دپارتمان ها

انجام پایان نامه عمران سازه زلزله خاک و پی مدیریت ساخت و پروژه

راه و ترابری حمل و نقل سازه های هیدرولیکی محیط زیست آب

انجام پایان نامه عمران

انجام پایان نامه برق قدرت کنترل الکترونیک مخابرات

انجام پایان نامه برق

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر نرم افزار

هوش مصنوعی و رباتیک الگوریتم ها و محاسبات

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی بیوتکنولوژی طراحی فرآیند

محیط زیست پتروشیمی مخازن هیدروکربنی صنایع غذایی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک ساخت و تولید طراحی کاربردی تبدیل انرژی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک

انجام پایان نامه و پروپوزال سمینار مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی علوم انسانی

انجام پایان نامه و پروپوزال سمینار مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی علوم انسانی مدیریت حسابداری روانشناسی حقوق اقتصاد علوم سیاسی زبان انگلیسی و ادبیات فارسی تاریخ فلسفه

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی مالی بازاریابی تجارت الکترونیک صنعتی مدیریت پروژه دولتی فناوری اطلاعات منابع انسانی کارآفرینی تکنولوژی بیمه جهانگردی

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی تربیتی عمومی صنعتی و سازمانی کودک اسلامی خانواده

انجام پایان نامه حقوق عمومی بین الملل جزا خصوصی

انجام پایان نامه حسابداری اقتصاد کشاورزی اسلامی صنعتی انرژی بازرگانی محیط زیست نظری

انجام پایان نامه زبان انگلیسی زبان و ادبیات فارسی عرب

انجام پایان نامه گرافیک سینما کارگردانی تدوین فیلمبرداری فیلمنامه نویسی

انجام پایان نامه فلسفه تاریخ اسلام تشیع غرب هنر

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی مالی بازاریابی تجارت الکترونیک صنعتی مدیریت پروژه دولتی

فناوری اطلاعات منابع انسانی کارآفرینی تکنولوژی بیمه جهانگردی

انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی تربیتی عمومی صنعتی و سازمانی کودک و نوجوان اسلامی خانواده درمانی

انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه حقوق عمومی بین الملل جزا خصوصی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم سیاسی

انجام پایان نامه حقوق و علوم سیاسی

انجام پایان نامه حسابداری مالی صنعتی هلو مدیریت بازرگانی کشاورزی

انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه اقتصاد کشاورزی اسلامی انرژی بازرگانی محیط زیست صنعتی نظری

انجام پایان نامه اقتصاد

دپارتمان مهندسی شیمی و نفت

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد. این دپارتمان در سال ۱۳۹۰ تأسیس شد. مهندسی شیمی آن شاخه از مهندسی است که با گسترش و کاربرد عملیات تولید صنعتی که در آنها تغییرات فیزیکی و شیمیایی مواد انجام گیرد روبروست. مهندسی نفت شامل تمام فعالیتهای تولید و اکتشاف نفت، به عنوان یکی از صنایع بالادستی در حوزه انرژی است. صنایع بالادستی نفت با ذخائر هیدروکربوری زیر زمینی و چگونگی کشف و تولید و بهره برداری بهینه آن مواجه است.

مهندسی شیمی و مهندسی نفت در میان سایر رشته های مهندسی منحصر به فرد است زیرا مهندسین شیمی و نفت علاوه بر فیزیک و ریاضیات نیاز به فهم دقیق شیمی را دارند. همین امر سبب جدا شدن این شاخه از مهندسی از سایر رشته های مهندسی گردیده است. از طرفی هر چه صنایع شیمیایی و نفتی بزرگتر وپیچیده تر می شوند به همان اندازه کار مهندسین شیمی و نفت به پایه قویتر و عمیق تر علمی و تجربی احتیاج پیدا می کند. در دپارتمان مهندسی شیمی و نفت در زمینه های مختلف مهندسی شیمی و نفت نظیر انتقال حرارت٬ ترمودینامیک٬ مکانیک سیالات٬ کنترل٬ انتقال جرم٬ آب و فاضلاب، رآکتور٬ بیوتکنولوژی٬ پلیمر٬ محیط زیست٬ مهندسی پزشکی٬ صنایع غذایی٬ مهندسی مخزن و بهره برداری و غیره مشاوره و انجام پایان نامه، پروپوزال، سمینار، تحقیق و پروژه های دانشجویی صورت می گیرد و پایان نامه های ارزنده ای نیز تاکنون انجام شده است. دپارتمان مهندسی شیمی و نفت موسسه علمی پژوهشی نصیر، در حال حاضر در کلیه مقاطع تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی شیمی و مهندسی نفت در خدمت دانشجویان عزیز می باشد.

دپارتمان مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد. در مقطع کارشناسی مهندسی مکانیک در سال ۱۳۹۰ تاسسیس گردید.  در سال ۱۳۹۱ این دپارتمان مقطع کارشناسی ارشد را نیز بنا کرد. اکنون این دپارتمان ۱۸ عضو هيئت علمی دارد  و نیز از حمایت قابل توجهی در بخش صنعت در کشور برخوردار می باشد. فعالیتهای تحقیقاتی و آموزشی رشته مهندسی مکانیک به سه گروه مهم تقسیم می گردند. طراحی جامدات، حرارت و سیالات، ساخت و تولید. تجارب آزمایشگاهی که بر پایه آزمایشهای مستند و علمی هستند به درک مفاهیم درسی کمک می کنند. آزمایشگاه های این دپارتمان مجهز به انواع تجهیزات محاسباتی و کارگاهی می باشند. آزمایشگاه های اصلی عبارتند از :

انتقال حرارت- مکانیک سیالات- ترمودینامیک- هیدرولیک و نیوماتیک- آزمایشگاه اندازه گیری دقیق- آزمایشگاه CAD/CAM- رباتیک-CNC  و آزمایشگاه تولید مخصوص. کارگاه های اصلی عبارتند از : جوشکاری- ریخته گری- قالب سازی و تراشکاری. فعالیتهای تحقیقاتی و داوطلبانه شامل، رباتیک:طراحی و بهینه سازی رباتها، ورق و پوسته، طراحی و  بهینه سازی موتور احتراق درونی، دینامیک سیالات محاسباتی، روش های عددی: کنترل فازی و سازگار و  طراحی ماشینهای CNC می باشد. اکنون موسسه آماده خدمت به دانشجویان عزیر در انجام پایان نامه مکانیک ، پروپوزال، سمینار، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد است.

دپارتمان مهندسی عمران

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد. این دپارتمان با بیش از ۶ سال تجربه، دارا بودن کادری مجرب از اساتید و کارکنان و داشتن امکانات پژوهشی مناسب، معتبرترین دپارتمان‌ مهندسی عمران در کشور می‌باشد. فارغ‌التحصیلان این رشته همواره در زمره متخصصین با درجه تخصص بالا شناخته شده‌اند؛ دارا بودن مدرک دانشگاهی در این رشته همواره امتیازی برای حضور موثرتر در مجامع تخصصی داخلی و بین‌المللی بوده است. وجود تخصص بالا در فارغ‌التحصیلان این رشته همواره سبب شده است که این متخصصین نقش پررنگی در بخش‌های مختلف صنعت کشور داشته باشند و سهم به سزایی در ارتقاء صنعت کشور ایفا نمایند. دپارتمان عمران موسسه علمی پژوهشی نصیر به عنوان یک مرکز علمی پویا، همواره سعی در ارتقاء سطح کیفی-تخصصی خود داشته است و در این راستا پذیرای همکاری‌های پژوهشی با دیگر موسسات علمی و صنعتی داخلی و خارجی می‌باشد.  در حال حاضر بیش از ۴۰۰ پایان نامه، پروپوزال، سمینار، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد در گرایش های عمران سازه زلزله خاک و پی سازه های هیدرولیکی، مدیریت ساخت، مدیریت پروژه، حمل و نقل، راه و ترابری، محیط زیست و آب در حال انجام است. همچنین دپارتمان در مقطع کاردانی مراکز آموزش دانشگاه های جامع علمی کاربردی همواره بیش از ۱۰۰۰ پایان نامه و پروژه های دانشجویی عمران در دست انجام دارد و در خدمت دانشجویان عزیز برای انجام پایان نامه عمران، پروپوزال، سمینار، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی در مقطع دکترا، کارشناسی ارشد و کاردانی می باشد.

دپارتمان مهندسی برق

رشته مهندسی برق به واسطه ماهیت فراگیر خود، هر روز شاخه های جدیدتری از صنعت را گسترش داده و روش های نوینی را پیش روی می گشاید. خودکارسازی، تولید و انتقال انرژی، ماشین های محاسب و پردازشگرهای الکترونیکی، ارتباطات زمینی، سنجش  پزشکی، ابزار الکترونیک هواپیمایی و رادارها تنها برخی از زمینه های کاربردی هستند که در قلمرو مهندسی برق قرار دارند. مهندسی برق با وجود آن که از فنون جدید مهندسی است، در اندکی بیش از یک قرن سابقه خود، وسیع ترین کاربردها را در میان رشته های مهندسی یافته و امروزه کمتر ابزار، قطعه یا سیستمی را می توان یافت که فاقد قطعات الکتریکی یا الکترونیکی باشد. دپارتمان مهندسی برق موسسه علمی پژوهشی نصیر در سال ۱۳۹۰ با پذیرش اولین دوره پایان نامه، پروپوزال، سمینار، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی برق در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان تاسیس گردید. دپارتمان مهندسی برق در حال حاضر در گرایش های الکترونیک، قدرت، کنترل و مخابرات دارای دوره های کارشناسی و در گرایش های الکترونیک، قدرت(سیستم های قدرت)، قدرت (الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی)، مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)؛ مخابرات(سیستم)، مخابرات(ماکرویو و نوری) و مخابرات) رمز) آماده انجام پایان نامه، پروپوزال، سمینار، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتراست. هم اکنون در دوره کارشناسی حدود ۱۰۵، کارشناسی ارشد حدود ۱۱۰  و دکترا ۲۰پایان نامه، سمینار، پروپوزال، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی در این دپارتمان در حال انجام است.

دپارتمان مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد. این دپارتمان از جوانترین دپارتمان های موسسه می باشد که درسال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در عرصه های آموزشی ، علمی ، تحقیقاتی و ارتباط با صنعت به صورت مستقل آغاز نمود. در مقطع کارشناسی در گرایش سخت افزار ، نرم افزار و فناوری اطلاعات و در مقطع کارشناسی ارشد در گرایشهای معماری سیستمهای کامپیوتری ، هوش مصنوعی و سیستمهای نرم افزاری تدریس می شود.  در رشته IT پنج گرایش مدیریت سیستمهای اطلاعاتی ، شبکه های کامپیوتری ، تجارت الکترونیکی ، امنیت اطلاعات و سیستمهای چند رسانه ای به تصویب رسید که در سال ۸۲ در گرایشهای تجارت الکترونیکی ، امنیت اطلاعات و شبکه های کامپیوتری دانشجو پذیرفته شد تعداد ۱۸ نفر از بهترین متخصصان و استادان کامپیوتر کار مشاوره و انجام پایان نامه، پروپوزال، سمینار، تحقیق و پروژه های دانشجویی را به عهده دارند .  رشته های تحصیلی که در حال حاضر سفارش انجام پایان نامه پذیرفته می شود عبارتند از:

 • سخت افزار (کارشناسی)
 • نرم افزار (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا)
 • هوش مصنوعی (کارشناسی ارشد و دکترا)
 • معماری کامپیوتر ( کارشناسی ارشد و دکترا)
 • فناوری اطلاعات (کارشناسی ارشد و دکترا)

دپارتمان مدیریت

دپارتمان مدیریت با بیش از ۵۰۰ پژوهشگر شامل دانشجویان دکترا جهت انجام پایان نامه، سمینار، پروپوزال، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی کارشناسی ارشد و کارشناس ارشد برای انجام پایان نامه های کارشناسی و کاردانی قوی ترین و گسترده ترین دپارتمان موسسه است.

 • مدیریت صنعتی و مدیریت بازرگانی و مالی
 • مدیریت دولتی و مدیریت فناوری اطلاعات
 • مدیریت کارآفرینی و مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت تکنولوژی و مدیریت جهانگردی

دپارتمان مهندسی کامپیوتر

دپارتمان مهندسی کامپیوتر با بیش از ۵۰ پژوهشگر آماده دریافت سفارش انجام پایان نامه، سمینار، پروپوزال، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی کارشناسی ارشد و دکتراست. در سال های گذشته با تأسیس و توسعه مراکز آموزش علمی کاربردی و پذیرش دانشجویان در مقطع کاردانی و کارشناسی دپارتمان با جذب بیش از ۱۰۰ کارشناس ارشد از دانشگاه های معتبر برای پاسخ به نیازهای دانشجویان عزیز در مقطع کاردانی و کارشناسی به یاری و مشاوره آنان پرداخته است که باعث ایجاد اشتغال و غنای علمی و پژوهشی فارغ التحصیلان عزیز این رشته نیز شده است.

 • گرایش مهندسی نرم افزار
 • گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز
 • گرایش معماری سیستم های کامپیوتری
 • گرایش مهندسی الگوریتم ها و محاسبات

دپارتمان مهندسی عمران

دپارتمان مهندسی عمران، علاوه بر خدمت رسانی به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا در انجام پایان نامه، سمینار، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی، به دانشجویان کارشناسی و کاردانی در انجام پروژه های فولاد، بتن، راهسازی، بارگذاری، آب و فاضلاب و پی یاری می رساند

 • گرایش های سازه و زلزله
 • گرایش های خاک و پی و سازه های هیدرولیکی
 • گرایش های حمل و نقل و راه و ترابری
 • گرایش های مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

آیا می خواهید یک همراه و مشاور قوی و دلسوز جهت انجام پایان نامه، سمینار، مقاله، تحقیق و پروژه های دانشجویی در کنار خود داشته باشید؟   با ما تماس بگیرید

زمان را از دست ندهید