري، فنون راهنمايي، مناطق حفاظت شده و زبان تخصصي داشته باشد.

راهنمای موزه

انجام پایان نامه هنر. راهنماي موزه شغلي است که ضمن آشنايي با مفاهيم کلي راهنمايي سفرهاي داخلي و خارجي، شناخت کافي از صنعت سفر و گردشگري، زبان تخصصي سفر و گردشگري، آداب و رسوم و قوميتهاي مختلف کشو، روحيات ملل، ويژگيهاي تاريخي و جغرافيايي و معماري ايران، سخنوري و فن بيان،الگوهاي رفتاري بين المللي، نحوه بکارگيري فنآوري اطلاعات، کاربرد قوانين و مقررات  مرتبط با صنعت گردشگري و مذاهب گوناگون را بداند.

 

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه حسابرسی های حسابداری صنعتی

انجام پروژه حسابرسی های حسابداری صنعتی

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پایان نامه بیوشیمی

انجام پایان نامه بیوشیمی

انجام پایان نامه هوافضا

انجام پایان نامه هوافضا

انجام پایان نامه و پروپوزال

انجام پایان نامه و پروپوزال

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

نوشتن پایان نامه دکتری

نوشتن پایان نامه دکتری

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

قیمت نوشتن پایان نامه دکتری

قیمت نوشتن پایان نامه دکتری

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام پروژه مهندسی پزشکی