انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی اتوماسیون طراحی صنعتی

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی دپارتمان مهندسی کامپیوتر موسسه پژوهشی تامسون رویترز در سال ۱۳۹۰به پیشنهاد چند تن از اساتید دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی راه اندازی شد و کار خود را با انجام پایان نامه های کامپیوتر در گرایش نرم افزار و الگوریتم ها و محاسبات آغاز نمود. با رشد تقاضا برای انجام پایان نامه های کامپیوتر در گرایش های مختلف دپارتمان تصمیم به جذب دانشجویان دکترای دانشگاه های خواجه نصیر، شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت و فردوسی مشهد نمود. اکنون دپارتمان با بیش از ۱۵۰پژوهشگر در بخش انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد در حال فعالیت است. همچنین در سال های گذشته با تأسیس و توسعه مراکز آموزش علمی کاربردی و پذیرش دانشجویان در مقطع کاردانی و کارشناسی دپارتمان اقدام به جذب بیش از ۱۰۰ کارشناس ارشد از دانشگاه های معتبر برای پاسخ به نیازهای دانشجویان عزیز در مقطع کاردانی و کارشناسی نمود که هم به یاری و مشاوره این دانشجویان پرداخته و هم باعث ایجاد اشتغال و غنای علمی و پژوهشی فارغ التحصیلان عزیز این رشته می شود. رشته مهندسی کامپیوتر: رشته مهندسی کامپیوتر رشته ای است که در رابطه با ساخت و طراحی اجزای کامپیوتر آگاهی می دهد. هدف از ارائه این رشته تربیت کارشناسانی است که بتوانند در زمینه های راه اندازی دستگاه ها، شناخت مجموعه های سخت افزاری ،توسعه، تعمیر و اصلاح،نگهداری و عیب یابی فعالیت کنند. کامپیوتر به طور مستقل به ۲ جزء تقسیم می شود که عبارتند از:سخت افزار و نرم افزار سخت افزار به اجزای قابل لمس و فیزیکی کامپیوتر گفته می شود مانند بردهای الکترونیکی و مدارها.نرم افزار به جزء های غیرقابل لمس در کامپیوتر گفته می شود در واقع نرم افزار به کامپیوتر دستور می دهد که چه کاری را انجام دهد. این رشته در مقطع کارشناسی به دو گرایش به سخت افزار و نرم افزار نیز تقسیم می گردد. که دانشجویان در گرایش نرم افزار زمینه های مختلف برنامه نویسی را در سیستم عامل های مختلف می آمورند و در گرایش سخت افزار نوع فعالیت انواع قطعات، بردها و تجهیزات کامپیوتری را می آموزند.

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

 

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی c++ جاوا مشهد تحت وب کامپیوتر اندروید داده کاوی شیمی

 

توانایی های لازم در رشته مهندسی کامپیوتر

دانشجویان و داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته ی مهندسی کامپیوتر را دارند باید دارای توانایی های مرتبط با آن رشته باشند که برخی از این توانایی ها عبارتند از:

 • توانایی های مالی:دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر باید توانایی تهیه کامپیوتر را داشته باشد.البته این امر، امری ضروری نیست اما ممکن است که دانشجو نتیجه دلخواه را مشاهده نکند.
 • توانایی های علمی:دانشجوی این رشته باید سخت کوش باشد زیرا این رشته نیازمند پویایی و اطلاعات بروز است. همچنین باید مهارت خود را در دروس ریاضی و فیزیک افزایش دهند و دارای خلاقیت و ابتکار باشند.
 • علاقه:دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر باید مانند رشته های دیگر به یادگیری و مطالعه علاقمند باشد و خواستار پیشرفت خود باشد.

فارغ التحصیلان رشته ی مهندسی کامپیوتر می توانند با توجه به توانایی های خود مشاغل مختلف و متفاوتی را انتخاب کنند که برخی از این مشاغل عبارتنداز:

 1. شرکتهای تولیدکننده قطعات
 2. شرکتهای تولید کننده نرم افزار
 3. مراکز صنعتی
 
 

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی پذیرش چگونه همکاری در نمونه سفارش پروژه های برنامه نویسی اندروید بگیریم طراحی سایت با نرم سخت افزار سی شارپ سالیدورکز

نقش و توانایی یا کارایی

 • طراحی سیستمهای نرم افزاری بزرگ نظیر پایگاه داده ها، سیستمهای عامل، زبانهای برنامه سازی، کامپایلرها و سیستمهای خبره، سیستمهای حفاظت داده
 • قابلیت تولید نرم افزارهائی که توسعه اتوماتیک نرم افزارها را ممکن میسازند نظیر ویرایشگرهای متن، ویرایشگرهای صفحه، ویرایشگرهای مبتنی بر نحو
 • هدایت پروژه نرم افزاری در مراکز تحقیقاتی کشور
 • ارزیابی کارآئی و صحت سیستمهای نرم افزاری و فرمول کردن نیازها
 • استخدام در موسسات آموزشی کشور

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی ما تعدادی از شرکت های صنعتی نوآورانه و پیشرفته ای را در سراسر چشم انداز اینترنت داریم. اصطلاح “Industrie 4.0” از طریق ساختن هوشمندانه، یک انقلاب صنعتی جدید را مطرح می کند. اصطلاح “اینترنت صنعتی چیزهای دیگر” وعده داده است که راندمان کارآیی را از طریق اتوماسیون، اتصال و تجزیه و تحلیل افزایش دهد. اما تمرکز IIoT – در صنعت در بزرگ – گسترده تر است.

در اینجا، ما یک دیدگاه جامع داریم، ۲۰ رهبر برتر صنعتی IoT و پیشگامان را در بر می گیرد، که براساس بازخورد از تحلیلگران و مشاوران صنعت است. تمرکز در اینجا این نیست که ارائه دهندگان، به عنوان مثال، یک پلت فرم مبتنی بر ابر برای نظارت بر ماشین آلات صنعتی نیست، بلکه در شرکت هایی هستند که خودشان از برنامه های کاربردی و تکنولوژی IoT صنعتی استفاده می کنند تا کسب و کار خود را پیش ببرند.

به خاطر این ویژگی، ما بر سازمانهایی که از تکنولوژی متصل شده در کنار تجزیه و تحلیل مبتنی بر ابر استفاده می کنند، تمرکز می کنیم تا راندمان کارایی را بالا ببریم و مدل های جدید کسب و کار را راه اندازی کنیم. ما تمرکز خود را بر سازمان هایی متمرکز می کنیم که بر تدارکات، کشاورزی و سنتی “سخت”، مانند ساخت و ساز، تولید، معدن، تولید و عرضه انرژی، تمرکز می کنند. ما مراقبت های بهداشتی و شهر های هوشمند و برنامه های کاربردی ساختمان هوشمند را می گذاریم که گاهی اوقات به پروژه های صنعتی IoT متمرکز می شود.

شرکت های این لیست “۲۰” که به ترتیب حروف الفبا ارائه می شوند، در مورد وعده پروژه های IIoT به منظور تبدیل کسب و کار خود، تمایل ندارند. آنها در حال حاضر تحول را آغاز کرده اند. [هشت شرکت صنعتی که از IoT صنعتی استفاده می کنند را ببینید و از مزایای آنها استفاده کنید

 

انجام پروژه صنعتی های دانشجویی طراحی صنعتی اجزا وب سایت طرح نهایی معماری لوگو فنی الگوریتم گمز گرافیکی گرس هایر گودبرداری گام به گام پروژه بتن کنترل بهینه

 

۱- ABB: روباتیک هوشمند


شرکت ABB قدرت و رباتیک یکی از قابل ملاحظهای است که مفهوم تعمیرات پیش بینی شده را در بر میگیرد، با استفاده از سنسورهای متصل به منظور نظارت بر نیازهای نگهداری رباتها در پنج قاره، و قبل از خرابی قطعات، راننده را تعمیر میکند. همچنین با IoT مربوط به روباتیک مشارکتی شرکت است. مدل YuMi آن، که برای همکاری با انسان طراحی شده است، می تواند ورودی ها از طریق اترنت و پروتکل های صنعتی مانند Profibus و DeviceNet را دریافت کند.


۲- ایرباس: کارخانه آینده


انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی مونتاژ یک jetliner تجاری یک چیز استادانه ای است که کم و زیاد می شود. چنین کاری دارای میلیون ها اجزای و ده ها هزار مرحله گام به گام است و هزینه اشتباهات در طول فرآیند می تواند بسیار زیاد باشد. برای مقابله با پیچیدگی، ایرباس راه اندازی یک طرح تولید دیجیتال را به نام کارخانه آینده برای راه اندازی عملیات و تقویت ظرفیت تولید آغاز کرده است. این شرکت سنسورها را به ابزار و ماشین آلات در طبقه کارخانه متصل کرده و تکنولوژی پوشیدنی کارگران – از جمله عینک هوشمند صنعتی – را برای کاهش خطاها و تقویت ایمنی در محل کار طراحی کرده است. در یک روش، که به عنوان نشانه کابین صندلی شناخته می شود، پوشیدنی ها بهبود ۵۰۰ درصدی بهره وری را افزایش می دهند و تقریبا از بین بردن اشتباهات.


۳- آمازون: بازسازی انبارداری


غول خرده فروشی آنلاین اغلب به عنوان یک شرکت IIoT نامیده نمی شود، اما مطمئنا، این شرکت زمانی که به انبار و تدارکات می آید نوآور است. همانطور که MIT Technology Review آن را بیان کرده است:

آمازون “آزمایش محدودیت های اتوماسیون و همکاری دستگاه های شخصی و شخصی” را در اختیار دارد. در حالی که جاه طلبی های شرکت برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل، توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است، انبارهای تحویل این شرکت از ارتش روبات های Kiva پشتیبانی می کنند. ایده اصلی تکنولوژی Kiva، که آمازون برای ۷۷۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۲ به دست آورد، این است که آن را معقول تر کرده است که ربات ها قفسه های محصولات را پیدا کنند و آنها را به کارگران بفرستند تا کارکنان به قفسه های شکار برای محصولات بیفتند. به گفته دیو کلارک، معاون ارشد رئیس جمهور آمازون، در سال ۲۰۱۴، ربات ها به شرکت کمک هزینه های عملیاتی را ۲۰٪ کاهش داد.


۴- بوئینگ: استفاده از IoT برای راندمان تولید


انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی ویلیام بوئینگ، پیشگام هوانوردی، فریب خورده است که “هیچ کس نباید هیچ ایده جدیدی را با این بیانیه کنار گذاشته باشد.” این کار نمی تواند انجام شود. “شرکت هواپیمایی چند ملیتی که در نام بوئینگ تاسیس شده، ظاهرا هنوز به این اخلاق پیوسته است. در حال حاضر در حال تلاش برای دستیابی به اهداف بلند مدت ارائه خدمات خدماتی از محصولات آن است، در حالی که مهمترین اطلاعات ارائه دهنده خدمات در زمینه حمل و نقل هوایی است. این شرکت در حال حاضر گام های مهمی در تبدیل کسب و کار خود دارد. شرکت تابعه بوئینگ و راه حل های ملی راه حل آن، تکنولوژی IoT را به شدت به کار گرفته است تا راندمان کارخانه ها و زنجیره های عرضه را افزایش دهد. این شرکت همچنین به طور پیوسته حجم سنسورهای متصل شده به هواپیما را افزایش داده است.
 

۵- بوش: نوآورانه پیگیری و ردیابی کنید

 

در سال ۲۰۱۵، بوش اولین تست تست کنسرسیوم اینترنت صنعتی را راه اندازی کرد. الهام اولیه ی برنامه Track و Trace به این معنی است که کارگران زمان زیادی را صرف شکار ابزارهای خود می کنند. بنابراین این شرکت سنسورها را به ابزارهای خود اضافه کرد تا آنها را با پیغام خطای بی سیم شروع کنند. همانطور که وضوح ردیابی دقیق تر می شود، بوش قصد دارد از سیستم برای هدایت عملیات مونتاژ استفاده کند.

 
 
انجام پروژه صنعتی های دانشجویی طراحی صنعتی اجزا وب سایت طرح نهایی معماری لوگو فنی الگوریتم گمز گرافیکی گرس هایر گودبرداری گام به گام پروژه بتن کنترل بهینه


۶- کاترپیلار: پیشگام IIoT

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی سازنده ماشین آلات سنگین کاپور، پیشگام پروژه های IoT بوده است. به تازگی، شرکت، که اغلب توسط “گربه” می رود، از مزایای سرمایه گذاری های خود در فناوری IoT نشان داده است. به عنوان مثال، در نظر بگیرید که چگونه از برنامه های کاربردی IOT و واقعیت تقویت شده (AR) استفاده کنید تا اپراتورهای ماشین را به صورت یک نگاهی به همه چیز از سطوح سوخت تا زمانی که فیلترهای هوا نیاز به جایگزینی دارند، بگذارید. اگر یک فیلتر قدیمی منقضی شود، شرکت می تواند دستورالعمل های اساسی برای چگونگی جایگزینی آن از طریق یک برنامه AR ارسال کند. بخش اطلاعاتی آژانس دریایی شرکت همچنین یک نوآور است. سال گذشته، فوربز مقاله ای را منتشر کرد که توضیح داد که چگونه این شرکت با استفاده از تحلیلگرهای مبتنی بر حسگر برای صرفه جویی در یک بسته نرم افزاری از پول در قایق ها و کشتی های حمل و نقل استفاده می کند. [OT World صنعتی نقطه تقاطع IoT و صنعت را نشان می دهد، نمونه هایی از چگونگی تبدیل کسب و کار در سراسر صنعت، زنجیره تامین و عملیات را نشان می دهد. بلیط های خود را دریافت کنید و اکنون آزاد شوید.]


۷- Fanuc: کمک به کاهش خرابی در کارخانه ها


انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی سازنده رباتیک Fanuc در مورد کاهش هزینه های خرابی در امکانات صنعتی جدی است. با استفاده از سنسورها در داخل رباتیک خود در کنار تجزیه و تحلیل مبتنی بر ابر، شرکت می تواند پیش بینی کند که شکست یک مولفه مانند یک سیستم رباتیک یا تجهیزات فرایندی، قریب الوقوع است. در حالی که تعمیر و نگهداری پیش بینی یک مفهوم آشنا است، Fanuc آن را پذیرفته است بیشتر از اغلب. سال گذشته، GM سیستم Fallout Fallout (ZDT) را که سال گذشته جایزه نوآوری سالانه خود را در اختیار داشت، تحت تأثیر قرار داد.


۸- Gehring: پیشگام در تولید متصل است


Gehring Technologies، یک شرکت ۹۱ ساله ای است که ماشین آلات را برای فلزات خرد کردن می سازد، پیش از آنکه تکنولوژی IIoT را در بر بگیرد. در حال حاضر، این شرکت مشتریان خود را قادر می سازد اطلاعات موجود در مورد نحوه کارکرد دستگاه های Gehring را قبل از قرار دادن سفارش آنها را مشاهده کنند. این کار با استفاده از تکنولوژی دیجیتال، نمایش اطلاعات زمان واقعی از یک دستگاه جدید به مشتری به منظور اطمینان از مطابقت با الزامات مشتری برای دقت و کارایی است. Gehring از همان زمان ردیابی مبتنی بر ابر استفاده می کند تا زمان خاموش شدن را کاهش دهد و بهینه سازی تولید محصول خود را از طریق نظارت بر سیستم های تولید متصل به آن، تجسم و تجزیه و تحلیل داده ها از ابزارهای آن در ابر انجام دهد.


۹- Hitachi: یک رویکرد یکپارچه IIoT


انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی شرکت ژاپنی از لحاظ ادغام و تجربه در زمینه فناوری عملیاتی و اطلاعات، از دیگر شرکت های صنعتی جدا می شود. هیتاچی مستقلتر است، درحالیکه اکثر سازه های صنعتی دیگر همکاری های خود را برای پر کردن شکاف دانش خود در IoT می کنند. این شرکت دارای بیش از ۱۶،۰۰۰ کارمند در زمینه برخی از ظرفیت های تکنولوژی است. در حالی که یک پلتفرم IoT به نام Lumada ارائه می دهد، هیتاچی همچنین بسیاری از محصولات را به استفاده از فن آوری مرتبط متصل می کند، از جمله قطارها، که این شرکت شروع به فروش به عنوان یک سرویس می کند. هیتاچی همچنین مدل تولیدی پیشرفته IoT را توسعه داده است که ادعا می کند که زمان تولید خود را به نصف در بخش Omika Works، که زیرساخت های برق، ترافیک، تولید فولاد و دیگر صنایع را تولید می کند، کاهش داده است.


۱۰- John Deere: تراکتورهای خود رانندگی و بیشتر


انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی به عنوان زمینه کشاورزی بیشتر از یک علم و کمتر از هنر منتقل شده از خط نسل، جان Deere است با راه اندازی فناوری اینترنت از چیزهای – شاید مهمتر از خود تراکتور. همانطور که واشنگتن پست در سال ۲۰۱۵ نوشت، گوگل انقلابی خودروی خود را نادیده گرفت. جان Deere انجام داد این شرکت همچنین پیشگام فناوری جیپیاس است. سیستم پیشرفته ترین آن در تراکتور ها به ۲ سانتیمتر دقیق است. علاوه بر این، شرکت تکنولوژی Telematics را برای برنامه های کاربردی نگهداری پیش بینی کرده است.
 

۱۱- Kaeser Kompressoren: هوا به عنوان یک سرویس

سازنده آلمانی پمپ های هوا، خشک کن های هوای فشرده و فیلترها در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده است، زمانی که برای برقراری ارتباطات دیجیتال به محصولات خود، نوآور است. این شرکت “دیجیتال دوقلوها” را برای محصولات خود ارائه می دهد و از نگهداری پیش بینی شده پشتیبانی می کند. یکی از معروف ترین تلاش های Industrie 4.0 مربوط به نوآوری مدل کسب و کار خود به عنوان فروش هوا به عنوان یک سرویس است، که یک شاهکار قابل توجه برای یک شرکت است که ماشین آلات برای قرن گذشته فروخته است.

 

۱۲- Komatsu: نوآوری در معدن و تجهیزات سنگین

سازنده تجهیزات سنگین ژاپنی دارای فراوانی نوآوری های IIoT است. از سال ۲۰۱۱، در فن آوری های تولیدی ژاپن فن آوری متصل شده است. Komatsu تمام روبات های خود را در تسهیلات تولید مرکزی خود به اینترنت متصل می کند و مدیران را قادر می سازد تا در زمان واقعی به عملیات بین المللی توجه کنند. این شرکت نیروی نوآورانه در معدن است. کامیون های خودگردان عظیم خود را می توانید در معدن آینده از استرالیا در Rio Tinto مشاهده کنید (برای اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید). Komatsu به تازگی شرکت جوشکاری معدن ایالات متحده آمریکا Joy Global را خریداری کرده است که بتنی را برای معدن زغال سنگ توسعه داده است که می تواند به طور بیسیم ۷۰۰۰ نقطه داده در ثانیه را به مرکز داده شرکت ارسال کند.


۱۳- KUKA: رباتیک متصل است

KUKA متخصص روباتیک آلمان دارای استراتژی IoT است که به کل کارخانه ها گسترش می یابد. به عنوان مثال، جیپ از شرکت برای کمک به ساختن کارخانه ای که می تواند هر خودرو ۷۷ ثانیه ای را به نمایش بگذارد، پرسید. این شرکت با کمک به این شرکت یک کارخانه فعال با استفاده از IoT را با صدها ربات مرتبط با ابر خصوصی پاسخ داد. این کارخانه می تواند هر روز بیش از ۸۰۰ خودرو تولید کند.


۱۴- Maersk: تدارکات هوشمند


انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی شرکت حمل و نقل دانمارک، میلیون ها کانتینر را به ۱۲۱ کشور در سراسر جهان حمل می کند تا از دارایی های خود پیروی کند و بهینه سازی مصرف سوخت و مسیرهای کشتی های خود را انجام دهد. این فن آوری ثابت کرده است که برای ظروف یخچال و فریزر خاصی مفید است زیرا محتویات آن در صورت عدم کنترل دمای سخت می تواند خراب شود. از آنجایی که شرکت سالانه حدود یک میلیارد دلار در زمینه حمل کانتینر های خالی حمل می کند، Maersk برنامه های حسگر و تجزیه و تحلیل داده ها را برای اطلاع رسانی در مورد نحوه ذخیره و قرار گرفتن آنها در اختیار دارد. این شرکت از تکنولوژی بلوچین برای بهینه سازی عملیات زنجیره تامین خود استفاده می کند.


۱۵- Magna Steyr: تولید خودرو هوشمند


سازنده خودروهای اتریشی مگنا استیر هنگامی که به کارخانجات هوشمند می آید نوآور است. این شرکت که دارای ۱۶۱،۰۰۰ کارمند در سطح بین المللی است، می تواند دقیقا دارایی را که از ابزار به قطعات خودرو ردیابی می کند، ردیابی کند، در صورت لزوم به صورت اتوماتیک سفارش دوباره پرداخت را انجام دهد. Magna نیز آزمایش استفاده از “بسته بندی هوشمند” را افزایش می دهد با بلوتوث، برای کمک به پیگیری اجزای موجود در انبارها. وسایل نقلیه مستقل در امکانات آن به اجزای کشتی از طریق گیاهان در طول مونتاژ کمک می کنند، مسیرهای بهینه را به صورت پویا بهینه می کنند. Magna دارای تاریخچه ای طولانی در تولید خودروهای سفارشی است و از سال ۱۹۹۹ انواع ماشین های مختلف را در همان خط تولید نصب کرده است. اکنون از تکنولوژی پوشیدنی برای کمک به کارکنان خود در تولید وسایل نقلیه سفارشی استفاده می کند. سال گذشته، این شرکت برنده جایزه AutomotiveInnovations از مرکز مدیریت خودرو و PwC آلمان شد.


۱۶- North Star BlueScope Steel: حفظ کارگران


انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی فناوری پوشیدنی از دههی گذشته تأسیس شده است، زیرا مشخصات Fitbit یک دهه پیش بوده است، اما موارد مورد استفاده برای اغلب دستگاههای پوشیدنی مصرف کننده به طور قابل توجهی از آن زمان کم است. اما در قلمرو صنعت، فولاد ساز North Star BlueScope Steel در یک پروژه اثبات مفهومی برای پوشیدن پوشه ها در کلاه و دستبندها استفاده کرده است تا به مدیران کمک کند تا ایمنی کارکنان را شناسایی و صحنه های خطرناک را شناسایی کنند تا از آسیب رساندن به آنها جلوگیری شود. پوشاننده همچنین شاخص های بهداشتی مانند درجه حرارت بدن، میزان پالس و فعالیت را ردیابی می کند، و ممکن است ناظران را قادر سازد که در صورت لزوم کارکنان مالیاتی را ترک کنند. علاوه بر این، تولید کننده فولاد از سنسورهای متصل به منظور کنترل شدت در دمای محیط و همچنین حضور تابش و گازهای سمی استفاده می کند.


۱۷- نوآوری های زمان واقعی: نوآوری Microgrid


RTI و تعداد انگشت شماری از شرکا تکنولوژی نوآورانه ای را ایجاد کرده اند که شبکه برق را به مجموعه ای از میکروگرید ها تقسیم می کند که می توانند به طور مستقل مدیریت شوند. این استراتژی می تواند به مدیریت آب و برق مدیریت شبکه پیچیده انرژی که همه چیز را از پانل های خورشیدی به آسیاب های بادی به گاز طبیعی، زغال سنگ و نیروگاه های هسته ای می دهد، مدیریت کند. چنین فناوری microgrid ضروری خواهد بود. روش یکپارچه سنتی انتقال قدرت الکتریکی صرفا به وظیفه مدیریت یک شبکه است که بیشترین قدرت خود را از منابع تجدیدپذیر به دست می آورد.


۱۸- ریوتینتو: معدن آینده


انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی شرکت بین المللی استخراج معادن بریتانیا و استرالیا یک طرح نوآورانه برای معدنکاری اتوماتیک در پیلبرارا، منطقه دور افتاده در غرب استرالیا با ذخایر عمیق سنگ آهن را راه اندازی کرد. کامیون ها و قطارهای بدون راننده از مکان های معدن خارج می شوند، در حالی که یک تکنولوژی مته به صورت مستقل، کارگر از راه دور را قادر می سازد تا چندین دریل را از یک کنسول نظارت کند. کشتی های بدون سرنشین ممکن است در آینده نیز باشند. این شرکت دارای یک مرکز کنترل مرکزی در پرت است که به معادن خود و همچنین عملیات راه آهن و بندر آن متصل می شود، جایی که مهندسین، تحلیل گران، برنامه نویسان و تکنسین ها از راه دور عملیات استخراج معادن را هدایت می کنند.
 

۱۹- شل: نوآوری هوشمند در حوزه نفت


شل گزارش داد که میدان های هوشمند نفتش می تواند ۱۰ درصد بیشتر نفت و ۵ درصد بیشتر از گازهای سنتی به دست آورد. این شرکت چاه های پیشرفته خود را با کابل فیبر نوری مرتبط می کند که به کارمندان اجازه می دهد تا از راه دور عملیات را کنترل کنند. این شرکت اخیرا یک ابتکار دیجیتال دوقلو برای یک سیستم دریایی در جنوب دریای شمال راه اندازی کرده است.
 
 
انجام پروژه صنعتی های دانشجویی طراحی صنعتی اجزا وب سایت طرح نهایی معماری لوگو فنی الگوریتم گمز گرافیکی گرس هایر گودبرداری گام به گام پروژه بتن کنترل بهینه
 


۲۰- Stanley Black & Decker: فن آوری متصل برای ساخت و ساز و فراتر از آن


سازنده ابزارهای صنعتی و خانگی، پیشگام پروژه های IIoT در چندین مورد است. این شرکت که ۱۶ واحد تجاری اصلی را اداره می کند، برنامه های متصل شده را برای همه چیز از امنیت تجاری تا امکانات تولیدی آن به ابزار متصل شده مورد استفاده در کارخانجات مشتریان خود مستقر کرده است. برنامه کارخانه هوشمند این شرکت در Reynosa، مکزیک، منجر به افزایش ۲۴ درصدی تولید روترهای مورد استفاده برای نجاری شد. با این وجود، شرکت واقعا درخشان است، که در ابتکار عمل سایت مرتبط با آن قرار دارد و از سیگنال های رادیویی برای کمک به نظارت بر مکان ابزار، نظارت بر پیشرفت ساخت و ساز و مطابق با قوانین OSHA استفاده می کند. بخش DeWalt این شرکت نیز یک طرح شناخته شده به نام Construction Internet of Things را آغاز می کند که از یک شبکه Wi-Fi mesh و یک پلت فرم IoT برای نظارت بر کارگران و تجهیزات در محل کار استفاده خواهد کرد. DeWalt در حال حاضر یک سرویس باتری متصل شده است که می تواند نه تنها مانیتور باتری را کنترل کند، بلکه یک ابزار را خاموش می کند، اگر یک دزد تلاش کند آن را از یک منطقه مشخص حذف کند.

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی از دیر باز رویای تمامی طراحان اولیه کامپیوتر ساخت ماشین هایی بود که بتوانند رفتاری شبیه به انسان داشته باشند، خودشان تصمیم بگیرند،بتوانند رفتاری منطقی و معقول داشته و احساس برخورد با یک موجود هوشمند را در انسان بوجود آورند، که این رویا با ساخت کامپیوتر تا حدودی به حقیقت بدل گشت. در واقع هوش مصنوعی عبارت است از مطالعه این که چگونه کامپیوترها را می‌توان وادار به کارهایی کرد که در حال حاضر انسان‌ها آنها را بهتر انجام می‌دهند. در ساخت هوش مصنوعی علوم زیادی کاربرد دارد از جمله: فلسفه، ریاضیات، عصب شناسی، مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر، نظریه سیستم ها، روان شناسی ،زیست شناسی، زبان شناسی،علوم اجتماعی ، نظریه اطلاعات ، علوم شناختی، نظریه پیچیدگی و…

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی فناوری اطلاعات به انگلیسی Information Technology یا (IT) به مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصا برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار رایانه می‌پردازد. این علم بسیار از علم رایانه وسیع‌تر (مبهم تر) است. این اصطلاح در دهه ۱۹۹۰ جایگزین اصطلاحات پردازش داده‌ها و سیستم‌های اطلاعات مدیریت شد که در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ بسیار رایج بودند. فناوری اطلاعات معمولاً به تولید و پردازش و نگهداری و توزیع اطلاعات در موسسات بزرگ اشاره دارد. دانش فناوری اطلاعات و رایانه با هم فرق می‌کنند، البته در موارد زیادی با هم اشتراک دارند. اگر علم رایانه را مشابه مهندسی مکانیک بگیریم، فناوری اطلاعات مشابه صنعت حمل و نقل است. در صنعت حمل و نقل، خودرو و راه‌آهن و هواپیما و کشتی داریم. همه این‌ها را مهندسان مکانیک طرح می‌کنند. در عین حال در صنعت حمل و نقل مسائل مربوط به مدیریت ناوگان و مدیریت ترافیک و تعیین استراتژی حمل و نقل در سطح شرکت و شهر و کشور مطرح است که ربط مستقیمی به مهندسی مکانیک ندارد اما فناوری اطلاعات و ارتباطات (آی‌سی‌تی) مهمترین مقوله در این زمینه‌ است.
 
دروس و گرایشها
 
انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی با توجه به ماهیت میان رشته ای مهندسی فناوری اطلاعات ، دانشجوی این رشته لازم است كه به دو مبحث علوم مدیریت و كامپیوترعلاقه مند باشد. هم چنین باید در ریاضی توانمند بوده و قدرت تجزیه و تحلیل خوبی داشته باشد. زیرا به گفته « الكساندروف». ریاضیدان و فیلسوف معاصر شوروی، علم ریاضی كاربرد فراوانی درسایر دانش ها، صنعت و در همه زمینه های مربوط به زندگی بشری دارد این رشته درحال حاضر از بین داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی دانشجو می پذیرد.
 
دروس مربوطه

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی بر اساس این گزارش، رشته IT نیز مانند بسیاری رشته‌های دیگر دارای دروس پایه، اصلی، تخصصی و عمومی است. دروس پایه در مقطع کارشناسی معمولا شامل ریاضی، معادلات دیفرانسیل، آمار و احتمالات مهندسی، فیزیک و کارگاه عمومی است. دروس اصلی شامل ساختمان‌های گسسته، مبانی کامپیوتر و برنامه‌سازی، زبان ماشین و برنامه‌نویسی سیستم، ساختمان داده‌ها، مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر، برنامه‌سازی پیشرفته، سیستم‌های عامل، پایگاه داده‌ها و طراحی الگوریتم‌هاست. همچنین مهندسی نرم‌افزار، شبکه‌های کامپیوتری، مبانی الکترونیک دیجیتال، هوش مصنوعی، اصول و مبانی مدیریت، مبانی اقتصاد مهندسی، آزمایشگاه شبکه، آزمایشگاه پایگاه داده‌ها، شیوه ارایه مطالب علمی و فنی، زبان تخصصی و آزمایشگاه سیستم‌عامل از دیگر دروس اصلی این رشته به‌شمار می‌رود. در نهایت اینکه دروس تخصصی نیز به مبانی فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیکی، مدیریت و کنترل پروژه‌هایIT، برنامه‌ریزی استراتژیکIT، آموزش الکترونیکی، محیط‌های چندرسانه‌ای، پروژه IT و کارآموزی تقسیم می‌شود.

گرایش ها –   تجارت الکترونیکی –   سیستم‌های چندرسانه‌ای –   مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی –   امنیت اطلاعات –   شبکه‌های کامپیوتری –   مهندسی فناوری اطلاعات  (IT) انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر گرایش‌های رشته مدیریت فناوری اطلاعات: –   مدیریت منابع اطلاعاتی –   سیستم‌های اطلاعات پیشرفته –   نظام کیفیت فراگیر انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر گرایش‌های رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات: –   ارتباطات سیار –   دیتا و امنیت شبکه –   مدیریت ارتباطات و فناوری اطلاعات –   سیستمهای چند رسانه ای –   مدیریت شبکه
 
گرایشهای ارشد انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایش‌های زیر است: –    تجارت الکترونیکی –    مدیریت سیستم های اطلاعاتی –    شبکه های کامپیوتری
 

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی c++ جاوا مشهد تحت وب کامپیوتر اندروید داده کاوی شیمی

 

سريعتـرين پـردازنـده جهان ساختـه شـد

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی سازنده رايانه ژاپني فوجيتسو اعلام كرد موفق شده سريع ترين پردازنده جهان براي ابر رايانه را با بيش از دو برابر سرعت سريع ترين پردازنده فعلي بسازد. نمونه اوليه واحد پردازشگر مركزي جديد يا CPU ساخت فوجيتسو با موفقيت به محاسبه با سرعت ۱۲۸ ميليارد بار در ثانيه پرداخت كه ۲٫۵ برابر سريع تر از بهترين پردازنده اينتل است. به گفته سخنگوي فوجيتسو، اين شركت با كوچك كردن اندازه هر يك از مدارهاي مركزي، شمار مدارهاي هر تراشه را دو برابر كرد. نمونه اوليه اين تراشه از نظر مصرف انرژي بهينه بوده و مي تواند مصرف انرژي را به يك سوم مدلهاي فعلي فوجيتسو برساند. بر اساس اين گزارش، فوجيتسو قصد دارد ظرف چند سال آينده CPU جديد را با نام كد «ونوس» در ابررايانه‌ها مورد استفاده قرار دهد. سازندگان رايانه‌اي همچون IBM ، Cray و اينتل در رقابت براي ساخت CPU سريعتر هستند.

كوچك‌ترين هارد درايو اكسترنال ۳٫۵ اينچي جهان رونمايي شد

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی هارد درايو ايكس‌اس سيستم بدون تهويه‌اي است كه ۸۶۰ گرم وزن دارد و با همكاري طراح بلژيكي به نام سيلون ويلنز طراحي شده است.اين درايو با USB كار كرده و اتصال توربو USB 2.O را برقرار مي‌كند كه سرعت ارسال و دانلود اطلاعات را نسبت به درايوهاي مشابه ۳۰ درصد افزايش مي‌دهد. مديريت محصول و بازاريابي Freecom، با رشد انفجاري برنامه‌هاي وب ۲ و رسانه‌هاي جديد، از عكس‌هاي ديجيتالي و ويديوهاي خانگي گرفته تا آهنگ‌هاي دانلود شده و برنامه‌هاي تلويزيوني، كاربران رايانه براي ذخيره اطلاعات با كمبود فضاي ذخيره‌سازي مواجه هستند. هارد درايو ايكس‌اس در ظرفيت‌هاي ۵۰۰ گيگابايت و يك ترابايت با قيمت‌هاي ۷۹ و ۱۰۹ يورو به بازار عرضه مي شود.
 
 

ارایه پرظرفيت‌ترين کارت حافظه NAND توسط سامسونگ

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی شرکت سامسونگ اعلام کرد که پرظرفيت‌ترين کارت حافظه داخلي NAND را که حجم آن نسبت به مدل پيشين تا دو برابر افزايش يافته است، با قابليت ذخيره ۳۲ گيگابايت اطلاعات به بازار عرضه مي‌کند. کارت حافظه ۳۲ گيگابايتي moviNAND سامسونگ نخستين کارت حافظه داخلي در جهان محسوب مي‌شود که به تراشه ۳۲ گيگابيتي مبتني بر فناوري ليتوگرافي ۳۰ نانومتري مجهز شده است. حافظه‌هاي moviNAND کنوني از تراشه‌هاي ۱۶ گيگابايتي مبتني بر فناوري‌هاي ۴۰ نانومتري استفاده مي‌کنند.هر يک از حافظه‌هاي ۳۲ گيگابايتي moviNAND شامل هشت تراشه ۳۲ گيگابيتي ۳۰ نانومتري، يک کارت چندرسانه‌اي(MMC) کنترلي و يک برنامه ويژه داخلي مي‌شوند. کارت‌هاي ۳۰ نانومتبري moviNAND سامسونگ با ظرفيت‌هاي ۱۶، ۸ و ۴ گيگابتي نيز ساخته شده‌اند.

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی به دنبال افزايش سيستم‌هاي ذخيره‌سازي اطلاعات شخصي در دستگاه‌هاي ديجيتالي همراه، کارشناسان پيش‌بيني مي‌کنند که ظرف ۴ سال آتي گستره کارت‌هاي حافظه با ظرفيت بيشتر بسيار افزايش يابد. شرکت تحقيقاتي iSupply بر پايه مطالعات اخير خود اميدوار است که تا سال ۲۰۱۳ ميلادي ميزان عرضه حافظه‌هاي ۳۲ گيگابايتي و بالاتر تا هشت برابر افزايش پيدا کند. تاکنون حدود ۱۲۰ ميليون کارت حافظه ۱۶ گيگابيتي NAND عرضه شده است که اين رقم ۱۳ درصد از کل حافظه‌هاي عرضه شده در بازارهاي جهاني را شامل مي‌شود. احتمال مي‌رود که تا سال ۲۰۱۳ ميلادي ۹۵۰ ميليون عدد از اين کارت‌هاي حافظه وارد بازار شود که اين رقم نيز ۷۲ درصد کل کارت‌هاي حافظه در جهان است.

 

امکانات جدید گوشی اپل (iphone 5G)

 

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی پذیرش چگونه همکاری در نمونه سفارش پروژه های برنامه نویسی اندروید بگیریم طراحی سایت با نرم سخت افزار سی شارپ سالیدورکز

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی پوستري که در فروم سايت چيني اپل به تازگي منتشر شده است، جزئيات مدل آتي گوشي iPhone را منتشر کرد. اگر اطلاعات منتشر شده در اين پوستر تحقق يابد، نسخه آتي iPhone بسيار قدرتمند خواهد شد و امکانات زير را در خود جا خواهد داد:

 1. ۳۲ گيگابايت حافظه داخلي – افزايش قابل‌ملاحظه نسبت به حداکثر حافظه داخلي نسخه کنوني iPhone با قابليت ذخيره ۱۶ گيگابايت اطلاعات.
 2. پردازنده ۶۰۰ مگاهرتزي – سرعت بيشتر براي اجراي برنامه‌ها! نسخه iPhone 3G که هم‌اکنون در بازار فروخته مي‌شود، با پردازنده ۴۰۰ مگاهرتزي در اختيار کاربران قرار مي‌گيرد.
 3. رم ۲۵۶ مگابايتي – مدل کنوني iPhone شامل رم ۱۲۸ مگابايتي مي‌شود که تا کنون بسيار مورد قبول بوده است.
 4. دوربين ديجيتالي ۲/۳ مگاپيکسلي با قابليت اتوفوکوس.
 5. سيستم مسيرياب ديجيتالي.
 6. قابليت پخش برنامه‌هاي موج FM راديو.

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی در اين پوستر اعلام شده است که اپل مدل جديد گوشي iPhone را از نظر ظاهري و اندازه صفحه‌نمايش، مانند مدل ۳G خواهد ساخت. امکانات بالا بسيار قابل ملاحظه بوده و مي‌تواند توجه هر کاربري را به خود جلب کند، اما تحقق همه اين امکانات چندان عملي نخواهد بود. به عنوان مثال، پخش برنامه‌هاي موج FM راديو براي اپل چندان رضايت‌بخش به نظر نمي‌رسد. به طور کلي، مدل جديد اين گوشي نسبت به مدل iPhone 3G بسيار ارتقا يافته است و کارشناسان احتمال مي‌دهند که شرکت اپل در همايش WWDC که قرار است طي چند هفته آتي برگزار شود، مشخصات اصلي اين گوشي جديد را اعلام کند.

 

مرکز سمعی بصری گوگل در اروپا راه اندازی شد

 

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی c++ جاوا مشهد تحت وب کامپیوتر اندروید داده کاوی شیمی

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی شرکت اينتل اعلام کرد که با سرمايه‌گذاري ۱۲ ميليون دلاري در حال راه‌اندازي يک مرکز تحقيقات کامپيوتري بصري در اروپا است. اين اتفاق همزمان با آماده شدن نخستين کارت گرافيکي اينتل رخ مي‌دهد که قرار است اوايل سال آتي ميلادي به بازار عرضه شود. اين مرکز که با نام “موسسه کامپيوتري بصري اينتل” از هفته جاري فعاليت خود را آغاز کرد، در دانشگاه سارلند(Saarland) در شهر ساربروکن(Saarbruken) آلمان واقع شده است. شرکت اينتل اعلام کرد که اين مرکز به “کاوش در زمينه کارت‌هاي گرافيکي پيشرفته و فناوري‌هاي کامپيوتري بصري” خواهد پرداخت. قرار است اين ميزان سرمايه‌گذاري طي ۵ سال آتي صورت گيرد و به گفته اينتل، بزرگترين همکاري  اين شرکت با يک دانشگاه اروپايي محسوب مي‌شود. انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی اينتل طي بيانيه‌اي اعلام کرد: «چشم‌انداز مرکز بصري کامپيوتري اينتل، ارايه ابزارهايي است که واقعي به‌نظر برسند، واقعي عمل کنند و واقعي احساس کنند. يکي از اصلي‌ترين ماموريت‌هاي اعضاي مرکز آزمايشگاهي اينتل در اروپا، طرح تحقيق در مقياس ترا است که نشان مي‌دهد، پردازنده‌هاي چندهسته‌اي چگونه براي پردازش‌هاي کامپيوتري باکيفيت و تصاوير گرافيکي با شباهت بيشتر به دنياي واقعي مورد استفاده قرار مي‌گيرند». به گفته اينتل، اين مرکز آزمايشگاهي تحقيقات خود را به صورت پايه‌اي و عملي در فضاي واقعي دنبال مي‌کند و همچنين مطالعات گسترده‌اي را در حوزه سيستم‌هاي گرافيکي کامپيوتري تعاملي و رابط‌هاي کاربري نهادي دنبال می کند

 

موتور جستجوگر گوگل با امکانات جالب

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی گوگل امكانات جديدي را به موتور جستجوي وب خود اضافه كرده است.امكانات جديد شامل توانايي “فهم” اطلاعات مورد نظر كاربر و ارايه اين اطلاعات در قالبي جديد مي شود. امكان Google Squared اجازه مي‌دهد كه اطلاعات در قالب جدول نمايش داده شود. به طور مثال اگر مفهوم “فيلم‌هاي تخيلي تلويزيوني” يا Science Fiction Television Shows را جستجو كنيد، جدولي از اسامي فيلم‌هاي تخيلي توام با اطلاعات مرتبط به اين فيلم‌ها نشان داده مي شود. اطلاعات مرتبط نيز مي‌تواند شامل زمان پخش، هنرپيشه‌هاي اصلي، كارگردان و كانال‌هاي تلويزيوني كه فيلم‌ها را پخش مي كنند، باشد. اگر واژه “سگ هاي كوچك” Small dogs را جستجو كنيد، فهرستي از نژاد سگهاي كوچك و مينياتوري به نمايش در مي‌آيد كه شامل عكس نژاد مورد نظر، توضيح در مورد ابعاد وزن و قد سگ نيز مي‌شود. نتايج جستجو قابل ضبط در قالب فايل صفحه گسترده نيز هست. انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی ماريسا ماير، معاون محصولات جستجو و تجربه مشتري در گوگل عنوان داشت: “با اين امكانات جستجو جهت‌گيري جديدي مي‌گيرد.” خانم ماير توضيح نداد كه گوگل از چه تكنولوژي براي نوشتن اين امكانات استفاده كرده است، اما امكانات جديدتري در بخش Labs سايت گوگل در ماه آينده عرضه خواهد شد كه جنبه آزمايشي خواهد داشت. انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی بعيد به نظر مي‌رسد كه Google Squared در وهلهء نخست توسط افراد زيادي مورد استفاده قرار گيرد، اما همزمان شدن اعلام اين موتور با آغاز كار موتور WolframAlpha تصادفي نيست. موتور WolframAlpha نيز مبتني بر پايگاه داده گسترده‌اي است كه به سوالات كاربران پاسخ مي‌دهد. عرضه Google Squared نشان مي‌دهد كه گوگل دوست ندارد در هيچ حوزه‌اي  جستجو از ديگران عقب بماند. انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی ديروز گوگل امكان جديد ديگري را به سايت خود اضافه كرد كه اجازه مي‌دهد كاربر دقت نتايج جستجوي خود را بر‌حسب محتوا (ويدئو، محافل گفتگو، نقدها) و بر حسب زمان (۲۴ ساعت گذشته، هفته اخير، سال اخير) و يا تركيبي از اين امكانات افزايش دهد. با هر كليك كاربر نتايج جستجو به‌روز مي شود و صفحه تغيير مي‌كند. روز سه‌شنبه گوگل نرم افزار جديدي را براي تلفن‌هاي مبتني بر Android عرضه كرد. Google Sky Map به كاربران اجازه مي‌دهد كه دستگاه همراه خود را به سمت آسمان بگيرند و بتوانند ستاره‌ها و اجرام فلكي بالاي سر خورد را همراه با نام ستارگان مشاهده كنند!
 
 

معرفی پردازنده AMD Phenom II X4 955 Black Edition

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی در اواخر سال گذشته میلادی کمپانی AMD نسل جدیدی از پردازنده های خود با نام AMD Phenom II را روانه بازار کرد. این پردازنده ها با کارایی مطلوب و قابلیت Overclocking بالای خود توانستند محبوبیت بسیار زیادی در میان کاربران کسب کنند البته می توان یکی از دلایل اصلی موفقیت پردازنده های AMD Phenom II را علاوه بر کارایی، قیمت بسیار مناسب آن ها دانست. به گزارش سایت سخت افزار، چندی پیش کمپانی AMD در راستای حفظ و پر کردن خط پردازنده های Phenom II یک پردازنده جدید دیگر از این سری و با نام AMD Phenom II X4 955 Black Edition را به بازار معرفی کرد. این پردازنده جدید که اساساً یک پردازنده بر پایه سوکت AM3 می باشد دارای فرکانس کاری ۳/۲GHz بوده و مجهز به ۶MB حافظه کاشه سطح سه یا همان L3 Cache شده است.AMD Phenom II 955 Black Edition به هر دو کنترلر حافظه DDR2 و DDR3 مجهز شده و با توجه به ادغام پذیری پردازنده های AM3 با سوکت AM2+ لذا امکان بهره گیری از این پردازنده نیز بر روی مادربرد های فعلی AM2+ وجود دارد البته کاربران AM2+ باید قبل از نصب این پردازنده بر روی مادربرد خود BIOS مادربرد خود را به روز کنند. انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی از سوی دیگر خبر میرسد که کمپانی AMD قصد دارد به زودی چندین پردازنده جدید ارزان قیمت در کلاس Phenom II به بازار معرفی کند که این پردازنده ها از نظر کارایی و مشخصات ضعیف تر از Phenom II X4 955 BE خواهند بود، قیمتی که کمپانی AMD جهت فروش AMD Phenom II X4 955 BE در بازار جهانی مشخص کرده ۲۴۵$ می باشد.

۵ راه برای بالا بردن سرعت و کیفیت ارتباط بدون سیم (wireless) برای نوت‌بوک‌ها

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی ارتباط بدون سیم (wireless) برای نوت‌بوک‌ها از جمله امکانات مهمی است که در سال‌های اخیر برای کاربران مهیا شده است. با استفاده از این سیستم شما از اتصال به اینترنت با استفاده از سیم‌ها و کابل‌ها رهایی پیدا می‌کنید که خودش بسیار مهم است.حال نکاتی وجود دارد که این امکان را به شما می‌دهد که بهترین استفاده را از سیستم بی‌سیم خود داشته باشید و از زندگی مدرن دیجیتال بهره بهتری ببرید. اولین راه: سیگنالی که سیستم‌های بی‌سیم دریافت می‌کنند برد زیادی ندارد و حتی ممکن است دیوار و یا شی حجیمی در آن اختلال ایجاد کند. بنابراین Router را در جایی نصب کنید که بهترین برد ممکن را دارد. آن را در مکانی مسطح قرار دهید و از نزدیک کردن آن به اجسام بزرگ بپرهیزید. بعضی اوقات ممکن است سیستم بدون سیم همسایه‌ها هم در کار شما اختلال ایجاد کنند بنابراین اطمینان حاصل کنید که کانالی را انتخاب کرده‌اید با دیگر سیستم‌ها مداخله نمی‌کند. راه دوم: انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی معمولا آنتن‌هایی که روی دستگاه اصلی wirelessها وصل می شود کوتاه است اما قابلیت دریافت سیگنال از همه جهات را دارد و به همین دلیل است که شما می توانید در هر نقطه از منزل و یا اتاق کارتان حرکت کنید و همچنان خط فعال اینترنت داشته باشید اما به هر حال برد آن کم است. کاری که شما می‌توانید بکنید اضافه کردن یک آنتن مستقیم (directional channel) است که روی محل‌های ثابت، سیگنال‌های قوی‌تری می‌دهد. با این کار شما در محلی که بیشتر در آن از رایانه‌تان استفاده می‌کنید قوی‌ترین سیگنال را خواهید داشت. راه سوم: استفاده از wireless repeater هم راه مناسبی برای بهتر کردن ارتباط شما هست. این دستگاه‌ها دقیقا به شکل Router شما کار می‌کنند اما به جای اینکه سیگنال تولید کنند روی سیگنال‌های موجود کار می‌کنند. برای داشتن این سیستم هیچ احتیاجی به سیم‌ها و کابل‌ها ندارید و با استفاده از آن یک شبکه قوی با ارتباط کامل خواهید داشت.

معرفی ۱۰ لپ‌تاپ مناسب براي دانشجويان توسط سایت ZDNET

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی سايت ZDNet براي كمك به پدران و مادراني كه قصد خريد لپ‌تاپ براي فرزنداني را دارند كه تازه از مقطع دبيرستان فارغ‌التحصيل و راهي دانشگاه شده‌اند فهرستي از ۱۰ لپ‌تاپ مناسب و در رنج قيمتي ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار را معرفي كرده است.اين لپ‌تاپ‌ها علاوه بر كارايي مناسب براي انجام تكاليف و تحقيقات و هر از گاهي هم بازي و سرگرمي براي دانشجويان مناسب است.كارشناسان ZDNet به والدين توصيه مي‌كنند كه قبل از خريد لپ‌تاپ براي فرزندانشان به ۴ فاكتور وزن، اندازه، ظاهر و قدرت رايانش توجه كنند و اول از همه دريابند براي فرزندشان كداميك از اين فاكتورها مهم‌تر است.

وزن و اندازه

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی وزن و اندازه دو فاكتور بسيار مهم است. چون دانشجو مجبور است لپ‌تاپ خود را هر روز از خانه تا دانشگاه حمل كند. لپ‌تاپ‌هاي ۱۳ اينچي بهترين سايز براي دانشجويان است. اما باز هم به والدين توصيه مي‌شود قبل از خريد اندازه لپ‌تاپ مورد علاقه‌ فرزندتان را بپرسيد.

ظاهر

ظاهر لپ‌تاپ از اين جهت حايز اهميت است كه دانشگاه يك محيط كاملا اجتماعي است و زيبايي لپ‌تاپ براي دانشجويان مهم است. اگر دانشجوي شما در رشته تجارت تحصيل مي‌كند به لپ‌تاپ‌هايي با كارآيي حداقل فكر كنيد و براي اين افراد به طور مثال لپ‌تاپ Toshiba Qosmio نخريد و اگر براي دانشجوي شما ظاهر مهم است، از خريد لپ‌تاپ‌هاي زرق و برق دار اجتناب كنيد و هرگز لپ‌تاپ Lenovo كلاسيك براي او نخريد و حتي اگر براي دانشجوي شما رنگ مهم‌ترين فاكتور به شمار مي‌رود، هيچ گاه لپ‌تاپ صورتي نخريد.

نت‌بوك‌ها

شايد به دليل كم وزن بودن و قيمت پایین نت‌بوك‌ها، به خريد آنها فكر كنيد. اما اگر مي‌خواهيد كه دانشجوي شما بيش از چند سال از لپ‌تاپ خود استفاده كند، نوت‌بوك گزينه بهتري است. از آنجا كه برخي دانشجويان چند فعاليت مانند ارسال E-mail و پيام فوري، وب گردي، كار با Word، گوش دادن به موسيقي و ويرايش تصوير را به طور همزمان انجام مي‌دهند، نت‌بوك‌ها به عنوان يك دستگاه اصلي خيلي مناسب نسيتند.

زمان خريد

بهترين زمان براي خريد لپ‌تاپ، فصل خريد مدرسه‌ها است. زيرا تا قبل از شروع ترم تحصيلي جديد دو سيستم عامل جديد Windows 7 و Mac OS Xsnow Leopard نيز به بازار عرضه شده و لپ‌تاپ‌هاي جديد مبتني بر اين سيستم عامل‌ها خواهند بود.

 

سرويس ويديويي آنلاين هولو

 

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی طبق اعلام هولو (Hulu)، اين سايت اكنون برنامه هاي تلويزيون انگليس و فيلم‌هاي هندي را به محتواي عرضه شده‌اش اضافه مي‌كند.هولو با شراكت توزيع كننده محتواي انگليسي Digital Rights Group و توزيع كننده ديجيتالي هندي Saavn محتواي بين المللي را به مخاطبان آمريكايي عرضه مي‌كند. در حالي كه محتواي بين‌المللي جديد هولو ممكن است تنها توجه اندك مخاطبان آمريكايي را جلب كند، نخستين گام اين سرويس براي گسترش محتواي خود به سراسر جهان شمرده مي‌شود. سرويس هولو به همين منظور در حال مذاكره با هشت عرضه كننده محتواي رسانه‌يي جهان است. انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی سرويس ويديويي هولو در ماه مارس ۲۰۰۸ به شكل سرمايه‌گذاري مشترك ميان ان بي سي يونيورسال و نيوزكورپ راه اندازي شد و محتواي آنلاين رايگان و پولي عرضه مي‌كند. اين سرويس در تاريخ ۱۸ ماهه خود توانسته به عنوان رقيب معتبر سايت اشتراك‌گذاري ويديو يوتيوب در تيتر اخبار قرار بگيرد؛ همچنين ويژگيهاي شبكه اجتماعي اضافه كرده و اكنون نيز شايع شده در حال كار برروي برنامه آيفون است. ديسني به تازگي به‌عنوان يكي از شريكان هولو در كنار ان بي سي يونيورسال و نيوزكورپ قرار گرفته است.
 

آخرین و شاید شیک ترین لپ تاپ دل

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی آخرين محصول شركت دل شايد شيك ترين دستگاهي باشد كه اين شركت تا كنون توليد كرده است. اين كامپيوتر كيفي يا لپ تاپ كليهء استانداردهاي طراحي را رعايت كرده، اما يك كامپيوتر كيفي لوكس محسوب مي شود چون قيمت آن در پايين ترين سطح ۱۹۹۹ دلار تعيين شده است. با توجه به مسائل اقتصادي و كاهش روزافزون قيمت لپ تاپ ها اين سوال پيش ميايد كه آيا شركت دل سياست درستي را در پيش گرفته است يا خير. آدامو از هر جهت با MacBook Air شركت اپل (با قيمت ۱۷۹۹ دلار) و مدل ThinkPad X301 شركت Lenovo قابل مقايسه است. اگرچه اين لپ تاپ از رقباي خود باريك تر است اما يك پوند بيشتر از آنها وزن دارد. انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی اين اولين لپ تاپي است كه برچسب هاي مايكروسافت و اينتل بر روي آن مشاهده نمي شود. درب باطري آن نيز ديده نمي شود چون كاربر آن را تعويض نمي كند. صفحه نمايش آن ۱۳٫۴ اينچ است كه دقت بسيار بالايي دارد. با دو گيگابايت حافظه اين دستگاه قادر است عمده نيازهاي كاربر را تامين كند، اما توان پردازش آن براي كارهاي گرافيكي پيشرفته و بازي هاي سه بعدي پايين است. عمده ترين نكته تعجب برانگيز تغيير استراتژي شركت دل در ارائه اين محصول است. در جايي كه دل همواره بخش عمدهء بازار را با محصولات ارزان قيمت و استاندارد مورد هدف قرار مي داد و برند خود را نيز در همين حوزه تثبيت كرد. ورود به بازار كامپيوتر هاي لوكس آنهم در شرايط اقتصادي فعلي بسيار سوال برانگيز است. سادگي و كاربرد، يعني شعارهاي سابق اين شركت كه مطلوبيت زياد نيز داشت، در حال حاضر عمده ترين عوامل تصميم گيري خريداران در بازار كامپيوتر محسوب مي شوند.
 

بهترین رسانه‌های آنلاین دنیا معرفی شدند

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی جشنواره «وبی» (Webby) که به اسکار وب شهرت دارد بهترین رسانه‌های آنلاین سال را انتخاب کرد. در جشنواره Webby امسال روزنامه‌های آمریکایی نیویورک تایمز و بوستون گلاب و روزنامه انگلیسی گاردین به عنوان بهترین‌های آنلاین در دنیای رسانه‌ها انتخاب شدند. همچنین اسکار وب از هفته نامه اکونومیست، رادیو دولتی ملی، شبکه بی‌بی‌سی و سایت خبری هافینگتون پست تقدیر کرد. سایت Nytimes.com جایزه بهترین مقالات را به خود اختصاص داد و روزنامه گاردین جایزه بهترین سایت را دریافت کرد. بوستون گلاب و نیویورک تایمز جوایزی را در بخش عکس‌های آنلاین دریافت کردند و وبلاگ «دمکراسی در آمریکا» که روی سایت هفته‌نامه اکونومیست منتشر می‌شود نخل بهترین وبلاگ سیاسی را دریافت کرد. از میان برندگان دیگر می‌توان به سایت اشتراک گذاری عکس «فلیکر»، سایت Mint.com برای خدمات مالی و سایت Digg برای شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد. همچنین سرویس میکرو وبلاگ «توییتر» به عنوان «پدیده سال» معرفی شد. این اسکار وب همه ساله توسط آکادمی بین‌المللی هنرهای دیجیتال در واشنگتن برگزار می‌شود.
 

Cloud Computing وب را متحول می کند

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی در سال هاي اخير شركت هايي مثل آمازون، مايكروسافت و گوگل سردمدار عصر پردازش ابري Cloud Computing بوده اند. با استفاده از اين تكنولوژي شركت ها و افراد مي توانند توان پردازش “كرايه” كنند و تنها به ميزان نيازشان خدمات پردازشي خريداري نمايند. به مانند ديگر صنعت هاي نوظهور، نوآوري و خلاقيت در اين حوزه زياد بوده است. يكي از شركت هاي جديد موسوم به Cloudkick نرم افزار مديريت و جابجايي اطلاعات مابين شركت هاي خدمات ابري Cloud Computing Services را ارائه مي كند. اين نرم افزار رابطي يكپارچه در اختيار كاربر قرار مي دهد و مديريت اطلاعات را صرف نظر از اينكه داده ها در كدام شركت نگهداري مي شوند را تسهيل مي سازد. محصول ديگر اين شركت Cloudshift نام دارد كه جابجايي داده ها ما بين ارائه كنندگان خدمات ابري را تنها با چند كليك ممكن مي كند. به طور مثال كاربر مي تواند نرم افزاري را از سرورهاي آمازون به سرورهاي شركت هاي رقيبي همچون Rackspace منتقل كند. بدين ترتيب كاربران تنها به يك ارائه كننده محدود نشده و در صورتي كه شركتي خدماتش را با قيمت پايين تري ارائه دهد به راحتي با آ ن ارتباط برقرار كرده و داده هايشان را منتقل مي كنند.

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی دن دي اسپالترو كه يكي از بنيان گذاران Cloudkick است مي گويد: “بسياري از شركت ها از پردازش ابري اجتناب مي كنند چون علاقه ندارند شركت ديگري به تمامي اطلاعاتشان دسترسي داشته باشد. اين شركت ها نگرانند كه مبادا به ارائه كنندهء خدمت خاصي وابسته شده و نقل و انتقال اطلاعات به شركت خدمات ابري ديگر برايشان گران تمام شود. نقل و انتقال اطلاعات از يك شركت خدماتي به شركتي ديگر مي تواند سخت باشد چون ممكن است كه اين شركت ها استانداردهاي ثبت اطلاعات متفاوتي داشته باشند.” انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی Cloudkick محصول جديد خود را در كنفرانسي در Mountain View كاليفرنيا ارائه داد و بهترين جايزه نرم افزار در اين كنفرانس را از آن خود كرد. اين شركت هم اكنون ۱۶۰۰ مشتري دارد و ۱۲۵۰۰ كامپيوتر سرور را مديريت مي كند. در حال حاضر نرم افزار مديريت و داشبورد اين شركت مجاني ارائه مي شود و كاربر مي تواند account پردازش ابري خود را در اين سايت به طور مجاني ايجاد نمايد.

زبان برنامه نویسی پایتون

  انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی پایتون یک زبان برنامه نویسی محبوب است. این توسط Guido van Rossum ایجاد شده و در سال ۱۹۹۱ منتشر شد. این زبان برای:

 • توسعه وب (سمت سرور) ،
 • توسعه نرم افزار،
 • ریاضیات ،
 • برنامه نویسی سیستم

پایتون چه کاری می تواند انجام دهد؟

 • پایتون را می توان در سرور برای ایجاد برنامه های وب استفاده کرد.
 • پایتون را می توان در کنار نرم افزار برای ایجاد گردش کار استفاده کرد.
 • پایتون می تواند به سیستم های پایگاه داده متصل شود. همچنین می تواند پرونده ها را بخواند و تغییر دهد.
 • از پایتون می توان برای مدیریت داده های بزرگ و انجام ریاضیات پیچیده استفاده کرد.
 • پایتون را می توان برای نمونه سازی سریع یا برای تولید نرم افزار آماده تولید استفاده کرد.

 

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی c++ جاوا مشهد تحت وب کامپیوتر اندروید داده کاوی شیمی

 

چرا پایتون؟

 1. پایتون روی سیستم عامل های مختلف (ویندوز ، مک ، لینوکس ، تمشک پی و غیره) کار می کند.
 2. پایتون نحوی ساده شبیه به زبان انگلیسی دارد.
 3. پایتون دارای نحوی است که به توسعه دهندگان امکان می دهد برنامه هایی با خطوط کمتری نسبت به برخی زبانهای برنامه نویسی بنویسند.
 4. پایتون روی یک سیستم مترجم کار می کند ، به این معنی که کد می تواند به محض نوشتن اجرا شود. این بدان معنی است که نمونه سازی بسیار سریع می تواند انجام شود.
 5. با پایتون می توان به روشی ، روشی شی گرا یا روشی کارآمد رفتار کرد.

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی جدیدترین نسخه اصلی Python ، پایتون ۳ است که در این آموزش از آن استفاده خواهیم کرد. با این حال ، پایتون ۲ ، اگرچه با چیزی غیر از به روزرسانی های امنیتی به روز نمی شود ، اما هنوز هم کاملاً محبوب است. در این آموزش پایتون در ویرایشگر متن نوشته خواهد شد. نوشتن پایتون در یک محیط توسعه یکپارچه ، مانند تونی ، پیچارم ، Netbeans یا Eclipse ممکن است که مخصوصاً هنگام مدیریت مجموعه های بزرگتر پرونده های پایتون مفید هستند.

Python syntax در مقایسه با سایر زبان های برنامه نویسی

 • پایتون برای خوانایی طراحی شده و شباهت هایی با زبان انگلیسی با تأثیر ریاضیات دارد.
 • پایتون بر خلاف سایر زبانهای برنامه نویسی که غالباً از دزدگیرها یا پرانتز استفاده می کنند ، از خطوط جدید برای تکمیل یک فرمان استفاده می کند.
 • پایتون برای تعریف دامنه ، با استفاده از فضای سفید ، به تورفتگی متکی است. از جمله دامنه حلقه ها ، توابع و کلاس ها. سایر زبان های برنامه نویسی اغلب از براکت های فرفری برای این منظور استفاده می کنند.
 

زبان برنامه نویسی جاوا

 

تنظیم محیط توسعه جاوا و یادگیری اصول اساسی برنامه نویسی شی گرا

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی این آموزش بخشی از سری برنامه نویسی Introduc to Java است. اگرچه مفاهیم مورد بحث در آموزش های فردی از نظر ماهیت مستقل است ، اما با پیشرفت در سریال ، مؤلفه دست ساز نیز ساخته می شود. توصیه می کنم قبل از اقدام ، پیش نیازها ، تنظیمات و جزئیات سری را مرور کنید.

در این آموزش:

 • عملکرد هر یک از اجزای سازنده پلت فرم جاوا را درک کنید
 • بیاموزید که چگونه زبان جاوا ساختار یافته است
 • با پیمایش اسناد Java API آشنا شوید
 • JDK و Eclipse IDE را بارگیری و نصب کنید
 • محیط توسعه Eclipse خود را تنظیم کنید
 • اجزای اصلی Eclipse و نحوه استفاده از آنها را برای توسعه جاوا درک کنید
 • یک پروژه جاوا جدید در Eclipse ایجاد کنید
 • درک کنید که چگونه پارادایم شی گرا از پارادایم برنامه ریزی ساختار یافته متفاوت است
 • ویژگی های اصلی یک شی را بدانید
 • فوایدی را که ناشی از اصول تعریف برنامه نویسی شی گرا (OOP) است ، درک کنید

نمای کلی پلت فرم جاوا

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی از فناوری جاوا برای توسعه برنامه های کاربردی برای طیف گسترده ای از محیط ها ، از دستگاه های مصرف کننده گرفته تا سیستم های سازمانی ناهمگن استفاده می شود. در این بخش نمایی سطح بالایی از پلتفرم جاوا و اجزای تشکیل دهنده آن بدست آورید. مانند هر زبان برنامه نویسی ، زبان جاوا ساختار ، قوانین نحو و الگوی برنامه نویسی خاص خود را دارد. الگوی برنامه نویسی زبان جاوا مبتنی بر مفهوم برنامه نویسی شی گرا (OOP) است که ویژگی های این زبان را پشتیبانی می کند. زبان جاوا مشتق گرفته از زبان C است ، بنابراین قوانین نحوی آن بسیار شبیه C است. به عنوان مثال ، بلوک های کد به روش ها تعدیل می شوند و توسط بریس ها ({و imited) محدود می شوند و متغیرها قبل از استفاده اعلام می شوند. از لحاظ ساختاری ، زبان جاوا با بسته ها شروع می شود. یک بسته بندی مکانیزم فضای نام جاوا است. در بسته ها کلاس ها وجود دارند و در داخل کلاس ها روش ها ، متغیرها ، ثابت ها و موارد دیگر قرار دارند. درباره آموزش قسمتهای زبان جاوا در “آموزش اصول زبان Java” اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کامپایلر جاوا

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی هنگامی که برای پلتفرم جاوا برنامه ریزی می کنید ، کد منبع را در پرونده های .java می نویسید و سپس آنها را کامپایل می کنید. کامپایلر کد شما را در برابر قوانین نحوی زبان بررسی می کند ، سپس bytecode را در پرونده های .class می نویسد. Bytecode مجموعه ای از دستورالعمل هاست که برای اجرای آن بر روی یک ماشین مجازی جاوا (JVM) طراحی شده است. در افزودن این سطح انتزاع ، کامپایلر جاوا با سایر کامپایلرهای زبان متفاوت است ، که دستورالعمل های زبان مونتاژ مناسب برای چیپست CPU را که برنامه اجرا خواهد شد، می نویسد.

ماشین مجازی جاوا (JVM)

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی در زمان اجرا ، JVM پرونده های کلاس را خوانده و تفسیر می کند و دستورالعمل برنامه را بر روی بستر سخت افزاری بومی که برای آن JVM نوشته شده است ، اجرا می کند. JVM کد بایت را دقیقاً تفسیر می کند که یک CPU دستورالعمل های زبان مونتاژ را تفسیر می کند. تفاوت در این است که JVM بخشی از نرم افزار است که به طور خاص برای یک پلتفرم خاص نوشته شده است. JVM قلب اصل “نوشتن یک بار ، هر مکان” در زبان جاوا است. کد شما می تواند روی هر چیپست که اجرای مناسب JVM در آن موجود است اجرا شود. JVM برای سیستم عامل های اصلی مانند Linux ™ و Windows® در دسترس است و زیر مجموعه های زبان جاوا در JVM برای تلفن های همراه و تراشه های سرگرمی اجرا شده است.

جمع کننده زباله

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی به جای مجبور کردن شما از اختصاص حافظه (یا استفاده از یک کتابخانه شخص ثالث) ، پلتفرم جاوا مدیریت حافظه را خارج از جعبه فراهم می کند. هنگامی که برنامه جاوا شما را در زمان اجرا یک نمونه از شیء ایجاد می کند ، JVM بطور خودکار فضای حافظه را برای آن شی از یک قسمت از حافظه اختصاص می دهد. جمع آوری زباله های جاوا در پس زمینه اجرا می شود ، و پیگیری می کند که کدام اشیاء دیگر به برنامه احتیاج ندارند و حافظه را از آنها پس می گیرند. این رویکرد در استفاده از حافظه به عنوان مدیریت ضمنی حافظه خوانده می شود زیرا نیازی نیست که شما یک کد دست زدن به حافظه را بنویسید. جمع آوری زباله یکی از ویژگی های اساسی عملکرد پلت فرم جاوا است.

کیت توسعه جاوا

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی هنگامی که یک کیت توسعه جاوا (JDK) را بارگیری می کنید ، علاوه بر کامپایلر و ابزارهای دیگر ، یک کتابخانه کلاس کاملی از ابزارهای از پیش ساخته که به شما در انجام کارهای متداول توسعه نرم افزار کمک می کند ، می کنید. بهترین راه برای درک ایده ای در مورد بسته های JDK و کتابخانه ها ، بررسی اسناد رسمی آنلاین API جاوا است که Javadoc نیز نامیده می شود. نسخه آزمایشی سریع زیر را مشاهده کنید تا ببینید چگونه می توانید در جاوادوک دور شوید.

 

زبان برنامه نویسی C

 

نحوه نوشتن برنامه C: راهنمای گام به گام

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی در این بخش با نحوه نوشتن یک برنامه C با رهنمودهای گام به گام ما آشنا می شوید. تاکنون مفاهیم مختلف برنامه نویسی C را آموخته ایم و آماده نوشتن برنامه هایی با پیچیدگی متوسط ​​و یا توسعه پروژه ها هستیم. این دستورالعمل جامع و گام به گام ما در مورد نحوه نوشتن یک برنامه C است. مارتین فاولر گفت “هر شخص احمق می تواند کدی بنویسد که یک کامپیوتر بتواند آن را بفهمد. برنامه نویسان خوب کدی را می نویسند که انسان بتواند آن را بفهمد”. یک برنامه نویس می تواند کدهای پیچیده را برای حل کار بنویسد ، اما فقط یک برنامه نویس درخشان برنامه هایی را می نویسد که توسط دیگران تعبیر می شود و در صورت بروز هرگونه خطا می تواند حفظ شود. بنابراین ، قبل از نوشتن برنامه های پیچیده ، ایده ی خوبی است که برخی از تکنیک های برنامه نویسی را رعایت کنید زیرا برنامه های خوب نوشتاری دارای چندین ویژگی هستند. برنامه های خوب و نوشته شده و فاقد فهم ، اشکال زدایی یا حفظ آسان تر هستند. برنامه هایی که به خوبی نوشته شده و دارای تورفتگی هستند به گونه ای کارآمد ، انعطاف پذیر و قوی طراحی شده اند. بنابراین ، چگونه باید نوشتن کد را شروع کنم و بعد از آن چه مراحلی را باید دنبال کنم؟ در اینجا ، شما را در مراحل مهم تدوین برنامه راهنمایی خواهیم کرد که دارای خصوصیات فوق هستند.

 

 

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی پذیرش چگونه همکاری در نمونه سفارش پروژه های برنامه نویسی اندروید بگیریم طراحی سایت با نرم سخت افزار سی شارپ سالیدورکز

 

مراحل اصلی برنامه نویسی به زبان C:

 
 1. طراحی برنامه
 2. برنامه نویسی برنامه
 3. تست و اشکال زدایی برنامه

طراحی برنامه

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی طراحی برنامه بنیادی است که در قلب چرخه توسعه برنامه قرار دارد. قبل از دستیابی به کد منبع ، درک برنامه از همه طرف و تدوین استراتژی توسعه برنامه بسیار مهم است. می توان طراحی برنامه را به چهار مرحله تقسیم کنید:

 1. تحلیل مسئله
 2. ایجاد ساختار برنامه یا چاپ آبی
 3. توسعه الگوریتم برنامه
 4. انتخاب صحیح دستورات کنترل

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی اولین قدم برای بدست آوردن ایده واضح از مسئله و کارهایی که می خواهید برنامه انجام دهد ، است. بنابراین سؤالات زیر را از خود بپرسید:

 • ورودی برنامه شما چه خواهد بود؟
 • خروجی چه خواهد بود؟
 • شرایط مختلفی که در طول برنامه اعمال خواهد شد چیست؟

پس از پاسخ به سؤالات فوق ، باید تصمیم بگیرید که چگونه کار را انجام دهید. از آنجا که C یک زبان ساختاری است ، از رویکرد از بالا به پایین به معنای شکستن کل مسئله به کارهای کوچکتر است. اکنون ساده کردن کد های فرعی های کوچکتر ساده تر است. این کار یک کد قابل خواندن و مدولار را تولید می کند که درک دیگران برای دیگران بسیار مهم است.

توسعه الگوریتم برنامه

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی این مرحله مهم طراحی برنامه است. وقتی ایده کلی گرفتید و مشکل را به زیرمجموعه های کوچکتر ریختید ، وقت آن است که جزئیات را خراشیده و مراحل به مرحله را انجام دهید ، که به عنوان الگوریتم در برنامه نویسی شناخته می شود. این همچنین به عنوان شبه کد شناخته می شود. پس از توسعه الگوریتم ، شما باید نمودار نمودار ، نمایش تصویری الگوریتم را ترسیم کنید. راه های مختلفی برای حل مشکل وجود دارد و این به شما بستگی دارد که به کدام روش بروید. به عنوان مثال ، برای مرتب سازی آرایه می توانید از مرتب سازی حباب ، مرتب سازی درج یا نوع انتخاب استفاده کنید. انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی c++ جاوا مشهد تحت وب کامپیوتر اندروید داده کاوی شیمی

انتخاب صحیح عبارات کنترلی

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی در یک برنامه یا پروژه پیچیده C ، شما باید از تعداد زیادی عبارات کنترلی مانند اگر … دیگری استفاده کنید ، در حالی که یا برای هدایت جریان اجرای آن هستید. هر الگوریتم یا تصمیم گیری می تواند با استفاده از ساختار دنباله ، ساختار انتخاب و ساختار حلقه محقق شود. از عبارات کنترلی مناسب استفاده کنید که باعث می شود کد شما آسان و بدون خطا باشد. انتخاب روشی مناسب برای ارائه اطلاعات ، اغلب می تواند طراحی برنامه را آسان و ساده جلوه دهد. سعی کنید از استفاده از عبارات Goto خودداری کنید. هنگامی که چاپ کامل آبی رنگ برنامه را تهیه کردید ، نوبت به نوشتن کد منبع براساس الگوریتم رسیده است. این بدان معنی است که آماده ترجمه نمودار جریان کاری خود به مجموعه ای از دستورالعمل ها هستید. زمان آن رسیده است که از دانش خود در مورد برنامه نویسی C استفاده کنید و سعی کنید کدهای خود را تا حد امکان ساده بنویسید. در ادامه عناصر برنامه نویسی آمده است:

 1. مستندات مناسب یا اظهار نظر
 2. روش مناسب برای ساخت بیانیه ها
 3. قالب های ورودی / خروجی را پاک کنید
 4. کلیات برنامه

هدف اصلی این مرحله ، خواندن کد برای دیگران است. انتخاب اسم متغیر معنی دار و استفاده صحیح از نظرات بخش اساسی این مرحله است. نظرات ضروری هستند اما باید نظرات خوبی داشته باشند.

روش مناسب برای ایجاد اظهارنظرها

 • در هنگام نوشتن کد ، بیانیه شما باید ساده و مستقیم با تورفتگی مناسب باشد.
 • سعی کنید از یک عبارت در هر خط استفاده کنید.
 • از پرانتز و تورفتگی مناسب استفاده کنید
 • از حلقه های ساده استفاده کنید و از لانه کردن سنگین حلقه ها خودداری کنید

تست و اشکال زدایی برنامه

در این مرحله کد منبع خود را برای بررسی خطا بررسی می کنید. خطا ممکن است باشد:

 • خطاهای نحوی
 • خطاهای زمان اجرا
 • خطاهای منطقی
 • خطاهای نهفته

انجام پروژه های اتوماسیون طراحی صنعتی کامپایلر به تشخیص خطاهای نحوی و معنایی کمک می کند. این یک برنامه کامپیوتری است که کد منبع را به کد اجرایی یا زبان دستگاه تبدیل می کند. لطفاً برای درک دقیق جزئیات ، از برنامه معمولی برنامه C استفاده کنید. کامپایلر قادر به تشخیص خطاهای زمان اجرا و منطقی نیست ، بنابراین نیاز به آزمایش انسان نیز هست. اشکال زدایی به معنای اصلاح خطاهای برنامه نویسی است. روشهای مختلفی برای اشکال زدایی در کد منبع وجود دارد. عبارتهای printf را در مراحل مختلف قرار دهید تا مقادیر متغیر یا خروجی را ببینید. این به شناسایی خطا کمک می کند. روش دیگر روند کسر است. کد خطای احتمالی را از برنامه حذف کنید. بسیاری از روش های استفاده از رمزگذار به عنوان بک ترک برای اشکال زدایی. در این روش کد منبع تا زمان شناسایی خطا به عقب ردیابی می شود.

کارآیی برنامه

بهره وری برنامه مربوط به زمان اجرای برنامه و مصرف حافظه است. اگر تمام تکنیک های فوق را رعایت کنید ، برنامه شما نیز کارآمد و مؤثر خواهد بود. در آخر برخی نکات برای بهبود کارآیی برنامه ذکر شده است.

 • با انتخاب یک الگوریتم ساده ، مؤثر و عبارات منطقی ، عاقل باشید.
 • آرایه ها و رشته ها را با اندازه مناسب اعلام کنید و در صورت امکان از استفاده از آرایه چند بعدی خودداری کنید.
 • در هنگام برخورد با آرایه ها و رشته ها، در لیست اولویت های خود نشانگر قرار دهید.

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه حسابرسی های حسابداری صنعتی

انجام پروژه حسابرسی های حسابداری صنعتی

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پایان نامه بیوشیمی

انجام پایان نامه بیوشیمی

انجام پایان نامه هوافضا

انجام پایان نامه هوافضا

انجام پایان نامه و پروپوزال

انجام پایان نامه و پروپوزال

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

نوشتن پایان نامه دکتری

نوشتن پایان نامه دکتری

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

قیمت نوشتن پایان نامه دکتری

قیمت نوشتن پایان نامه دکتری

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام تحلیل فصل چهارم پایان نامه

انجام تحلیل فصل چهارم پایان نامه

سفارش انجام پایان نامه ارشد

سفارش انجام پایان نامه ارشد

انجام پروژه تحقیقات بازار

انجام پروژه تحقیقات بازار

انجام پروژه عملی با پاورپوینت

انجام پروژه عملی با پاورپوینت

انجام پروژه حسابداری در منزل اکسل مالی

انجام پروژه حسابداری در منزل اکسل مالی

انجام پروژه دانشجویی

انجام پروژه دانشجویی

انجام پایان نامه باستان شناسی

انجام پایان نامه باستان شناسی

انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه حوزه

انجام پایان نامه حوزه

موسسات انجام پایان نامه

موسسات انجام پایان نامه

قیمت پایان نامه دکتری

قیمت پایان نامه دکتری

قیمت پایان نامه آماده

قیمت پایان نامه آماده

خدمات پایان نامه ارشد

خدمات پایان نامه ارشد

قیمت خرید مقاله isi

قیمت خرید مقاله isi

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر isi

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر isi

انجام مقاله دکتری

انجام مقاله دکتری

برای پایان نامه چکار کنم

برای پایان نامه چکار کنم

انجام پایان نامه با کمترین قیمت

انجام پایان نامه با کمترین قیمت