شرایط پذیرش مقاله در isi

هزینه مراحل نحوه قیمت سفارش انجام مقالات مقاله isi عمران برق در اصفهان

 

هزینه نوشتن چاپ خرید مقاله isi با ایمپکت بالا

 

شرایط پذیرش استعلام درخواست مقاله در isi

 

وقتی تصمیم به نوشتن مجلات دانشگاهی گرفتید ، با یک کار کاملاً رقابتی و چالش برانگیز روبرو هستید زیرا باید همه قوانین و اصول را برای نوشتن مقاله ای مناسب در نظر بگیرید که از پذیرش مصون باشد. کلیه مقالات علمی و پژوهشی مبتنی بر روشی را برای دانشمندان فراهم می کند تا با سایر دانشمندان در مورد نتایج تحقیقات خود ارتباط برقرار کنند. آنها قالب کلی یکسانی دارند و قسمتهای متمایزی دارند که نوع خاصی از اطلاعات را نشان می دهد. تعداد و عناوین بخشها ممکن است در بین مجلات متفاوت باشد ، اما در بیشتر موارد ، شما باید یک ساختار اساسی را حفظ کنید.

مقاله علمی شامل بخش های زیر است:

 • عنوان
 • چکیده
 • کلید واژه ها
 • مقدمه
 • مواد و روش ها
 • نتایج
 • بحث
 • نتیجه گیری
 • قدردانی ها
 • منابع


عنوان


عنوان اولین چیزی است که دیگران را برای خواندن مقاله شما جذب می کند. عنوان باید از نظر علمی صحیح باشد و آنچه در تحقیق انجام شده است به درستی ارائه شود ، زیرا اولین عنصری است که یک ویراستار مجله یا یک خواننده می بیند. عنوان باید خلاصه موضوع اصلی مقاله باشد و جذاب باشد. یک محقق باید از نوشتن عناوین بلند و استفاده از کلمات اختصاری ناشناخته در عنوان مقاله خودداری کند.


چکیده


شرایط پذیرش مقاله در isi یک چکیده خلاصه ای کامل ، اما بسیار مختصر از مقاله در اختیار خواننده قرار می دهد. در این بخش ، محقق باید تحقیقات خود را خلاصه کند در حالیکه اهمیت موضوع و نتایج بدست آمده را به طور واضح و واضح برجسته می کند ، در تعداد محدودی از کلمات (بسته به نوع مجله ، به عنوان مثال تا ۲۰۰ کلمه). چکیده مقاله باید به گونه ای باشد که دیگران را به خواندن مقاله شما ترغیب کند. هیچ اطلاعاتی فراتر از اطلاعات استفاده شده در مقاله خود وارد نکنید. یک چکیده معمولاً با صدای منفعل نوشته می شود تا یافته ها را گزارش دهد تا اینکه روی افراد متمرکز شود. عموماً هیچگونه مرجعی را شامل نمی شود. اگر از کلمات اختصاری به صورت چکیده استفاده می کنید ، باید عبارت کامل را در پرانتز بعد از مخفف یا اختصار داخل پرانتز را بعد از عبارت کامل وارد کنید. معمولاً می توانید از حالت فعلی در چکیده خود استفاده کنید ، اما از افعال زمان گذشته نیز می توانید استفاده کنید. به طور کلی دو نوع چکیده وجود دارد: چکیده های توصیفی در زمینه های علوم انسانی و اجتماعی یا روانشناسی مورد استفاده قرار می گیرند و به طور خلاصه کار طولانی تر را شرح می دهند. این نوع چکیده ها در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ کلمه است.

ساختار چکیده توصیفی به طور کلی به شرح زیر است:

 • تاریخچه
 • هدف
 • دامنه تحقیق

خلاصه مقالات معمولاً در مقالات مهندسی ، علوم یا روانشناسی مورد استفاده قرار می گیرد و تمام ادله اصلی و نتایج مهم را ارائه می دهد. این چکیده ها تقریباً شامل ۲۰۰ کلمه هستند و از بخشهای زیر تشکیل شده اند:

 • تاریخچه
 • هدف
 • روش
 • یافته ها / نتایج
 • نتیجه گیری


کلید واژه ها


کلمات کلیدی ترجیحاً باید عباراتی از ۲-۴ کلمه باشند که نشان دهند what موضوع چیست و ارتباط نزدیک با موضوع شما دارند. کلمات کلیدی نوشته شده در یک کلمه قابل قبول هستند ، اما ممکن است باعث بسیاری از موارد منطبق نادرست شوند. با کمک کلمه کلیدی شما ، سایر نویسندگان و محققان می توانند مقاله شما را پیدا کنند.


مقدمه

شرایط پذیرش مقاله در isi به طور خلاصه ، در بخش مقدمه ، شما باید به س‘ال “چرا” پاسخ دهید و دلایل خود را در مورد انتخاب آن موضوع برای تحقیق ، اهمیت آن ، روش ها یا رویکردهای تحقیق خود و غیره روشن کنید. در این بخش ، شما همچنین مقداری اطلاعات پیش زمینه را ارائه می دهید و زمینه توصیف مسئله یا سوال تحقیق را تعیین می کنید. در اینجا می توانید به خلا the دانش برای پر کردن بقیه مقاله خود اشاره کنید. در آغاز مقدمه ، بهتر است به صورت کلی صحبت شود و جزئیات و موضوع اصلی تحقیق به تدریج توضیح داده شود. در این بخش ، شما باید تحقیق و نتایج بدست آمده در گذشته ، کمبودها یا کمبودهای آنها و سپس روش مورد استفاده برای نوشتن مقاله را شرح دهید. پاراگراف آخر بخش مقدمه ، ساختار کلی مقاله و موضوعاتی را که باید در بخشهای بعدی بحث شود ، بیان می کند. زمانهای فعل استفاده شده در این بخش ترکیبی از حال و گذشته است.


مواد و روش ها

نوشتن بخش مواد و روش ها می تواند خسته کننده باشد ، اما اگر به خوبی توصیف و نوشته شود ، نتیجه گیری شما را تقویت می کند و می تواند شانس چاپ مقاله شما را در یک ژورنال خوب افزایش دهد. در بخش روش ها ، شركت كنندگان ، نتايج ، مداخلات ، تصادفي كردن ، آزمايشات عيني ، نابينايان و غيره توصيه مي شود تا به خواننده كمك كند تا دقيقا نحوه انجام آزمايش توسط نويسندگان را تعيين كند. نویسنده (ها) مقاله ای در این بخش تکنیک های خاص و استراتژی کلی تجربی را توصیف می کند. با نوشتن این بخش ، شما باید با اطلاعات کلی شروع کنید که در کل متن اعمال می شود و با جزئیات تجربی خاص به پایان می رسد. شما می توانید آزمایشات و آزمایشات آماری را تا حد ممکن کامل انجام دهید و از مراجعه به مزایا و معایب روشها یا نتایج خاص از هر نوع خودداری کنید.

نتایج


شرایط پذیرش مقاله در isi در این بخش ، دستاوردها ، یافته ها و مقادیر عددی نتایج آزمون ، اهمیت و اعتبار آنها و همچنین مشخصات آماری باید به طور واضح و دقیق توضیح داده شود. زمان فعل مورد استفاده در این بخش در گذشته است. هدف اصلی این بخش ارائه نتایج شماست. این بخش را یک گزارش عینی از نتایج قرار دهید و تمام تفسیرهای این بخش را حفظ کنید. یافته های خود را در این بخش خلاصه کرده و در صورت امکان آنها را در جداول یا شکل ارائه دهید. تمام نتایج موجود در متن را شرح دهید و خواننده را به سمت مشاهدات مرتبط هدایت کنید. نتایج آزمایشات کنترل را توصیف کنید ، و مشاهداتی را که در جدول یا شکل ارائه نشده است ، شامل کنید. داده ها را تجزیه و تحلیل کنید ، سپس آنها را به صورت نمودار ، جدول یا شکل ارائه دهید.


بحث

شرایط پذیرش مقاله در isi این بخش نتایج و دستاوردهای تحقیق را تفسیر و تحلیل می کند و بنابراین نیاز به دانش گسترده دارد. در این بخش باید تحقیقات قبلی مربوط به موضوع مقاله ذکر شده در مقدمه را شرح دهد و روشها یا نتایج آن مقالات را با مطالع شما مقایسه کند. همچنین لازم است مزایا و مضرات تحقیق حاضر و همچنین قوام یا ناهماهنگی یافته های شما با موارد قبلی را با دقت توضیح دهید. زمان فعل مورد استفاده در این بخش در گذشته است.


نتیجه گیری

این بخش یک نمای کلی از کل مقاله است. در حقیقت ، این بخش شبیه به چکیده است ، اما به طور کلی ، هیچ محدودیتی در تعداد کلمات ایجاد نمی کند. در این بخش اهمیت موضوع ، نتایج کلی تحقیق و تحقیقات انجام شده و همچنین تحقیقات آینده در مورد این موضوع توضیح داده و تشریح شده است. زمانهای فعل استفاده شده در این بخش ترکیبی از گذشته و آینده است.


سپاسگذاری


این بخش لزوماً در همه مقالات یافت نمی شود. در این بخش از همه کسانی که در انجام تحقیق کمک کرده اند تشکر می کنیم. همچنین می توانید از مؤسساتی که تجهیزات تحقیقاتی خود را حمایت کرده و یا تهیه کرده اند تشکر کرده و از داوریانی که به ارائه بینش های ارزشمند در مورد چگونگی بهبود مقاله خود کمک کرده اند تشکر می کنیم.


منابع


در این بخش منابع ذکر شده در کل مقاله ارائه شده و در انتهای مقاله شما قرار می گیرد. منابع باید به ترتیب حروف الفبا مطابق با نام نویسنده اول ذکر شده و شماره گذاری نشوند

مراحل نگارش مقاله isi

نوشتن مقالات آکادمیک مهم است

شرایط پذیرش مقاله در isi اگر شما دانشجوی دکترا در علوم زمین هستید و می خواهید به سمت یک حرفه علمی یا پژوهشی بروید ، ضروری است که مقاله بنویسید. این روند می تواند دلهره آور به نظر برسد ، اما آموزش عالی است و دیدن نام شما در چاپ بسیار ارزشمند است. بنابراین ، در اینجا برخی از افکار برای افراد شروع به نوشتن اولین مقاله علمی خود می کنند.

همکاران شما به طور معمول در هر چیزی که می نویسید مشترکاً نویسنده هستند ، و آنها یک منبع عالی برای راهنمایی و دانش هستند و فقط منتظرند که مورد استفاده قرار گیرند. از پرسیدن آنها نترسید. این وظیفه آنهاست که به شما کمک کنند!

۱٫ ژورنال مناسب را انتخاب کنید

ژورنال شما باید مورد بازبینی و ارتباط با ISI باشد (به طوری که استنادهای مربوط به کار شما روی بانکهای اطلاعاتی محاسبه شود). شما باید بیشترین ضریب تأثیر ممکن را در نظر بگیرید ، اما در نظر داشته باشید که اگر مقاله شما یک مطالعه منطقه ای است که فقط مربوط به انگلیس است ، انتشار آن در یک ژورنال مهم بین المللی می تواند مشکل باشد. درنهایت ، استنادهایی که مقاله شما دریافت می کند راهی برای اثبات موفقیت آن است ، بنابراین ژورنالی را انتخاب کنید که توسط افراد مناسب خوانده شود ، که می خواهند به کار شما استناد کنند.

شرایط پذیرش مقاله در isi بسیار مهم است که ژورنالی را انتخاب کنید که علاقه مند به انتشار کار شما باشد. اولین قدم می تواند این باشد که ببینیم شما به چه کسانی مراجعه کرده اید و می بینید که آنها کجا منتشر می کنند. همچنین به صفحه اصلی ژورنال نگاهی بیندازید و ببینید که آیا کارهای شما در محدوده آنها قرار دارد یا خیر. آیا آنها بررسی می کنند یا فقط اثر اصلی را منتشر می کنند؟

ملاحظات دیگر می تواند این باشد ، آیا این مجله تصاویر رنگی رایگان را بصورت آنلاین ارائه می دهد؟ آیا مجبور به پرداخت هزینه صفحه هستید؟ آیا مجله دسترسی آزاد دارد؟ آیا می توانید اطلاعات تکمیلی یا مجموعه داده های تکمیلی را بارگذاری کنید؟ چه مدت مقالات به طور معمول توسط این مجله منتشر می شوند؟

۲٫ نوشتن مقاله مدت زمان زیادی طول می کشد

باید درک کنید که گرفتن کاغذ مدت زمان زیادی طول می کشد. اگر می خواهید در زمان اتمام دوره دکتری خود منتشر کنید ، می خواهید در سال دوم یا سال سوم خود نوشتن مقاله را آغاز کنید. می تواند یک سال طول بکشد تا روند بررسی و منتشر شده را طی کند ، و این قبل از نوشتن مقاله است. نوشتن مقاله اول شما به احتمال زیاد یک فرایند یادگیری خواهد بود و شما با سرپرستان خود پیش نویس های زیادی را طی خواهید کرد. اگر اولین پیش نویس شما در برگردانده شده در جوهر قرمز باشد نباید دلسرد شوید! من شخصاً برای تکمیل یک پیش نویس بسیار مفید می دانم و بعد برای مدتی آن را کنار می گذارم. مراجعه به آن با چشمان تازه به من کمک می کند مشکلات را ببینم و راه حل ها را خیلی بهتر درک کنم.

۳٫ انجام مقاله فرمولي است

۴٫ اشکال

شرایط پذیرش مقاله در isi در صورت امکان شکل های شما به صورت سیاه و سفید ارائه می شود. این باعث می شود چاپ چاپ ، صرفه جویی در هزینه صفحه برای افراد راحت تر شود و این بدان معنی است که مقاله شما بین نسخه PDF آنلاین و نسخه چاپی سازگار خواهد بود. با این حال ، آنها باید واضح ، مختصر ، منحصر به فرد و به خوبی ترسیم شوند. هر شکل باید به تنهایی بایستد و لزوماً نیازی به توضیحات طولانی برای توضیح آن نیست.

۵٫ سبک نوشتن

سبک نوشتن چیزی است که برای توسعه زمان لازم دارد و ما می توانیم طولانی از آن صحبت کنیم. سرپرست شما بهترین فرد برای یادگیری سبک نوشتن است. نیازی به گفتن نیست، املا و دستور زبان شما باید بی عیب و نقص باشند. متغیرهای دیگر برای بحث آزاد است. با این حال ، برخی از اشاره گرها وجود دارد.

 • حتماً قالب بندی شده مجله را برای سرفصل ها و زیرنویس ها دنبال کنید.
 • حتماً از منابع متناسب استفاده کنید.
 • همیشه دقیق باشید ، مبهم نباشید. واقعیت ها و ارقام ارائه دهید، نه اظهارات مبهم.
 • در نظر بگیرید که آیا شما از جمله لازم استفاده می کنید (من توپ را گرفتم) یا متعدی(توپ گرفتار شد).

نلسون و همکاران ، ۱۹۹۶ ،  شرایط پذیرش مقاله در isi نمونه خوبی از نوشتن را با صدای فعال ارائه می دهند. همچنین می توانید این مقاله توسط گوپن و سوان ، The Science of Writing Academic را مشاهده کنید. این روزها قابل قبول تر است که از شخص اول در نوشتن استفاده کنید ، زیرا هرچه مستقیم تر به نظر برسید ، کوتاه تر است ، و خواندن جالب تر می تواند باشد.

 • اگر از کاما استفاده نکردید ، از “بعد” با کاما استفاده کنید. از مرکب تشکیل شده است ، اما مرکب است (مطمئناً شامل نمی شود).
 • از اختصارات یا کلمات اختصاری استفاده کنید ، زیرا آنها می توانند خواننده را برای شما سخت کند ، مگر اینکه در زمینه شما بسیار استفاده شود.
 • ساختار بسیار مهم است. چندین بار مقاله خود را مرتباً مرتب کنید تا مطمئن شوید که خود را تکرار نکرده اید.
 • شما برای همسالان خود می نویسید. می توانید از آنها انتظار داشته باشید که کلمات و مفاهیم کلیدی را درک کنند. برای توصیف ایده های کلیدی باید از منابع استفاده کنید ، اما لزوماً نیازی به تعریف کلمات ندارید ، مگر اینکه آنها بسیار جدید و اصلی باشند.

۶٫ نوشتن چکیده

چکیده احتمالاً مهمترین قسمت مقاله شماست ، و همچنین احتمالاً سخت ترین آن برای نوشتن است. آن را ترک کنید تا آخرین ، هنگامی که شما یک ایده روشن از مطالب و نتایج مقاله خود دارید. بیشترین تعداد ۲۰۰-۳۰۰ کلمه است ، اما دستورالعمل های مجله خود را بررسی کنید شما باید سعی کنید تا حد ممکن موجز باشید. اطلاعات بیشتری در مورد نوشتن چکیده در اینجا وجود دارد.

شرایط پذیرش مقاله در isi چکیده شما باید از همان طرح اولیه همان مقاله خود پیروی کند. چکیده شما باید با یک جمله روشن در مورد انگیزه شما شروع شود. این باید دلیل شما را خلاصه کند و آن باید “فراخواندن اسلحه” باشد! این می تواند به دنبال آنچه شما انجام دادید؛ هدف خود را بیان کنید ، زیرا اینگونه پاسخ داده اید به مشکل. بعدی را توضیح دهید که چگونه این اهداف را مرتفع کرده اید؛ روشهای اصلی بکار رفته و داده هایی که استفاده کرده اید در مرحله بعد باید یافته های کلیدی خود را خلاصه کنید و سپس آنها را در متن گسترده تری قرار دهید. چرا آنها مهم هستند؟ با نتیجه گیری اصلی خود را تمام کنید.

۷٫ فرایند بررسی مقاله

هنگامی که مقاله خود را ارسال کردید، به یک ویراستار اختصاص داده می شود. ویراستار مقاله را بررسی می کند و در مورد مناسب بودن ، در محدوده ژورنال ، تصمیم می گیرد و از یک استاندارد به اندازه کافی بالا برای انتشار استفاده می کند. سپس او آن را برای بررسی همتا ، به طور معمول به دو متخصص مستقل در زمینه شما ارسال می کند. آنها مقاله را می خوانند و تصمیم می گیرند که آیا این نسخه قابل چاپ است ، که معمولاً به نویسنده بستگی دارد که نسخ خود را با توجه به نظرات خود بازنگری کند. نظرات نظر نویسنده می تواند بسیار متنوع باشد و از بی علاقه تا اظهار نظر در مورد هر جمله متفاوت باشد ، اما معمولاً کاملاً مفید و مفید هستند. این انتقاد سازنده ، گرچه می تواند دشوار باشد ، اما بسیار ارزشمند است و در پایان ، مقاله شما را بهتر می کند. شماره های خط را بر روی مقاله خود قرار دهید تا این موضوع برای داوران آسان شود.

۸٫ پاسخ دادن به نظرات داوران

پس از دریافت نظرات داوران خود ، شرایط پذیرش مقاله در isi آنها را بخوانید ، سپس آنها را برای یک یا دو روز کنار بگذارید و از روند بازیابی مطلع شوید! وقتی برای نوشتن پاسخ خود می آیید ، باید به هر یک از نکات آنها پاسخ دهید.

نامه شما به ویراستار باید رسمی و مودب باشد. اعلام کنید که نسخه خطی خود را کاملاً مطابق با نظر نظر مرور کرده اید ، و نتیجه آن بسیار بهبود یافته است. اکنون امیدوار هستید که برای انتشار در مجله AAA مناسب باشد.

نامه داوران را در یک سند جدید کپی کنید و تمام متن را به رنگ آبی روشن کنید. پاسخ های خود را با رنگ مشکی در زیر بنویسید. نکته مهم این است که ویرایشگر را آسان کند تا ببیند که شما هر کاری را که از شما خواسته شده است انجام داده اید. شماره های خط را بدهید تا ساده باشد که در آن تغییراتی ایجاد کرده اید. همچنین می توانید اگر توصیه های مفیدی را به شما ارائه داده اند ، بگویید که این یک ایده عالی است و همانطور که خواسته اید انجام داده اید.

شرایط پذیرش مقاله در isi بعضی اوقات ممکن است داوران مقاله شما را نفهمند، یا این نکته را بیان کنند که فکر می کنید معتبر نیست. اگر اینگونه باشد ، می توانید اظهار نظر را رد کنید و پرونده خود را استدلال کنید. می توانید اظهار داشته باشید که متن مورد نظر را روشن کرده اید تا سوء تفاهم دوباره اتفاق نیفتد.


۹٫ پذیرش و بررسی اثبات

شرایط پذیرش مقاله در isi امیدوارم پس از پاسخ به نظرات خود ، مقاله شما پذیرفته شود! از آنجا ، آن فقط یک گام کوتاه برای انتشار است. وقتی اثبات شما فرا رسید ، آنها را با دقت بخوانید. تمام چهره ها ، زیرنویس ها ، نام نویسندگان ، جداول و منابع را بررسی کنید (اینها معمولاً نادیده گرفته می شوند و اشتباه در آنها بسیار شرم آور است!). ممکن است شما مجبور باشید به سؤالات تنظیم کننده نوع پاسخ دهید. پس از اثبات نسخه خطی خود را بخوانید ، آن را به مدت ۳ روز کنار بگذارید و سپس دوباره آن را بخوانید. و شاید یک بار دیگر برای شانس. شما نمی توانید بعد از این نکته تغییری ایجاد کنید.

۱۰٫ خود مقاله را مرور کنید

هنگامی که خودتان یک مقاله یا دو نفر را منتشر کردید ، ممکن است متوجه شوید که از شما خواسته می شود تا شخص دیگری را مرور کنید

شرایط پذیرش مقاله در isi انجام مقاله دانشجویی کنفرانسی علمی پژوهشی isi از پایان نامه هزینه قیمت مراحل سفارش موسسه انجام مقاله تحقیق فوری نویسی تحقیق دانشجویی ارزان علمی کارشناسی

موسسه پژوهشی تامسون رویترز با بهره گیری از مجرب ترین اساتید دانشگاه و دانشجویان دکترا در کلیه رشته های فنی مهندسی و علوم انسانی و پایه و بهره مندی از حمایت های بنیاد علمی تامسون رویترز آماده خدمت رسانی به شما دانشجویان عزیز در رسیدن به جایگاه علمی مطلوب در داخل و خارج از کشور می باشد

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه حسابرسی های حسابداری صنعتی

انجام پروژه حسابرسی های حسابداری صنعتی

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پایان نامه بیوشیمی

انجام پایان نامه بیوشیمی

انجام پایان نامه هوافضا

انجام پایان نامه هوافضا

انجام پایان نامه و پروپوزال

انجام پایان نامه و پروپوزال

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

نوشتن پایان نامه دکتری

نوشتن پایان نامه دکتری

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

قیمت نوشتن پایان نامه دکتری

قیمت نوشتن پایان نامه دکتری

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام پروژه مهندسی پزشکی