انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو لینگو لیاپانوف لومریکال لاراول لمپس لومیون لیزرل استوری لاین

انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو لینگو های لاتکس با لاراول جوشکاری لیزر برنامه نویسی نت لوگو نرم افزار لومریکال راهسازی با لند طراحی بهسازی لرزه ای از راه دور

مقدمه ای برای لاتکس

LaTeX، که “Lah tech” یا “Lay-tech” (به قافیه با “blech” یا “Bertolt Brecht”) تلفظ می شود، یک سیستم آماده سازی سند برای چاپ با کیفیت بالا است. این اغلب برای اسناد فنی یا علمی متوسط ​​تا بزرگ استفاده می شود اما می توان آن را برای تقریبا هر نوع چاپ و نشر استفاده کرد. برای تولید این در بیشتر سیستم های پردازش یا پردازش کلمه، نویسنده باید تصمیم بگیرد که چطوری برای استفاده استفاده شود، بنابراین انتخاب کنید (say) 18pt Times Roman برای عنوان، ۱۲pt Times Italic برای نام و غیره. این دو نتیجه را دارد: نویسندگان زمان خود را با طرح های هدر می دهند؛ و بسیاری از اسناد بد طراحی شده! LaTeX بر این مبنا استوار است که بهتر است طرح طراحی سند را برای طراحان سند، و اجازه دادن به نویسندگان را با نوشتن اسناد، ترک کند. بنابراین، در LaTeX شما این سند را به عنوان:

\ documentclass {article}
\ title {دسته های بسته شده دلتایان و قیمت تخم مرغ}
\ author {جین دوئ}
\ تاریخ {سپتامبر ۱۹۹۴}
\ begin {document}
\ maketitle
\ end {سند}

یا، به زبان انگلیسی:

این سند یک مقاله است
عنوان آن مقادیر بسته دکارتی و قیمت تخم مرغ است.
نویسنده آن جین Doe است.
این در سپتامبر ۱۹۹۴ نوشته شده است.
این سند حاوی یک عنوان است که متن آن Hello World است!

انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو لینگو های لاتکس با لاراول جوشکاری لیزر برنامه نویسی نت لوگو نرم افزار لومریکال راهسازی با لند طراحی بهسازی لرزه ای از راه دور

ویژگی های  لاتکس

مقاله های مجله، گزارش های فنی، کتاب ها و نمایش های اسلاید را وارد کنید.
کنترل اسناد بزرگ حاوی بخش بندی، مرجع، جداول و ارقام.
تایپ فرمول های ریاضی پیچیده.
پیشرفته ریاضیات با AMS-لاتکس.
نسل كتابشناختی و شاخص ها.
چندین زبانه
درج آثار هنری و فرآیند یا نقاط رنگی.
با استفاده از فونت PostScript یا متافون.

پروژه  لاتکس۳

پروژه لاتکس۳ یک پروژه تحقیقاتی طولانی مدت برای توسعه نسخه بعدی سیستم تایپ لاتکس است. در یک مقاله جداگانه ما شرح مفصلی از آنچه که ما برای دستیابی به آن تلاش می کنیم و چگونه می توانیم برای رسیدن به اهدافمان کمک کنیم. برخی از گزارش های قدیمی تر در مورد کارهایی که قبلا توسط این پروژه انجام شده است از شبکه Arcon جامع TeX (CTAN) در دسترس هستند. کار دیگری از این سایت به عنوان مقالات (در قالب PDF) و به عنوان کد توسعه استفاده می شود.

تا زمانی که لاتکس۳ تحویل داده شود، تیم پروژه متعهد به نگهداری فعال جدید لاتکس (لاتکس۲e) می باشد. تجربه حاصل از تولید و نگهداری استاندارد جدید لاتکس تاثیر عمده ای در طراحی لاتکس۳ خواهد داشت.
تیم پروژه  لاتکس۳

پرسنل تیم پروژه فعلی لاتکس۳ با جزئیات تماس در صفحه تیمی پیدا شده است.
پشتیبانی از لاتکس توسعه

اگر بخواهید از طریق کمک اهدایی از لاتکس حمایت کنید، بهترین راه برای انجام این کار اهدا به گروه کاربر TeX است. آنها اطمینان می دهند که مشارکت شما با توجه به اهداف شما مورد استفاده قرار می گیرد (استفاده از لاتکس Project Contribution).

انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو لینگو های لاتکس با لاراول جوشکاری لیزر برنامه نویسی نت لوگو نرم افزار لومریکال راهسازی با لند طراحی بهسازی لرزه ای از راه دور

پروژه لب ویو

انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو  یک انعطاف پذیری عالی برای ایجاد یک برنامه یا استراتژی کنترل با استفاده از زبان قدرتمند گرافیکی (که همچنین به عنوان G-language نامیده می شود) را در مقایسه با زبان های برنامه نویسی مبتنی بر متن مانند C، C ++ و جاوا ارائه می دهد. این شامل دو عنصر اصلی، یعنی پانل جلویی و بلوک دیجیتال است.

پانل جلویی یک رابط کاربری را تسهیل می کند که ما می توانیم کنترل ها و شاخص ها را قرار دهیم. سیگنال بلوک کدگذاری بخش بخشی است که ما می توانیم کد را برای یک برنامه با استفاده از ساختارها و توابع نوشتن کنیم.

علاوه بر نرم افزار لب ویو، سخت افزار داکت اختصاصی و قابل تنظیم (DAQ) می تواند بسیاری از آزمایشات پیچیده در زمان واقعی، اندازه گیری و کارهای کنترل را انجام دهد.

امروزه، این دستگاه های سخت افزاری اختصاصی مبتنی بر لب ویو به علت کنترل دقیق آنها و طراحی ناهموار، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این نیز قادر به برقراری ارتباط از طریق پروتکل مانند RS232، RS485، TCP / IP، و غیره

در اینجا ما برخی از پروژه های محبوب بر اساس لب ویو را ذکر کرده ایم. همه این پروژه ها مربوط به برنامه های در حال اجرا است که قبلا توسط دیگران اجرا شده است.

انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو لینگو های لاتکس با لاراول جوشکاری لیزر برنامه نویسی نت لوگو نرم افزار لومریکال راهسازی با لند طراحی بهسازی لرزه ای از راه دور

لیست ایده های پروژه لب ویو

انجام پروژه لاتکس لینوکس سیستم اندازه گیری و کنترل دما بر اساس آزمایشگاه لب ویو: هدف از این پروژه طراحی یک برنامه لب ویو با گرفتن داده ها و مدار کنترل برای اندازه گیری دما از سنسور دما و در نتیجه کنترل عنصر حرارت است.
با استفاده از Arduino و لب ویو کنترل کننده سطح آب تماس بگیرید: این پروژه اندازه گیری و کنترل سطح آب بدون تماس را با استفاده از Arduino، سنسور اولتراسونیک و لب ویو انجام می دهد. هنگامی که سطح آب پایین می رود، پمپ روشن می شود در حالی که سطح آب بالا می رود، پمپ خاموش می شود.
کنترل سرعت DC موتور با استفاده از لب ویو: این پروژه در نظر گرفته شده برای ساخت یک کنترلر ساده برای کنترل سرعت موتور DC و همچنین جهت آن با استفاده از M-MOSFET H، میکروکنترلر AVR و لب ویو.
بهره برداری بهینه از ژنراتور القایی برای باد کم قدرت: هدف اصلی این پروژه کنترل قدرت تولید شده توسط ژنراتور القایی با تغییر لغزش (با استفاده از موتور DC موتور). این کل مدار با نرم افزار لب ویو برای دستیابی به کنترل کامپیوتری ارتباط دارد.
تشخیص آتش جنگل با استفاده از شبکه بهینه شده خورشیدی ZigBee Network: این پروژه برای جلوگیری از آتش سوزی های جنگل از راه دور به دست آوردن پارامترهای مختلف مانند درجه حرارت، باران و فشار از طریق ماژول Zigbee است که با انرژی خورشیدی طراحی شده است. علاوه بر این، این پروژه همچنین شامل الگوریتم ردیابی نقطه حداکثر قدرت است.
با استفاده از لب ویو مبتنی بر سیستم تشخیص گفتار مبتنی بر شناسایی نویسی با استفاده از لب ویو: در این پروژه یک سیستم سنتز گفتاری مبتنی بر شناسایی نوری (OCR) برای تبدیل اسناد شخصیت های چاپ شده یا نوشته شده به سیگنال های گفتاری با استفاده از نرم افزار لب ویو اجرا می شود.
انجام پروژه لاتکس لینوکس غربالگری زخم پا در بیماران دیابتی با استفاده از بستر سنسور نیروی Flexi Force: هدف از این پروژه، جلوگیری از زخم پا در بیماران دیابتی است که به طور موثر تشخیص فشار روی پا با استفاده از مقاومت سنجنده مقاومت می کنند. لب ویو زبان برنامه نویسی گرافیکی برای پیاده سازی این پروژه برای مقایسه مقادیر غیر طبیعی و معمولی پا است.
نظارت بر داده های زمان واقعی سلول خورشیدی PV با استفاده از لب ویو و DAQ: هدف اصلی این پروژه طراحی یک سیستم نظارت بر زمان واقعی برای سلول های خورشیدی یا فتوولتائیک نصب شده روی پشت بام ها با استفاده از تخته DAQ و لب ویو است. این به تعیین نیازهای بار برای اتصال به سیستم خورشیدی کمک خواهد کرد.
رمزنگاری AES-256 برای ارتباطات امن: این پروژه الگوریتم Rajendale AES 256 را اجرا می کند که یک الگوریتم رمزنگاری است که برای سرویس های امنیتی استفاده می شود. این رمزگذاری برای شبکه های حسگر بی سیم، تأیید هویت و کلید امن برای هر گره را فراهم می کند.
آزمایشگاه ژنراتور نیروی انسانی لب ویو و آنالیز تناسب اندام: هدف اصلی این پروژه تولید قدرت از دوچرخه چرخ و همچنین اندازه گیری سطح آمادگی جسمانی یک فرد است. این پروژه از لب ویو برای نظارت بر پارامترهای مختلف مانند کالری سوزان، ضربان قلب، VO2 حداکثر سطح، وضعیت باتری، تولید برق، سرعت و غیره استفاده می کند.
رمزگذاری فایل با استفاده از تکنیک FFT در لب ویو: این پروژه برای ارائه رمزنگاری امنیتی بالا برای انتقال فایل متنی بر اساس الگوریتم FFT در نرم افزار لب ویو طراحی شده است.
اجرای دقیق کنترلر Stepper Motor در FPGA با GUI در لب ویو: هدف اصلی این پروژه، اجرای یک تکنیک دقیق کنترل موتور پله از طریق شبکه بی سیم بلوتوث با استفاده از تکنیک PWM در کنترل کننده FPGA است. در این، پارامترهای کنترل در پلت فرم لب ویو اجرا می شوند.
پیاده سازی سیستم اتوماسیون خانگی با استفاده از لب ویو: این پروژه با طراحی سیستم کنترل و نظارت برای خانه ها با استفاده از نرم افزار لب ویو انجام می شود. این همچنین عملیات کنترل از راه دور را از طریق اینترنت به طوری که کاربر می تواند خانه خود را از هر نقطه در جهان کنترل می کند.
امنیت چند منظوره برای فن آوری Automotive-RFID با لب ویو Im

انجام پروژه لاتکس لینوکس این پروژه با هدف جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به وسایل نقلیه امن خودرو توسعه می یابد. سیستم RFID با کنترل اصلی اجزای سخت افزاری را اجرا می کند در حالی که نرم افزار لب ویو برای طراحی بخش GUI استفاده می شود. کنترل مستقیم موتور توربو موتور BLDC با استفاده از منطق فازی در لب ویو: این پروژه، کنترل گشتاور مستقیم سنسور بدون موتور DC را برای رسیدن به پاسخ بسیار سریعتر گشتاور در مقایسه با روش کنترل PWM شبیه سازی می کند. این طرح در کنترل کننده منطق فازی اجرا می شود که عملا در لب ویو ایجاد شده است.
انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو و مبتنی بر وب سرور مبتنی بر سیستم مانیتورینگ بدن: این پروژه در نظر گرفته شده برای نظارت بر پارامترهای بدن انسان مانند سرعت ضربان قلب، دما و SPO2 با استفاده از لب ویو. بدست آوردن داده ها از طریق کنترل کننده Arduino انجام می شود در حالیکه لب ویو رابط گرافیکی و همچنین عملیات نظارت مبتنی بر وب سرور را فعال می کند.
سیستم نظارت و کنترل کیفیت آب در زمان واقعی: در این پروژه، سیستم نظارت و کنترل آنلاین سیستم زمان واقعی برای سیستم کیفیت آب با اندازه گیری پارامترهای آب مانند pH، درجه حرارت، سطح کلر، کادمیوم و غیره انجام می شود. این پروژه با استفاده از ماژول جمع و جور RIO همراه با نرم افزار لب ویو.
طراحی سیستم ابزار دقیق برای معلولین با استفاده از لب ویو: هدف این پروژه ایجاد یک ابزار مجازی برای تشخیص حرکت ژست و همچنین به دست آوردن و پردازش سیگنال الکترووالوگرافی برای تشخیص حرکات چشم است. با استفاده از این دو ورودی، این پروژه لب ویو پیام متناظر را نمایش می دهد یا پیام صوتی را به طوری که آن را برای برقراری ارتباط با افراد ناشنوا و ناپاک کمک می کند.
کنترل یک شبیه ساز پیاده روی در سراسر مسیر: ایده این پروژه این است که یک شبیه ساز همه جانبه ای بسازد که تریلی از حوزه های دنیای واقعی را تکرار کند، به طوری که اجازه می دهد تا یک هواپیمای در هر جهت با استفاده از نرم افزار DAQ و لب ویو راه برود.
نظارت بر تهدیدات خطرناک با استفاده از سرور VI: این پروژه برای ساخت یک سیستم نظارت بر گاز LPG پیشنهاد شده است که به طور مداوم نشت گاز را نظارت می کند. این حسگرها در مکان های مختلفی قرار می گیرند که کامپیوتر اصلی (که در آن کنترل کننده لب ویو نصب شده است) از طریق USB-hub ارتباط برقرار می کند.
نظارت و کنترل رطوبت نسبی در خاک با استفاده از لب ویو: این پروژه سیستم کنترل آب آشامیدنی اتوماتیک را اجرا می کند که بر اساس سیگنال مدار حسگر رطوبت خاک کار می کند. این سیستم نظارت با استفاده از رابط کنترل محیط و کامپیوتر با نرم افزار لب ویو می باشد.
انجام پروژه لاتکس لینوکس ابزار کم هزینه برای ردیابی ویژگی های جریان ولتاژ ماژول های فتوولتائیک: این پروژه برای طراحی یک ابزار کم هزینه برای ردیابی ویژگی های جریان ولتاژ ماژول های PV با استفاده از کم هزینه DAQ و برنامه لب ویو طراحی شده است. این طرح برای تحلیل شرایط میدان PV و همچنین برای شناسایی تخریب و سوء عملکرد مفید است.
سیستم نظارت بر آلودگی صنعتی با استفاده از لب ویو و GSM: هدف اصلی این پروژه طراحی سیستم آلودگی به ویژه برای صنایع مانند کاغذ سازی، تولید مواد شیمیایی، تولید شکر و غیره است. این طراحی به طور پیوسته نظیر پارامترهای گاز CO، pH و غیره را نظارت می کند. با استفاده از لب ویو و بیشتر این اطلاعات به افراد مجاز از طریق GSM انتقال می یابد.
انجام پروژه لاتکس لینوکس سیستم کمک درمانی از راه دور از طریق آزمایشگاه با استفاده از لب ویو: هدف اصلی این پروژه، اجرای یک کمک پزشکی از راه دور به بیماران از پزشکان با اجرای یک ربات است که می تواند آزمایش های پزشکی مانند میزان ضربان قلب، ECG و غیره انجام دهد. علاوه بر این، این داده ها به درخواست لب ویو در سمت دکتر از طریق اینترنت.
مانیتورینگ ۳ پارامتر AC و محاسبه پارامتر با استفاده از لب ویو و DAQ: این پروژه یک سیستم نظارت و کنترل زمان واقعی برای موتور القایی ۳ فاز با استفاده از لب ویو و DAQ است. مقادیر ولتاژ و جریان به طور مداوم توسط این پروژه تحت نظارت قرار می گیرند و همچنین از موتور محافظت می کنند اگر از محدودیت های امن تر عبور کنند.
سیستم ایمنی و ایمنی خودرو با استفاده از لب ویو: در این پروژه، ایمنی ضد برخورد با تعویض چراغهای جلو خودرو هنگامی که خودرو ناخواسته به وسیله خودرو دیگر نزدیک می شود، ارائه می شود. علاوه بر نرم افزار لب ویو و DAQ، از سنسور التراسونیک، LDR و دوربین (برای امنیت تشخیص چهره) استفاده می کند.
خودکار آزمایش مجوز رانندگی با استفاده از لب ویو: این پروژه، سیستم سنجش گواهینامه رانندگی در حال حاضر بدون مشاهدۀ انسان را با ارزیابی سرعت سنجی سرعت، مسیر ردیابی و سایر مهارت های رانندگی، خودکار می کند. علاوه بر این، به صورت بی سیم، داده ها را به کامپیوتر منتقل می کند، داده ها را پردازش می کند و خروجی تولید می کند، چه آزمون رانندگی گذشت یا شکست خورد.
Analyzer قدرت مبتنی بر لب ویو: در این پروژه، یک تجزیه کننده قدرت VI با استفاده از کامپیوتر طراحی شده است برای اندازه گیری پارامترهای کیفیت قدرت در زمان واقعی مانند قدرت فعال و راکتیو، قدرت لحظه ای، هارمونیک و فاکتور قدرت با استفاده از DAQ و لب ویو.
نظارت هوشمند با استفاده از Robot Mobile با استفاده از لب ویو: این پروژه با اجرای روبات تلفن همراه با دوربین نصب شده بر روی آن برای هدف نظارت است. این طرح از طریق لب ویو کنترل می شود.

انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو لینگو های لاتکس با لاراول جوشکاری لیزر برنامه نویسی نت لوگو نرم افزار لومریکال راهسازی با لند طراحی بهسازی لرزه ای از راه دور

پروژه لینگو

انجام پروژه لاتکس لینوکس لینگو ابزار جامع طراحی شده برای ساخت و حل مدل های بهینه سازی خطی، غیر خطی (محدب و غیر Convex و غیر Convex / Global)، چهارگانه، چهارم محدوده، مخروط دوم سفارش، نیمه تعریف، تصادفی و عددی سریع، آسان و کارآمد است. لینگو یک بسته کاملا یکپارچه ارائه می دهد که شامل یک زبان قوی برای بیان مدل های بهینه سازی، یک محیط کامل برای ساخت و ویرایش مشکلات و مجموعه ای از حل کننده های سریع ساخته شده است. اخیرا منتشر شده لینگو ۱۸٫۰ شامل تعدادی پیشرفت قابل توجه و ویژگی های جدید است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی های جدید اینجا را کلیک کنید.

انجام پروژه لاتکس لینوکس شما می توانید یک نسخه آزمایشی رایگان لینگو از وب سایت ما دانلود کنید. آن را امتحان کنید، به چندین مدل نمونه نگاه کنید و فهرست کامل راهنمای کاربر را از طریق راهنما آنلاین مرور کنید. این همه توابع و ویژگی های نسخه های معمول ما است، اما ظرفیت مشکل محدود شده است. تمام محصولات LINDO با ۶۰ روز بدون سؤال، تضمین بازگشت پول ارائه می شوند. شما همچنین می توانید اطلاعات قیمت گذاری را کسب کنید و سفارش خود را مستقیما از وب سایت قرار دهید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با LINDO Systems تماس بگیرید.

مزایای کلیدی لینگو

بیان مدل آسان

– لینگو به شما کمک می کند که زمان توسعه خود را کاهش دهید. این به شما امکان می دهد تا خطاهای خطی، غیر خطی و عددی خود را به سرعت در فرم بسیار قابل خواندن قرار دهید. زبان مدل سازی لینگو به شما اجازه می دهد تا مدل ها را به روش بصری مستقیم و با استفاده از summations و متغیرهای زیر بنویسید – مثل شبیه به مداد و کاغذ. مدل ها ساده تر می شوند، راحت تر درک می شوند و بنابراین راحت تر نگهداری می شوند. لینگو می تواند از هسته های CPU چند منظوره برای تولید مدل سریع استفاده کند.

گزینه های داده راحت

– لینگو طول می کشد زمان و بدون هیچ زحمتی از مدیریت داده های خود را. این اجازه می دهد تا شما را به ساخت مدل هایی که اطلاعات را مستقیما از پایگاه های داده و صفحات گسترده بکشند. به طور مشابه، لینگو می تواند اطلاعات راه حل را به درستی به یک پایگاه داده یا صفحه گسترده ارسال کند و به شما برای تولید گزارش در برنامه انتخاب شما آسان تر است.

حل کننده های قدرتمند

– لینگو در دسترس است با مجموعه ای جامع از حل کننده های سریع ساخته شده در خطوط، غیر خطی (محدب و غیر Convex / جهانی)، چهار بعدی، محدودیت مربعات، دوم مخروط سفارش، بهینه سازی تصادفی، و صحیح. شما هرگز نباید یک حل کننده جداگانه را مشخص کنید یا بارگذاری کنید، زیرا لینگو فرمول شما را می خواند و به طور خودکار یکی از آن را انتخاب می کند.

انجام پروژه لاتکس لینوکس مدل تعاملی یا ایجاد برنامه های کلید روشن

– شما می توانید مدل ها را در لینگو ساخت و حل کنید، یا می توانید مستقیما از لینگو با یک برنامه کاربردی که نوشته اید تماس بگیرید. برای ایجاد مدل های تعاملی، لینگو یک محیط مدل سازی کامل برای ساخت، حل و تجزیه و تحلیل مدل های شما فراهم می کند. برای ساخت راه حل های کلیدی، لینگو همراه با رابط های DLL قابل خواندن و OLE است که می تواند از برنامه های نوشته شده توسط کاربر نامیده می شود. لینگو همچنین می تواند به طور مستقیم از برنامه اکسل یا پایگاه داده نامیده می شود.

مستندات گسترده و راهنما

انجام پروژه لاتکس لینوکس لینگو تمام ابزارهایی را که نیاز دارید سریع و سریع بسازید فراهم می کند. شما راهنمای کتابچه راهنمای کاربر لینگو (به صورت چاپی و در دسترس از طریق راهنمای آنلاین) دریافت می کنید که به طور کامل دستورات و ویژگی های برنامه را توصیف می کند. همچنین شامل نسخه های فوق العاده و بزرگتر کپی از مدل سازی بهینه سازی با لینگو است، یک متن مدل سازی جامع در مورد همه کلاس های اصلی از مشکلات بهینه سازی خطی، عددی و غیر خطی است. لینگو همچنین با ده ها نمونه از نمونه های واقعی در جهان به شما برای تغییر و گسترش می آید.

مجموعه ای از بیش از ۱۰۰ سخنرانی، هر کدام از حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه طول می کشد به تازگی در YouTube در دسترس قرار گرفته است. این فیلم ها، در پرتغالی، مقدمه بسیار خوبی برای سیستم مدل سازی لینگو ارائه می دهند. آنها از ابتدایی ترین، مانند مشکلات حمل و نقل و برنامه ریزی کارکنان، متغیرهای مازاد / شل، شروع می شوند و برای پوشش دادن ویژگی های پیشرفته تر لینگو، از جمله راه حل های K-best و مفاهیم مانند convexity و definiteness مثبت. این فیلم ها توسط پروفسور دکتر سیلویا آراوو دس ریس و پروفسور ویکتور رافائل سلستینو از دانشگاه وست برادلیا (UnB) تهیه شده است. فیلم ها در اینجا موجود است.

LINDO Systems  یک سیستم جدید و گسترده برای مدل سازی سند را به کتابخانه خود اضافه کرده است.

مجموعه گسترده ای از مشکلات ارائه شده و سپس در لینگو مدل سازی می شود.

انجام پروژه لاتکس لینوکس تنها تعداد کمی از انواع مشکالت شرح داده شده و مدلسازی عبارتند از: کشاورزی، ترازبندی خطوط هواپیمایی، حمل و نقل هوایی، مخلوط کردن / رژیم غذایی، درمانگاه ها، ساخت و ساز، برش، انرژی، کود، مالی، سرمایه گذاری، لجستیک، متالورژی، پالایش، برنامه ریزی، و حمل و نقل. تمرینات کامل هستند که نشان می دهد نه تنها نحوه آماده سازی مدل بلکه نحوه استفاده از ویژگی های مختلف لینگو را برای ایجاد گزارش های آسان برای درک بر اساس راه حل های مدل ها نشان می دهد. این سند بزرگ محصول کاری پر انرژی Carlos Moya Mulero است. او دارای سال ها تجربه در مدیریت عملیات در Volkswagen و جاهای دیگر است.

انجام پروژه لاتکس لینوکس سرعت و سهولت استفاده، LINDO Systems را یک تامین کننده پیشرو در ابزارهای نرم افزاری برای ساخت و حل مدل های بهینه سازی ساخته است. LINDO ™ خطی، غیر خطی، صحیح، تصادفی و حل کننده برنامه نویسی جهانی هزاران شرکت در سراسر جهان برای به حداکثر رساندن سود و به حداقل رساندن هزینه های مربوط به تصمیم گیری مربوط به برنامه ریزی تولید، حمل و نقل، مالی، تخصیص نمونه کارها، بودجه بندی سرمایه، ترکیب، برنامه ریزی، موجودی، منابع تخصیص و بیشتر. کتابخانه مدل برنامه های ما را بررسی کنید و ببینید چه محصولاتی می تواند برای شما نمونه هایی از طیف وسیعی از برنامه ها را برای شما انجام دهد.

انجام پروژه لاتکس لینوکس لب ویو لینگو های لاتکس با لاراول جوشکاری لیزر برنامه نویسی نت لوگو نرم افزار لومریکال راهسازی با لند طراحی بهسازی لرزه ای از راه دور