انجام پایان نامه مدیریت مالی هدف از تشکیل این دوره اموزش نیروی انسانی متخصص شرکتهای دولتی و خصوصی است. در این دوره دانشجویان با تئوریهای نوین مدیریت مالی و کاربرد ان آشنا خواهند شد. شرکت کنندگان در این دوره، علاوه بر اشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت مالی با زمینه های نوین در این رشته و جایگاه آن در عرصه عمل اشنا خواهند شد. افزایش قدرت تحلیل امور کاربردی با استفاده از افته های کاربردی از ویژگی های این دوره می باشد.

انجام پایان نامه و سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات اجرایی بازاریابی تجارت الکترونیک صنعتی پروژه

انجام پایان نامه مدیریت دولتی منابع انسانی کارآفرینی تکنولوژی بیمه جهانگردی

 

معرفی رشته مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی هدف از تشکیل این دوره اموزش نیروی انسانی متخصص شرکتهای دولتی و خصوصی است. در این دوره دانشجویان با تئوریهای نوین مدیریت مالی و کاربرد ان آشنا خواهند شد. شرکت کنندگان در این دوره، علاوه بر اشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت مالی با زمینه های نوین در این رشته و جایگاه آن در عرصه عمل اشنا خواهند شد. افزایش قدرت تحلیل امور کاربردی با استفاده از افته های کاربردی از ویژگی های این دوره می باشد.

دانشگاه ها:

انجام پایان نامه مدیریت مالی این رشته تا قبل از سال ۱۳۸۱تنها به عنوان یکی از گرایشهای مدیریت بازرگانی محسوب می شد ولی به لحاظ اهمیت جریانهای مالی سازمانها و تاثیر این جریانها بر روی موفقیت و سود آوری سازمانها و مباحث جدید سرمایه گذاری و غیره از سال ۱۳۸۱ به صورت یکی از رشته های کارشناسی ارشد مدیریت با عنوان «رشته مدیریت مالی» درآمد. همچنین از سال ۱۳۹۲ رشته جدیدی با عنوان «مالی» ایجاد گردید که شامل گرایشهای مختلفی نیز می شد. در طی سالهای گذشته گرایش مالی به عنوان گرایشی از رشته های مدیریت بازرگانی، دولتی و صنعتی نیز ارائه شده است که با «رشته مدیریت مالی» و «رشته مالی» متفاوت می باشد.

آینده شغلی:

انجام پایان نامه مدیریت مالی فارغ التحصیلان این رشته با تسلط به مباحث تئوری مدیریت مالی می توانند در حوزه های مختلفی همچون سرمایه گذاری و بانکداری و بیمه و مدیریت ریسک و مهندسی مالی (ارایه روشهای نوین مالی)، تامین مالی و اعتباری و … و در پستهای مرتبط سازمانی ازجمله معاونت مالی (در مفهوم جدید آن ) و معاونت سرمایه گذاری و تامین مالی اعتبارات مالی در بانکها و ارزیابی اقتصادی پروژه ها و شرکتهای سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار و غیره مشغول بکار شوند. این رشته در حال حاضر دارای آینده شغلی بسیار مناسبی می باشد. امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقطع دکترا وجود دارد.

گرایش‌های مختلف:

انجام پایان نامه مدیریت مالی «رشته مدیریت مالی» در حال حاضر فاقد گرایش می باشد ولی «رشته مالی» که از سال ۱۳۹۲ ایجاد شده است شامل گرایشهای ۱- مهندسی مالی و مدیریت ریسک ، ۲-بانکداری ، ۳-بیمه ، ۴-مستغلات، ۵-حقوق مالی و ۶-تامین مالی و سرمایه گذاری در نفت و گاز می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت مالی و سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

واحدهای درسی «رشته مدیریت مالی» در مقطع کارشناسی ارشد :

انجام پایان نامه مدیریت مالی جمع تعداد واحدهای درسی این رشته ۳۲ واحد بوده و ۴ واحد از آن مربوط به پایان نامه می باشد. تمامی درسهای این گرایش دو واحدی است. درسهای این رشته شامل تئوریهای مدیریت پیشرفته، اقتصاد مدیریت، بررسی موارد خاص در مدیریت مالی، مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته ، تجزیه و تحلیل صورتهای مالی، سازمانهای پولی و مالی، سیمنار مالی، مدیریت مالی پیشرفته ، حسابداری مدیریت، بازار پول و سرمایه، مدیریت سرمایه گذاری و ارزیابی اوراق بهادار، سیستمهای اطلاعات مدیریت، پژوهش عملیاتی پیشرفته می باشد.

واحدهای درسی «رشته مالی» و گرایشهای مختلف آن در مقطع کارشناسی ارشد :

انجام پایان نامه مدیریت مالی جمع تعداد واحدهای درسی این رشته ۳۲ واحد بوده و ۶ واحد از آن مربوط به پایان نامه می باشد. تمامی درسهای این گرایش دو واحدی است.
دروس پایه (۱۶ واحد مشترک برای تمام گرایش ها)
۱-تئوریهای سازمان و مدیریت با رویکرد اسلامی، ۲-تجزیه و تحلیل صورتهای مالی ، ۳-بازارها و نهادهای مالی، ۴-مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته، ۵-مهندسی مالی و مدیریت ریسک، ۶-مدیریت مالی پیشرفته، ۷-اقتصادسنجی مالی، ۸-مدل سازی مالی

دروس اختیاری (۴ واحد یعنی ۲ درس از بین دروس زیر)
۱-مدیریت مالی بین المللی ، ۲-سرمایه گذاریهای جایگزین، ۳-مدلسازی مالی پیشرفته، ۴-علوم و ریاضیات اکچواری، ۵-سرمایه گذاری در مستغلات، ۶-مالی رفتاری، ۷-حقوق قراردادها، ۸-حقوق مالیه عمومی، ۹-اقتصاد انرژی، ۱۰-مدیریت مالی استراتزیک، ۱۱-تأمین مالی پروژه ها، ۱۲-روش ها و مدل های ارزشیابی سرمایه گذاری ها ، ۱۳-تجزیه و تحلیل و مدیریت فعال پرتفوی سهام

دروس تخصصی گرایش مهندسی مالی و مدیریت ریسک – ۶ واحد

۱- ابزارهای مالی اسلامی ، ۲- مهندسی مالی پیشرفته ، ۳-فرایندهای تصادفی در مالی

دروس تخصصی گرایش بانکداری – ۶ واحد
۱- مدیریت بانک و بانکداری اسلامی ، ۲-مدیریت ریسک در بانک ها ، ۳-بانکداری بین المللی

دروس تخصصی گرایش بیمه – ۶ واحد
۱- بیمه اسلامی ، ۲-قراردادهای بیمه پیشرفته ، ۳-بیمه های اتکایی

دروس تخصصی گرایش مستغلات – ۶ واحد
۱- روشهای اسلامی تأمین مالی مسکن ، ۲-ارزشیابی مستغلات ، ۳-صندوق های سرمایه گذاری مستغلات

دروس تخصصی گرایش حقوق مالی – ۶ واحد
۱- مبانی حقوق مالی ، ۲-حقوق و مقررات بازارهای سرمایه اسلامی و بین الملل ، ۳-حقوق و مقررات بانکداری اسلامی و بین الملل

دروس تخصصی گرایش تامین مالی و سرمایه گذاری در نفت وگاز  – 6 واحد
۱- تأمین مالی و سرمایه گذاری در نفت و گاز ، ۲-مدیریت ریسک انرژی ، ۳-حقوق نفت و گاز

انجام پایان نامه مدیریت مالی با توجه به روندجهانی شدن اقتصاد کشورها، متخصصان مالی کشور، بایستی با نظام‌های مالی جهانی و شیوه‌های سرمایه‌گذاری و ابزارهای مالی پیشرفته آشنایی داشته باشند تا کشور بتواند موقعیت مالی خود را در دنیای متلاطم امروز تثبیت کند. رشته مدیریت مالی در همین راستا ایجاد شده است. در این رشته دانشجویان با تئوری‌های نوین مدیریت مالی و کاربرد آنها آشنا می‌شوند و در نهایت می‌توانند با ارائه راهکار‌هایی برای بسط و توسعه سرمایه‌گذاری، گام‌های مؤثری در حل مشکلات اقتصادی کشور بردارند. دانش‌آموختگان مدیریت مالی علاوه بر توانایی تجزیه و تحلیل و حضور فعال در بازارهای مالی می‌توانند وضعیت مالی شرکت‌ها و مؤسسات را مورد ارزیابی قرار دهند و در اخذ تصمیمات مالی مؤثر در سازمان‌ها، نقش اساسی ایفا کنند.

درس‌های این رشته در طول تحصیل

دروس اصلی و تخصصی:

انجام پایان نامه مدیریت مالی، پول و ارز بانکداری، بازاریابی و مدیریت بازار، مدیریت استراتژیک، اقتصاد سنجی‌ مالی، ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت مالی، آمار و کاربرد آن در مدیریت مالی، توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی، حقوق بازرگانی، حسابداری صنعتی، اصول مدیریت مالی، مبانی مدیریت سرمایه‌گذاری، مدیریت مالی در ایران، نهادهای پولی و مالی، نهادهای پولی و مالی بین‌الملل، مبانی مهندسی مالی، بازار پول و سرمایه، مبانی ریسک و مدیریت بیمه، برنامه‌ریزی مالیاتی، قراردادهای بیمه، متون مالی، مبانی بانکداری و مدیریت بانک.

کارشناسی ارشد مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی معرفی رشته مدیریت مالی، سرفصل دروس ، دانشگاه های پذیرنده و مشاغل و بازار کار کارشناسی ارشد مدیریت مالی و معرفی سایر رشته ها و گرایش ها در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت

معرفی رشته کارشناسی ارشد مدیریت مالی :

انجام پایان نامه مدیریت مالی رشته مديريت مالي همانطور که از نامش پيداست به استفاده مؤثر از منابع مالي براي نيل به اهداف مشخص می پردازد. به عبارت ديگر مديريت مالي يعني اداره امور مالي يک سازمان (خانواده، مؤسسه، کشور) از طريق مديريت بر درآمدها و هزينه ها.

انجام پایان نامه مدیریت مالی بنابراين چنانچه شما هم اداره دخل و خرج زندگي خود را به دست گرفته و از پس مديريت درآمدها و هزينه هاي تان برمي آييد، در حقيقت يک مديرمالي هستيد. اما در عرصه اقتصادی و بنگاه داری با توجه به روندجهاني شدن اقتصاد كشورها، متخصصان مالي كشور، بايستي با نظام‌هاي مالي جهاني و شيوه‌هاي سرمايه‌گذاري و ابزارهاي مالي پيشرفته آشنايي داشته باشند تا كشور بتواند موقعيت مالي خود را در دنياي متلاطم امروز تثبيت كند. رشته مدیریت مالي در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در همين راستا ايجاد شده است. در اين رشته دانشجويان با تئوري‌ها و نظریه های مدیریت مالي و كاربرد آنها آشنا مي‌شوند و در نهايت مي‌توانند با ارائه راهكار‌هايي براي بسط و توسعه سرمايه‌گذاري، گام‌هاي مؤثري در حل مشكلات مالی و اقتصادی شرکت ها و سازمان ها بردارند. دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد مدیریت مالی علاوه بر توانايي تجزيه و تحليل و حضور فعال در بازارهاي مالي مي‌توانند وضعيت مالي شركت‌ها و مؤسسات را مورد ارزيابي قرار دهند و در اخذ تصميمات مالي مؤثر در سازمان‌ها، نقش اساسي ايفا كنند. اما شايد براي شما  اين سؤال پيش آمده باشد که تفاوت اين رشته با حسابداري در چيست؟ پاسخ اين است که حسابداري، ديدگاهي وقايع نگارانه و تاريخي دارد و هدف آن ثبت رخدادهاي گذشته است اما مديريت مالي با اهميت دادن به تصميم گيري و ايجاد ارزش، روي آينده متمرکز مي شود (الان کجا هستيم و به کجا بايد برويم؟)

انجام پایان نامه مدیریت مالی در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته ارشد مدیریت مالی، معرفی سایر رشته های ارشد و دکترای مدیریت (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.
انجام پایان نامه مدیریت مالی و سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

دروس کارشناسی ارشد مدیریت مالی و تعداد واحدها :

تعداد کل واحدها : ۳۲ واحد
دروس اصلی و اختصاصی : ۲۸ واحد
پایان نامه : ۴ واحد

دروس اصلی و اختصاصی کارشناسی ارشد مدیریت مالی

تجزيه و تحليل صورت هاي مالي بررسي موارد خاص در مديريت مالي مديريت مالي پيشرفته
حسابداري مديريت مديريت سرمايه گذاري و ارزيابي اوراق بهادار بازار پول و سرمايه
سازمان هاي پولي و مالي مديريت سرمايه گذاري پيشرفته سيستم هاي اطلاعاتي مديريت
پژوهش عملياتي پيشرفته تئوري هاي مديريت پيشرفته سمينار مالي
اقتصاد مديريت    

دانشگاه هایی که در رشته کارشناسی ارشد مدیریت مالی پذیرش دانشجو دارند
بر اساس دفترچه انتخاب رشته ارشد ۹۵

دانشگاه الزهرا دانشگاه تهران
دانشگاه خوارزمی دانشگاه شهید بهشتی
دانشگاه یزد دانشگاه علامه طباطبایی
دانشگاه غیرانتفاعی البرز  
 
دانشگاه هایی که در رشته کارشناسی ارشد مدیریت مالی پذیرش دانشجو دارند
بر اساس دفترچه انتخاب رشته ارشد ۹۴

دانشگاه ارومیه دانشگاه یزد
دانشگاه خوارزمی دانشگاه الزهرا
دانشگاه تهران دانشگاه علامه طباطبایی
دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه یزد
 

سایر رشته های کارشناسی ارشد مدیریت (بر اساس دفترچه کنکور ارشد ۹۵)

گرایشهای ارشد مجموعه مدیریت جهانگردی:

 • بازاریابی جهانگردی
 • برنامه ریزی توسعه جهانگردی

گرایشهای ارشد مجموعه مدیریت:

 • مدیریت بازرگانی (با 6 گرایش)
 • مدیریت دولتی (با 6 گرایش)
 • مدیریت صنعتی (با 6 گرایش)
 • مدیریت فناوری اطلاعات (با 4 گرایش)
 • مدیریت تکنولوژی (با 4 گرایش)
 • مالی (با ۵ گرایش)
 • کارآفرینی (با 12 گرایش)
 • مدیریت منابع انسانی (با 4 گرایش)
 • مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای
 • مدیریت  بازرگانی دریایی
 • مدیریت سازمانهای دولتی
 • مدیریت بحران
 

گرایشهای ارشد مجموعه مدیریت اجرایی:

 • مدیریت اجرایی
 • مدیریت امور شهری
 • مدیریت کسب و کار

رشته های دکترای مدیریت (بر اساس دفترچه کنکور دکترا ۹۵) :

 • مدیریت فناوری اطلاعات
 • گردشگری
 • مدیریت توسعه
 • کارآفرینی
 • آینده پژوهی
 • مالی
 • مدیریت گردشگری
 • مدیریت بازرگانی (همه گرایشها)
 • مدیریت دولتی (همه گرایشها)
 • مدیریت فناوری اطلاعات (همه گرایشها)
 • مدیریت صنعتی (همه گرایشها)
 • مدیریت رسانه ای
 • مدیریت تکنولوژی
 • سیاست گذاری علم و فناوری
 • مدیریت پیشگیری از جرم
 • سیاست گذاری علم و فناوری
 • مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز
 • مدیریت سازمانهای دولتی ایران
 • مدیریت اطلاعات
 

بازارکار و استخدام کارشناس ارشد مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی فارغ التحصیل این رشته با تسلط به مباحث تئوری مدیریت مالی در حوز ه های مختلفی همچون حسابداری، سرمایه گذاری، بانکداری و بیمه و مدیریت ریسک می تواند در پستهای مرتبط سازمانی ازجمله معاونت مالی، معاونت سرمایه گذاری و تامین مالی در بانکها، مسئول ارزیابی اقتصادی پروژه ها در شرکتهای سرمایه گذاری و همچنین به عنوان کارشناس و کارشناس ارشد در بورس اوراق بهادار مشغول بکار شوند. البته یک دانش آموخته مدیریت مالی برای رسیدن به هر یک از سمت ها و مشاغل مذکور باید دارای تجربه و سابقه شغلی مناسب باشد. اما در مجموعه با صنعتی شدن هرچه بیشتر کشور و توسعه شرکت های خصوصی و رقابتی تر شدن بازار، نیاز شرکت ها و سازمان ها به خدمات و دانش متخصصان مالی بیشتر می شود. امروزه هر شرکت و یا کسب و کاری نیاز به یک نفر به عنوان حسابدار برای جمع و جور کردن حساب و کتاب های کار خودش دارد و در صورتی که اندازه کسب و کار از یک حدی فراتر رود، تنها ثبت حسابداری و ارائه گزارش های معمول، پاسخگو نخواهد بود و مدیران ارشد شرکت برای حل مشکلات مالی و اقتصادی خود به مدیران و متخصصان مالی نیاز دارند تا بتوانند آنها را در تصمیم گیری های مالی و اقتصادی همراهی نمایند.

 

مشاغل مرتبط با کارشناسی ارشد مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی شما به عنوان دانش آموخته مدیریت مالی در صورتی که قصد کار کردن در رشته تخصصی خود را داشته باشید، یکی از مشاغل زیر را به شما پیشنهاد می کنیم :

مدیر مالی از جمله مشاغل مورد نظر و دلخواه دانشجویان این رشته می باشد. البته شما نباید توقع داشته باشید بلافاصله بعد از فراغت از تحصیل به شما سمت مدیر مالی در یک شرکت بزرگ را پیشنهاد بدهند، بلکه در ابتدا باید از شغل های ساده تر و سمت های پایین تر مالی و حسابداری شروع به کار کنید و در صورتی که از خود اراده و توان لازم را نشان دهید، با توجه به دانش تئوریکی که در طول تحصیل کسب کرده اید، شانس رسیدن به مدیریت مالی شرکت یا سازمان خود را پیدا خواهید کرد. همچنین در صورتی که شما علاقه مند به بازارهای بورس و سرمایه گذاری هستید و از اینکه به صورت مستقل کار کنید، لذت می برید، شاید تحلیلگر مالی برای شما شغل مناسبی باشد. متخصص و تحلیل گر مالی راهنمایی های لازم را به شرکت ها و افراد در خصوص تصمیم گیری های سرمایه گذاری ارائه می دهد. او سرمایه گذاری در سهام، اوراق قرضه، طلا، مسکن و سایر انواع سرمایه گذاری را ارزیابی می کنند و به کارفرما یا مشتریان خود مشورت لازم را ارائه می دهند.

انجام پایان نامه مدیریت مالی در صورتی که شما از شم بالای مالی برخوردار نیستید و یا اینکه علاقه کمی با مدیریت دارید و از انجام کارهای تکرارپذیر لذت می برید، شغل حسابداری می تواند مناسب شما باشد. شما در این شغل از دانش و معلومات مالی خود استفاده می کنید و می توانید تسلط خوبی بر کارتان داشته باشید در عین حال نیاز نیست برای تصمیم گیری های مالی، استرس زیادی را تحمل کنید. در صورتی که به بازرسی و کنترل حساب و کتاب دیگران علاقه مندید، ما شغل حسابرسی را به شما پیشنهاد می کنیم. در این شغل که از مشاغل تخصصی مالی می باشد و برای موفقیت به تجارب زیادی نیاز دارد، شما باید کار حسابداری و مدیران مالی را بررسی کرده و انطباق آن با قوانین و مقررات و اصول حسابداری را بررسی و گزارش نمایید. برای اطلاعات بیشتر از کار حسابرس می توانید روی آن کلیک کنید.

انجام پایان نامه مدیریت مالی شغل مشاور مدیریت از جمله مشاغل پیشنهادی ما به دانش آموختگان مدیریت مالی می باشد. البته نه برای الآن بلکه برای زمانی که تجارب ارزشمندی در کار مدیریت مالی خود کسب کردید و یا اینکه دکتری مدیریت مالی را دریافت نمودید. مشاور مدیریت شخصی است در یک حوزه تخصصی مثل تأمین مالی، بورس اوراق بهادار، سرمایه گذاری خارجی و یا سایر موضوعات تخصصی دیگر دارای تجربه و دانش تئوریک و دانشگاهی مناسب است و می تواند به مدیران شرکت ها و سازمان ها در این خصوص مشاوره دهد.

استاد دانشگاه نیز یکی از گزینه های فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت مالی می باشد. این شغل البته یکی از پرطرفدارترین مشاغل در سطح دنیا می باشد و در حال حاضر در بسیاری از دانشگاه ها، دارا بودن مدرک دکتری PhD در این رشته برای تدریس در دانشگاه ها الزامی است.  لذا برای وارد شدن در این شغل باید تحصیلات خود را در مقطع دکتری مدیریت ادامه دهید.

مشاغل بانکی از جمله کارمند بانک و در مقاطع بالاتر آن به عنوان یک هدف شغلی،  رئیس بانک از جمله مشاغل مورد نظر فارغ التحصیلان رشته مدیریت می باشد. همچنین شما به عنوان کارشناس مالی می توانید در بخش اداری بانک فعالیت کنید. در صورتی که شما به این مشاغل علاقه مندید می توانید با کلیک بر روی عنوان شغل در بخش مشاغل، اطلاعات بیشتری راجع به آنها بدست آورید.

کارشناس امور مالیاتی از جمله مشاغل مرتبط با فارغ التحصیلان رشته مدیریت مالی می باشد. اطلاعات بیشتر را در این خصوص در بخش معرفی مشاغل دنبال کنید.

انجام پایان نامه مدیریت مالی و سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

مشاغل نیمه مرتبط با کارشناسی ارشد مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی استخدام در شرکت های بیمه، اگرچه مورد تقاضای فارغ التحصیلان مدیریت بیمه است ولی بسیاری از دانش آموختگان رشته مدیریت از جمله مدیریت مالی هم در شرکت های بیمه ای به عنوان کارشناس در بخش های مختلف وارد می شوند. کارشناس بیمه وظایف مختلفی بر عهده دارد که تنها در شرکت های بیمه معنی می دهد. برای آشنایی بیشتر با این شغل می توانید اینجا کلیک کنید. بسیاری از شرکت های تولید کننده نرم افزارهای مالی و اداری برای تولید، فروش و استقرار نرم افزارهای خود، دانش آموختگان رشته های مدیریت، حسابداری و صنایع را به استخدام خود درمی آورند. زیرا برای تحلیل نرم افزارهای خود و تعیین دستور کار برای برنامه نویسان نیازمند تخصص فارغ التحصیلان مدیریت و رشته های مالی می باشند. لذا کارشناس استقرار نرم افزار، کارشناس تحلیل یا تحلیلگر نرم افزار و کارشناس پشتیبانی نرم افزار از جمله مشاغلی است که یک کارشناس ارشد مدیریت مالی در صورتی که به کامپیوتر نیز علاقه مند باشد می تواند وارد آنها شده و در شرکت های نرم افزار استخدام گردد.

کارشناس گمرک هم از دیگر مشاغلی است که فارغ التحصیلان رشته مدیریت مالی در مقاطع مختلف می توانند آن را کسب نمایند. محل کارکارشناسان گمرک معمولا در شهرهای مرزی است اما در شهرهای بزرگ و پایتخت نیز از این کارشناسان برای کارهای اداری و مرکزی گمرک استفاده می شود. کارشناس ارشد مدیریت مالی با توجه به شناخت نسبی که از مسایل سازمانی و مالی و حسابداری دارد، معمولا از طرف گمرک جمهوری اسلامی برای استخدام دعوت می شود.

انجام پایان نامه مدیریت مالی کارشناس فروش از دیگر مشاغل پیش روی کارشناسان ارشد مدیریت مالی است. کارشناس فروش یک شرکت عملیات مختلف مربوط به فروش در آن شرکت را پیش می برد. صحبت با مشتریان، دریافت و ثبت سفارش آنها، ثبت فاکتور و پیش فاکتور به صورت دستی و یا کامپیوتری، ارائه گزارش های دوره های فروش به مدیر فروش و مدیریت ارشد شرکت، کمک به تیم بازاریابی و هماهنگی با واحد انبار برای ارسال کالا و محصولات برای مشتریان از مهمترین اقدامات کارشناس فروش می باشد. کارشناس ارشد مدیریت مالی با تسلطی که روی مسایل مدیریت، سازمان، امور مالی و حسابداری و … دارد، مخصوصا در حوزه عقد قراردادهای عمده که دارای پیچیدگی های مالی می باشد، می تواند موفق عمل نماید.

 

انجام پایان نامه مدیریت مالی هدف از این رشته آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی به مدیریت، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به هر یک از این مسائل، ارزیابی راه حلهای مختف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصممیمات اتخاذ شده. افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت شرایط و اوضاع و احوال متغیر اجتماعی، اقتصادی، تکنولوژیکی و سیاسی و تطبیق برنامه های سازمان با شرایط جدید و ایجاد زمینه لازم و تشویق دانشجویان به خودآموزی و رشد فردی و حرفه ای.

واحدهای درسی در دانشگاه:

مدیریت منابع انسانی پیشرفته
تئوریهای مدیریت پیشرفته
تحلیل آماری
مدیریت استراتژیک پیشرفته
بازارشناسی و مسائل بازاریابی
مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته
حسابداری مدیریت
تحقیق در عملیات پیشرفته
اقتصاد مدیریت
سیستمهای اطلاعات مدیریت پیشرفته
مدیریت سرمایه گذاری ها
بازارها و نهادهای مالی
حقوق بازرگانی
سمینار در مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی و سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

آینده شغلی:

انجام پایان نامه مدیریت مالی فارغ التحصیلان این رشته با اطلاعات وسیعی که در زمینه های مختلف بازارگانی و بازاریابی، روابط انسانی و امور مالی و اقتصادی پیدا می کنند، به خوبی می توانند در سطح مدیران اجرایی در سازمانهای بازرگانی، صنعتی و دولتی به کار اشتغال ورزند و یا در سمت مشاور مدیریت انجام وظیفه نمایند. انتظار می رود این فارغ التحصیلان پس از کسب تجربیات کافی بتوانند مسئولیتهای بیشتری را در سطوح بالای سازمان عهده دار شوند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان این دوره می توانند در کارهای پژوهشی و تحقیقاتی که امروز در موسسات بزرگ اهمیت زیادی برخوردار است، مشغول بکار شوند. اما از این نکته نبایستی غافل شد که تنوع دروس ارائه شده و فاصله آن تا مباحث عملی و کاربردی، آینده را برای فارغ التحصیلانی که قصد دارند کارآفرین باشند، دشوار می سازد ضمن اینکه برای این دانشجویان رقیبانی چون دانشجویان مدیریت مالی و حسابداری حائز اهمیند زیرا آنها تخصصی تر به امور مالی می پردازند. بنابراین این وظیفه به عهده خود دانش آموختگان می باشد که در کنار ارتقاء سطح علمی خود، نگاه ویژه ای به محیط کسب و کارشان و بازارهای پول و سرمایه داشته باشد.

انتخاب پرتفوی بهینه با استفاده از برنامه‎ریزی فرا آرمانی و برنامه‎ریزی آرمانی ترتیبی توسعه‎یافته

انجام پایان نامه مدیریت مالی پس از انتشار مقالۀ مارکویتز در سال ۱۹۵۲، یافتن بهترین راه برای بهینه­سازی پرتفوی بین فعالان صنعت مدیریت سرمایه­گذاری اهمیت مضاعف پیدا کرد و به همین منظور روش‎های زیادی برای انتخاب سبد سهام معرفی شدند. این مقاله به انتخاب پرتفوی بهینۀ سهام با استفاده از تکنیک­های نوین برنامه­ریزی آرمانی، یعنی دو تکنیک برنامه­ریزی فرا­ آرمانی (Meta-GP) و برنامه­ریزی آرمانی ترتیبی توسعه­ یافته (ELGP) پرداخته است. هر دو مدل به دنبال حداکثرسازی بازدهی و نقدشوندگی و همچنین به حداقل رساندن بتا و ریسک سهام شرکت‎ها برای تشکیل پرتفوی بهینه‎اند. در نهایت دو پرتفوی به‎دست آمده با مقدار بازدهی هر یک مقایسه شد. این پژوهش در بازار بورس اوراق بهادار تهران اجرا شده است. بازدهی کل پرتفوی در مدل برنامه‎ریزی آرمانی ترتیبی توسعه‎یافته ۶۷۸/۲۱ درصد و در برنامه­ریزی فرا آرمانی ۱۷۲/۲۰ درصد است.

Image result for Extended ordered goal planning

ارائه روش هیبریدی نوین برای پیش‎بینی شاخص کل قیمت بورس اوراق بهادار

انجام پایان نامه مدیریت مالی روند تغییرات شاخص کل قیمت سهام، همواره به‎عنوان یکی از ملاک‌های سرمایه‎گذاری مدنظر قرار می‌گیرد. به دلیل وجود دو مؤلفه‌ای غیرخطی و متلاطم سری زمانی شاخص قیمت، در این پژوهش سعی شده مدل هیبریدی نوینی ارائه شود که بتواند روند حرکتی و تغییرات شاخص را با بیشترین دقت پیش­بینی کند. در این مدل ابتدا با استفاده از تبدیل موجک، سری زمانی شاخص به شش سری زمانی مجزایی که ویژگی‌های غیرخطی و متلاطم شاخص مدنظر را نمایندگی می‌کند، تفکیک می‌‎شود. در ادامه، سری‌های زمانی استخراج‌شده با رفتار غیرخطی، با استفاده از ترکیب مدل‌ ماشین بردار پشتیبان و بهینه‌سازی ازدحام ذرات و سری‌های زمانی مبتنی بر رفتار متلاطم شاخص کل با بهره‌گیری از مدل GJR پیش‌بینی‌ می‎شوند؛ سپس با جمع نتایج به‎دست‎آمده از پیش‌بینی­ دو مؤلفه‌ای غیر­خطی و متلاطم شاخص قیمت، سری زمانی شاخص کل قیمت برآورد می‎شود. نتایج به‎دست آمده نشان می­دهد مدل هیبریدی ارائه‌شدۀ این پژوهش در مقایسه با سایر روش‌های پیش‌بینی، خطای کمتری داشته و از دقت بیشتری برخوردار است.

پیش بینی شاخص کل قیمت بورس اوراق بهادار‬‎

طراحی مدل‌های مالی اوراق سفارش ساخت در بازار سرمایۀ ایران

انجام پایان نامه مدیریت مالی حمایت از بخش واقعی اقتصاد، از مهم‌ترین کارکردهای یک نظام مالی اسلامی کارآمد است. چنین نظامی باید صرفاً در راستای تقویت بخش واقعی اقتصاد عمل کند و پیوسته به‌دنبال پاسخگویی برای رفع نیازهای اساسی آن باشد. از جمله راه­های دستیابی به این هدف طراحی و استفاده از ابزارهای مالی صحیح و کارآمد برای تأمین مالی شرکت­ها و پروژه‌های­ مربوطه است. چنانچه در چنین شرایطی، ابزار مالی مبتنی بر عقد سفارش ساخت (استصناع) را طراحی شود، می­توان پروژه­های مهم کشور را در بخش خصوصی، عمومی و دولتی از نظر مالی تأمین کرد. این تحقیق به‌دنبال آن است تا با استفاده از تحلیل منطقی مبتنی بر قیاس، مدل‎های مالی اوراق سفارش ساخت (استصناع) را طراحی کرده و زمینۀ لازم برای عملیاتی کردن این ابزار در بازار مالی ایران را فراهم آورد.

انجام پایان نامه مدیریت مالی و سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

طراحی مدل بومی رتبه‌بندی بانک‌های ایرانی بر مبنای سلامت بانکی

انجام پایان نامه مدیریت مالی این پژوهش با هدف ارائۀ مدل بومی برای رتبه‎بندی بانک‎های ایرانی بر مبنای سلامت و ثبات بانکی، به‎منظور سنجش سلامت و ثبات بانک‎های فعال در نظام بانکی کشور اجرا شده است. به این منظور نخست با مطالعۀ ادبیات موضوعی پژوهش، مدل پیشنهادی تحقیق طراحی شد و پس از اعتبارسنجی به روش دلفی فازی، عوامل مدل نهایی با شش بعد و ۲۶ مؤلفه شناسایی شدند. در ادامه با استفاده از فرایند تحلیل شبکه­ای و روش دیمتل، ضریب اهمیت هر یک از این عوامل به‎دست آمد و بدین ترتیب مدل نهایی ارائه شد. در ادامه بانک‎های بورسی و فرابورسی فعال در نظام بانکی کشور، بر مبنای صورت­های مالی حسابرسی شدۀ سال ۱۳۹۳، با استفاده از مدل ارائه شده و روش تاپسیس رتبه‎بندی شدند. نتایج به‎دست آمده نشان می‎دهد، به ترتیب بانک­های پاسارگاد، خاورمیانه، کارآفرین، دی و سینا در سال ۹۳ عملکرد مطلوب­تری نسبت به سایر بانک­های مورد مطالعه داشته‎اند.

انجام پایان نامه مدیریت مالی و سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

بررسی عملکرد مدل پنج‌عاملی فاما و فرنچ با استفاده از آزمون GRS

انجام پایان نامه مدیریت مالی مدل پنج عاملی فاما و فرنچ (۲۰۱۵) پاسخ به ناهمسانی‌هایی است که در آزمون‌های تجربی مدل سه عاملی فاما و فرنچ (۱۹۹۳) مشاهده شد. مدل پنج عاملی، دو عامل سودآوری و سرمایه‌گذاری را به مدل سه عاملی اضافه می‌کند. این تحقیق به‌دنبال ارزیابی عملکرد مدل پنج عاملی فاما و فرنچ در بورس اوراق بهادار تهران است. بدین‌منظور از آزمون GRS برای ارزیابی مدل پنج عاملی در مقایسه با عوامل قبلی (بازار، اندازه و ارزش) استفاده شده ‌است. این آزمون عمدتاً مبتنی بر تحلیل عرض از مبدأ تخمین رگرسیون‌هاست. تخمین‌های انجام‌شده با استفاده از الگوهای سه‌گانه تشکیل پرتفوی و اندازه‌گیری عوامل مورد مطالعه بر اساس الگوهای متفاوت صورت گرفته است. نتیجۀ تحقیق حاضر نشان می‌دهد با کنترل عوامل سودآوری و سرمایه‌گذاری، کماکان مدل سه عاملی مدل مناسبی برای توضیح بازده مازاد پرتفوی‌های مطالعه شده است. همچنین بر اساس نتایج به‎دست آمده، دو عامل اضافه شده به مدل، کارایی مدل را افزایش نمی‌دهد.

انجام پایان نامه مدیریت مالی و سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی در مورد مشتری، تامین‌کنندگان قطعات، با چالش برآورده ساختن الزامات کیفی، انعطاف و حتی‌المقدور اقتصادی بودن مواجه هستند. نوسانات تقاضا و افزایش کارآیی فرآیند فروش، مسائلی عمده برای قطعه‌سازان هستند. طبق مطالعه‌ای که به بررسی نظرات مدیران اجرایی بیش از ۲۰ تامین‌کننده‌ رده‌ اول صنعت خودرو جهان درباره‌ مدیریت بهای‌ تمام‌شده می‌پردازد و در مرکزی در آلمان انجام شده، ۹۰ درصد از تامین‌کنندگان قطعات خودرو، هزینه‌هایی بالغ بر ۷ درصد از فروش خود را به‌دلیل الزامات انعطاف‌پذیری در برابر برنامه‌های زمانی تحویل قطعات متحمل شده‌اند. دیگر محرک‌های بهای‌تمام‌شده در حوزه مشتریان، هزینه‌ به‌دست آوردن مشتریان جدید و ایجاد وفاداری در مشتریان است. در مورد نوآوری، هرگونه نوآوری‌ باید با توجه به عوامل بهای ‌تمام‌شده صورت گیرد. برای مثال، نوآوری در محصولات یا فرآیندهای قطعه‌سازان، باید به معنای ایجاد مزیت قیمتی یا در واقع، مزیت بهای‌تمام‌شده تلقی شود و باید بتواند حتی در کوتاه‌مدت، جایگاهی انحصاری به صاحب این نوآوری در صنعت بدهد. در بسیاری موارد، سهم بزرگی از سرمایه‌گذاری قطعه‌سازان در نوآوری‌هایشان، بازگشتی از طریق فروش بیشتر یا افزایش سهم بازار به همراه ندارد. تمام واحدهای سازمانی، از جمله دایره تحقیق و توسعه و طراحی، باید بتوانند دستاوردهای خود را به‌طور دقیق در قالب مبالغ ریالی بیان کنند و مدیران ارشد کسب‌وکارها باید تنها در برابر زبان ریال حاضر به بررسی ایده‌های نوآورانه باشند؛ نوآوری را که نتواند ریال مطلوب به فروش بنگاه اقتصادی افزون کند، نمی‌توان نوآوری به حساب آورد. از محرک‌های بهای‌تمام‌شده در عرصه نوآوری می‌توان به فقدان تجزیه‌وتحلیل کارآمد الزامات، فرآیند پرشتاب ایجاد محصول جدید، صلاحیت کارکنان، چرخه‌های کوتاه عمر محصول و پیچیدگی راه‌حل‌های پیشنهادی اشاره کرد. در مورد اهرم محصول در مدیریت هزینه‌های بنگاه اقتصادی فعال در صنعت قطعه‌سازی خودرو، باید گفت که تا حد زیادی الزامات محصولات تحت تاثیر مشتریان و نهادهای ناظر قرار دارد. محرک‌های مهم بهای‌تمام‌شده در این عرصه، الزامات فنی یا کارکردی و همچنین، الزامات قانونی، به‌ویژه مقررات مربوط به محیط زیست است. بسیاری از مدیران قطعه‌سازان بزرگ جهان، از تنوع محصولات خود به‌عنوان عاملی فزاینده در ایجاد هزینه نام برده‌اند؛ به این معنا که سبد متنوع محصولات، خود عاملی در تحمیل بهای تمام‌شده است که البته، اغلب عاملی ناگزیر است که باید آن را هوشمندانه مدیریت کرد. این مدیران، تنوع محصولات شرکت‌های خود را به جهت دشوار ساختن نیل به برنامه‌های زمانی هدف، بهای‌ تمام‌شده‌ هدف و کیفیت مطلوب، به‌دلیل نیاز به راه‌اندازی‌های مکرر ماشین‌آلات برای تولید دسته‌های محصولات متعدد، عامل موجد هزینه دانسته‌اند. قریب به اتفاق شرکت‌های تامین‌کننده قطعات خودرو، گرایش به نادیده انگاشتن این اهرم‌ها در مدیریت هزینه‌های خود دارند و آنها را در مقایسه با طبقات سنتی بهای‌تمام‌شده، پیچیده‌تر دانسته و به همین بهانه از مدیریت دشوار آنها طفره می‌روند، اما این اهرم‌ها پتانسیل بالایی برای کاهش چشمگیر هزینه‌‌ها در صنعت تولید قطعات خودرو دارند.

انجام پایان نامه مدیریت مالی بازارها و نهادهای مالی تئوری های اقتصاد مدیریت سرمایه گذاری ها استراتژیک منابع انسانی تحقیق در عملیات رفتار سازمانی پیشرفته

از این گذشته، در نظر گرفتن اثر هزینه‌ای هر یک از محرک‌ها و میزان اثرپذیری آنها از اقدامات مهم در فرآیند مدیریت هزینه‌ها است؛ ابتدا باید بر آن دسته از محرک‌های بهای‌تمام‌شده تمرکز کرد که ضمن اثر هزینه‌ای بالا (یعنی دستکاری‌شان، منافع اقتصادی بیشتری داشته، منابع بیشتری از سازمان را آزاد می‌کند)، از اقدامات ما در سازمان اثرپذیرترند و به تعبیر ساده‌، اساسا کم‌هزینه‌تر می‌توان آنها را کم‌هزینه کرد! نکته، هنر تعیین اولویت‌ها است و انتخاب عرصه‌هایی که مدیریت هزینه سریعتر در نتایج مالی سازمان رخ بنماید. پیشنهاد آزموده من، معیار قرار دادن همزمان اثر هزینه‌ای و اثرپذیری محرک‌های بهای‌تمام‌شده است؛ به این معنی که ابتدا سراغ محرک‌هایی بروید که ضمن اثر چشمگیر هزینه‌ای، اساسا نسبت به اقدامات شما واکنش سریع نشان خواهند داد. گذشته از این، به جای سامان دادن بررسی‌ها و مدیریت خود حول طبقات هزینه، محرک‌ها را دریابید. محرک بهای‌تمام‌شده، هر عاملی است که می‌تواند بهای‌تمام‌شده یک موضوع بهای‌تمام‌شده (مثلا محصول، خدمت، پروژه، فرآیند، فعالیت، واحد سازمانی و…) را تغییر دهد. ریشه‌های هزینه را واکاوی و هزینه‌ها را از منشأ، دستکاری و مدیریت کنید، البته اینکه روی محرک انجام پایان نامه مدیریت مالی بهای‌تمام‌شده‌ای انگشت بگذارید که می‌تواند اثری چشمگیر بر کاهش هزینه‌هایتان داشته باشد، کافی نیست! همزمان باید دقت داشته باشید که تا چه حد می‌توانید در مورد هر یک از محرک‌های بهای‌تمام‌شده اثرگذار باشید. گاه برخی محرک‌ها در عین اثر مهمی که بر مجموع هزینه‌های یک فرآیند دارند، خیلی در اختیار ما نیستند و واکنش کندی به اقدامات ما نشان می‌دهند. در خاطر داشته باشید که مدیریت هزینه‌ها هم خود برای سازمان هزینه‌بر است! پس منابع در اختیارتان برای مدیریت هزینه را صرف مدیریت محرک‌های مطمئن کنید. اثر صلاحیت و مهارت فنی کارکنان را در مدیریت هزینه‌ها هرگز نادیده نگیرید یا کمرنگ نپندارید. تردید نکنید که توانمندسازی کارکنان یکی از گزینه‌های مهم در هر برنامه مدیریت هزینه است، اما در این عرصه هم فریب برنامه‌های آموزشی پرهزینه بی‌محتوا را نخورید.

مدیریت ریسک مالی در بهترین زمان ممکن دشوار است، اما به ویژه در شرایط عدم اطمینان اقتصادی و بحران مالی. هدف از این موضوع ویژه در “پیشرفت در مدیریت ریسک مالی و عدم اطمینان سیاست اقتصادی”، برجسته کردن بعضی از زمینه های تحقیقاتی است که در آن روشهای اقتصاد سنجی اقتصادی، اقتصاد سنجی مالی و تجربی به طور قابل توجهی در تجزیه و تحلیل مدیریت ریسک مالی در زمانی که اقتصاد وجود دارد عدم اطمینان، به ویژه قدرت چاپ: شوک های نااطمینانه، بازارهای و اقتصاد، عوامل تعیین کننده بانک گسترش در اقتصاد برزیل: نقش عوامل اقتصادی و مؤثر، پیش بینی ارزش در معرض خطر با استفاده از ساختار بلوک چند متغیر مدل های نوسان پذیری، علیت زمانی متغیر بین قیمت نفت و قیمت آینده نفت: یک رویکرد سوئیچینگ رژیم، یک ارزیابی وابسته به رژیم از پویایی انتقال اطلاعات بین قیمت نفت، قیمت های فلزات گرانبها و نرخ ارز، یک رویکرد عملی برای ساخت عوامل مبتنی بر قیمت نقدینگی، پیش بینی ناپایداری محدوده: ویژگی های پویا و متغیر پیش بینی شده متغیرها، مدل سازی یک شاخص مالی مالی گردشگری روزانه پنهان، مالکیت بانک، بخش های مالی و اندازه گیری ریسک سیستمیک: استفاده از CoVaR، شاخص های نوسان پذیری مدل در ادبیات مالی: بررسی، عملکرد ریسک قوی و خطر نوسان در بازارهای انتخابی : استفاده از گزینه های Index و Poor’s 500 و تایوان شاخص، همپوشانی قیمت بین CDS های مستقل و بازارهای ارز در بحران مالی جهانی، اینکه آیا همیشه باید از وام های زامبی جلوگیری شود، ترجیحات سرمایه گذاران برای ریسک پذیری و ریسک پذیر برای نقطه نقطه و آینده نفت پیش از آن، در طول و پس از بحران مالی جهانی، مدیریت ریسک مالی در بازارهای سهام چینی: قیمت گذاری و مدل سازی بر اساس ارزیابی آستانه چند متغیری، مدیریت ریسک سیستماتیک در هلند، روش نمونه گیری میانگین برای سیاست مدیریت ریسک انرژی، بر ویژگی های قوی برآورد سیمولا نوسانات در نویز و بازارچه خرد بازار و عدم تقارن c مقیاس بزرگ (I) GARCH با همدستی، اصول اقتصادی و عدم اطمینان سیاست اقتصادی در سرزمین اصلی چین و تأثیر آنها بر تایوان و هنگ کنگ، پیش بینی و شبیه سازی با استفاده از مدل های ساده که با ناپدید شدن و فصلی بودن و پیش بینی نوسان شاخص های سهام با استفاده از مدل میانگین با استفاده از داده های فرکانس بالا.

این مقاله به بررسی چگونگی جغرافیای اقتصادی در مورد اندیشه های ریسک مالی و مدیریت می پردازد. این مقاله به بررسی اینکه چگونه ریسک به لحاظ مالی، به ویژه در رابطه با مدیریت آن از طریق بیمه تعریف شده است، تعریف شده است و با مفهوم عدم اطمینان سازگار است. مفاهیم به اصطلاح جامعه ریسک برای مدیریت ریسک مالی مورد بررسی قرار گرفته است. در اینجا سه ​​حوزه تحقیق کلیدی در جغرافیای انسانی که مربوط به خطرات مالی و مدیریت آنها هستند مورد بررسی قرار می گیرد. اولا، پیامدهای تغییرات زیست محیطی و قانونی برای مدیریت خطرات مالی ناشی از فرایندهای محیطی مورد بحث قرار می گیرد. دوم، عواقب افزایش وابستگی به بخش خصوصی بیمه برای مدیریت طیف وسیعی از خطرات مالی شخصی، به ویژه در مورد عقاید جدایی مالی مورد بررسی قرار می گیرد. سوم، راه هایی که شرکت ها در تلاش برای مدیریت خطرات مالی ناشی از بازارهای ناامن تلاش می کنند، با تمرکز بر استراتژی های زمانی، فضایی و ساختاری است. در حالیکه اینها بخش اصلی تحقیق توسط جغرافیای انسانی به خطرات مالی و مدیریت است، حساسیت به انگیزه احتمالی مدیریت ریسک مالی در همه آن مناطق جغرافیای اقتصادی مهم است که در مورد تصمیم گیری فردی و شرکت دخیل هستند.

ریسک احتمال از دست دادن است و تصمیم گیری آن براساس یک تجربه طولانی یا اطلاعاتی است که می تواند به شما امکان انجام برخی برآوردها از احتمال پیامدهای آن را بدهد. در یک رویکرد کلی، خطر به معنی خطر، احتمال زیان نهایی یا احتمال احتمالی است که ما در تلاش برای جلوگیری یا کاهش آن از طریق یک سیاست اقتصادی مدرن هستیم. درک ریسک با تمام اثرات آن مستلزم آگاهی از خطر و همچنین مسئولیت پذیری هر شخص است، زمانی که وی اظهار می کند که او یک مسئله را حل می کند یا «خطر» می گیرد. عوامل اقتصادی این خطر را به عنوان یک نتیجه نامطلوب، احتمالی از دست دادن، درک می کنند، اما هنوز هم به سود می رسند. در زمینه سرمایه گذاری، ریسک پذیرفته شده است اگر با یک سود اضافی ترکیب شده است که می تواند با برخی از احتمالات پیش بینی شود.
تصميمات سرمايه اي تصميمات مديريت مالي مربوط به قرار دادن يک سرمايه گذاري خاص يا سرمايه در هر زمان خاص و دريافت منافع در آينده است. سرمایه گذاری های سرمایه می تواند در کوتاه مدت (کمتر از یک سال) یا دراز مدت (در سال های بیشتر) باشد. جنبه مهمی از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری های سرمایه، سطح خطر است. سرمایه های کم سرمایه ریسک وجود دارد، اما آنها منجر به سود کمتری می شوند و سرمایه های با ریسک بالا
سرمایه گذاری هایی که از مزایای بهتر انتظار می رود.
تعدادی از موارد اصلی خطرات مالی مربوط به محیط اقتصادی عبارتند از:
رتبه ریسک کشور؛
سازمان، عملکرد و کنترل سیستم مالی و بانکی؛
شناسایی و انعطاف پذیری قانون و نظام قانونی؛
سازمان و عملکرد سیستم بیمه؛
تکامل اقتصادی عمومی و تکامل تورم؛
دینامیک نرخ بهره در بازار داخلی و خارجی.
در سطح اقتصاد کلان، خطرات مالی می تواند توسط دسته های خطرناک زیر مرتبط شود:
مدیریت فعالیت های اقتصادی شرکای تجاری؛
دارایی های مادی یا کمبود دارایی؛
آموزش و مهارت های حرفه ای شرکای تجاری؛
اخلاق و نگرش شرکای تجاری.
البته، لیست فوق از دسته های ریسک مالی به طور کامل کامل نیست به طور مستقیم بر پیچیدگی هر عملیات مالی و همچنین محیط اقتصادی که در آن تعیین می شود، تعیین می شود انجام شده است.
انجام پایان نامه مدیریت مالی یکی از محبوب ترین خطرات و خطرات به خوبی شناخته شده، “رتبه ریسک کشور” است. خطر کشور ترکیبی است که نشان دهنده عملکرد اقتصادی و ثبات سیاسی در یک کشور خاص است، با در نظر گرفتن سرمایه گذاران بالقوه خارجی. این نوع ریسک به وسیله ترکیبی از عوامل اقتصادی و سیاست ها، بانک ها تحت تاثیر قرار می گیرد و موسسات مالی و همچنین سازمان های اقتصادی کشور مورد بحث قرار گرفته است. چندین روش وجود دارد
تعیین ریسک کشور، که در ثبات سیاست اقتصادی منعکس شده است و در نتیجه وضعیت کلی است از اقتصاد این دو عنصر دیگر سیاست اقتصادی در ریسک مربوط به انتظارات منعکس شده است سود، و نیز خطر ابتلا به مشکلات بازپرداخت سود، و ریسک مالکیت. این خطرات هستند در هنگام برنامه ریزی سرمایه گذاری در یک کشور خاص مورد توجه قرار گرفته است.
انجام پایان نامه مدیریت مالی سایر انواع ریسک مالی در معاملات تجاری می تواند خطراتی باشد که در تجارت با کالاها بوجود می آید یکی مربوط به نوسانات نرخ ارز یا خطرات سهام است. در معاملات تجاری شرکت های بیمه، این خطر می تواند بوسیله: نوسانات قیمت، کاهش ارزش پول، ورشکستگی، حمل و نقل، انبارداری، حوادث بازار بانک فیزیکی، خطر تغییر نرخ بهره ممکن است آشکار شود؛ و در تجارت سهام، و همچنین در دیگر عملیات مالی مشابه، خطر تنوع مربوط به ارزش این اوراق بهادار ممکن است رخ دهد.
از نظر مدیریت ریسک مالی، راه های متنوعی برای پوشش دادن این خطر وجود دارد. شاید بیشترین برجسته در دوران مدرن، بیمه دریایی لویید است که در پایان قرن ۱۸ ظاهر شد. روش تسویه حساب برای هدر دادن معاملات سهام نیز شناخته شده است. مشکلی که ما دوست داریم به آن توجه کنیم
تعیین مدل ریاضی و آماری برای پدیده ریسک مالی که باید ارائه دهد اطلاعات لازم برای تصمیم گیری های مدیریتی، کاهش یا اجتناب از خطرات مالی. در حال حاضر، الگو کلی تصمیم را در شرایط عدم اطمینان و ریسک در نظر بگیرید، جایی که مسئله ریسک مالی است. مدل تصمیم گیری در معرض خطر مالی دارای ۶ جزء زیر است:


۱٫ شناسایی اهداف؛
۲٫ تعیین اقدامات احتمالی؛
۳٫ شناسایی حالت های طبیعت؛
۴٫ تنظیم نتایج احتمالی؛
۵٫ اندازه گیری ارزش خطر؛
۶٫ انتخاب عمل بهینه

 

مثال: شناسایی ویژگی های ضروری یک مدل تصمیم گیری مالی


انجام پایان نامه مدیریت مالی یک شرکت سیاست بازاریابی خود را برای دوره بودجه بعدی بررسی می کند. این دو محصول جدید X را توسعه داده است
و Z، اما منابع کافی برای پرتاب در یک دوره پیش رو تنها یکی از دو محصول است. در نظر گرفتن حساب های واکنش ها و اقدامات رقبا را در نظر بگیرید، حالت های احتمالی طبیعت سه مورد زیر است:
• رقبا واکنش نشان نمی دهند؛
• رقبا در بازار یک محصول قابل مقایسه را راه اندازی می کنند؛
• رقبا در بازار یک محصول بهتر را عرضه می کنند.
اگر رقبا هیچ اقدامی را انجام ندهند، انتظار می رود که سود به ایستادگی بپردازد
با توجه به وضعیت ارائه شده توسط راه اندازی محصول A و روند نسبتا کم رشد در راه اندازی
از محصول B، برای توسعه آنها صرف شده است. متناسب با این هزینه ها
کاهش سود ممکن است ظاهر شود که آیا رقبا محصولات خود را در بازار عرضه می کنند.
انجام پایان نامه مدیریت مالی از دیدگاه ریاضی و آماری، تحلیل ریسک مربوط به فعالیت های مالی شامل ارزیابی احتمال دریافت معینی (سود) و یا منفی (از دست دادن) نتایج، مصرف می شود
رویدادهای نامطمئن و احتمالی آینده را در نظر بگیرید. از جمله مشکلات زمانی که ریسک مالی رخ می دهد
ممکن است کمبود اطلاعات یا میزان دسترسی به آنها را برای تعیین احتمال این موضوع ذکر کنیم
پدیده اقتصادی را تحلیل کرد. همچنین شناسایی و اندازه گیری ریسک های مالی به معنای حذف آن نیست، اما عناصر لازم مدیریت ریسک مالی را فراهم می کند.
گاهی اوقات، تمایزی مشخص بین ریسک و عدم اطمینان ایجاد می شود و به موجودی اشاره دارد
اطلاعات برای تثبیت تصمیمات مالی.
هنگامی که نتایج بیشتر در زمینه های خاصی امکان پذیر است و زمانی که تجربه گذشته وجود دارد، خطر استفاده می شود
مربوط به تعریف یک مدل آماری است که باید پیش بینی نتایج احتمالی را ارائه دهد.
عدم اطمینان ترجیح داده می شود زمانی که نتایج بیشتر امکان پذیر است، اما اطلاعات کمی برای آمار است
مدل تصمیم گیری.
انجام پایان نامه مدیریت مالی در نهایت، این تمایز بین ریسک و عدم اطمینان خیلی مرتبط نیست، مهمتر از آن این است که بدانیم
در مقابل یک مدل determinist، یک احتمال احتمالی مورد استفاده قرار می گیرد و خطر و عدم قطعیت مدل سازی می شود
متغیرهای حیرت انگیز. همانطور که در بالا نشان داده شد، مسائل مربوط به نظریه تصمیم به ارزشیابی نهایی کاهش می یابد
از یک عملکرد از دست دادن، ریسک گرفتن بیان طبیعت مالی در بیشتر موارد.


۳٫ نتیجه گیری


تمام خطرات ریسک دو بعد را تعیین می کند، یعنی عدم قطعیت، جایی که ریسک مربوط به چیزی است این هنوز اتفاق نیفتاده و تأثیری بر اهداف کسب و کار (یا پروژه ها) ندارد. ادبیات خاصی بیان می شود این ریسک یک شکل قابل اندازه گیری از عدم قطعیت است، در مخالفت با عدم اطمینان قابل اندازه گیری. بر این اساس، مفهوم
احتمال به نظر می رسد به عنوان جدایی بین ریسک و عدم اطمینان و خطر به عنوان نماینده وضعیتی که تصمیم گیرنده سه مزیت دارد: ساختار مشکل را می داند؛ درک می کند و محدوده عواقب و نتایج ممکن را تعریف می کند. دارای ظرفیت هدف برای اختصاص هر یک از نتایج برخی است احتمال وقوع انجام پایان نامه مدیریت مالی سرمایه گذاری در بازار سهام، هر چند توصیه می شود به عنوان سرمایه گذاری خوب به ویژه در دراز مدت، خطرات خاصی را نشان می دهد. اشتها برای ریسک یکی از چیزهایی است که این زمینه را هیجان انگیز و چالش برانگیز می سازد. در بازار سهام، می توان دو دسته اصلی را تشخیص داد: خطرات و خطرات قابل اندازه گیری برای محاسبه یا پیش بینی دشوار است، که رخ می دهد بدون آن را در پیش بینی شامل شود. در عمل سه نوع ریسک مربوط به سرمایه گذاری وجود دارد:
ریسک کم (دارایی های پولی، وجوه اوراق قرضه)، ریسک متوسط ​​(صندوق های دفاعی متنوع، صندوق های متقابل متنوع) و ریسک بالا (صندوق های پویای متنوع، صندوق های سهام). در سرمایه گذاری، ریسک و بازگشت بسیار نزدیک است. برای ارزیابی سودآوری یک مجموعه سیستم شاخص ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد (VAN، RIR و غیره). خطر پروژه های سرمایه عبارتند از: ریسک پروژه فردی، ریسک شرکت و ریسک بازار (به عنوان مثال اندازه گیری با ضریب بتا).
ریسک و عدم اطمینان سرمایه گذاری به واسطه تعدادی از علل هدف و ذهنی تعیین می شود.
 

قابلیت های مالی شرکت ها در موفقیت صادرات غیر نفتی

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   انجام پایان نامه کاردانی کارشناسی ارشد دکترا   قابلیت های مالی شرکت ها در موفقیت صادرات غیر نفتی   قابلیت های مالی شرکت ها در موفقیت صادرات غیر نفتی این پرسش، که چگونه شرکت های صادر کننده بتوانند […]

حاکمیت شرکتی با متغیر اخلاق در کسب و کار

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی حاکمیت شرکتی با متغیر اخلاق کسب و کار   حاکمیت شرکتی با متغیر اخلاق کسب و کار. حاکمیت شرکتی، فرآیندی است که تحت آن شرکت ها مدیریت می شوند و تحت کنترل قرار می گیرند. هیأت مدیره هر شرکت […]

مقایسه عملکرد پرتفوهای حاصل از گروه بندي سهام بوسیله مدل شبکه مبتنی بر متغیرهای نوین و سنتی با شاخصهاي شارپ و ترینر

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   پرتفوهای سهام مدل شبکه متغیرهای نوین سنتی شاخصهاي شارپ ترینر   پرتفوهای سهام مدل شبکه متغیرهای نوین سنتی شاخصهاي شارپ ترینر. در این تحقیق عملکرد پرتفوهاي حاصل از گروهبندي سهام بوسیله ماتریس شبکه مبتنی بر متغییرهاي نوین (سهام […]

پیش ‏بینی پنج‌ساله ورشکستگی مالی برای شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار تهران

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   پیش ‏بینی پنج‌ساله ورشکستگی مالی شرکت‌های پذیرفته‌شده بورس اوراق بهادار   پیش ‏بینی پنج‌ساله ورشکستگی مالی شرکت‌های پذیرفته‌شده بورس اوراق بهادار. در این مطالعه مدلی برای پیش‏بینی ورشکستگی ارائه شده است که این پیش‏بینی در فاصله زمانی پنج […]

بررسی واکنش سرمایه‌گذاران نسبت به رویدادهای ناگهانی در بورس اوراق بهادار تهران

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   واکنش سرمایه‌گذاران به رویدادهای ناگهانی بورس اوراق بهادار تهران   واکنش سرمایه‌گذاران به رویدادهای ناگهانی بورس اوراق بهادار تهران. یکی از عوامل مهم در تصمیم‎های سرمایه‎گذاران، رویدادهای ناگهانی اقتصادی و سیاسی است که در زمان خریدوفروش سهام بر […]

طراحی مدل راهبردی فرایند احیای شرکت‌های بحران‎زده

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   طراحی مدل راهبردی فرایند احیای شرکت‌های بحران‎زده   طراحی مدل راهبردی فرایند احیای شرکت‌های بحران‎زده. این پژوهش کیفی با هدف کاوش فرایند احیای شرکت‌های بحران‎زده با استفاده از نظریۀ داده‎بنیاد انجام گرفته است. به این منظور با ۱۰ […]

بررسی الگوی ریاضی انتخاب پرتفوی سرمایه گذاری مبتنی بر مالی رفتاری

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   الگوی ریاضی انتخاب پرتفوی سرمایه گذاری مبتنی بر مالی رفتاری   الگوی ریاضی انتخاب پرتفوی سرمایه گذاری مبتنی بر مالی رفتاری. مالی کلاسیک حکم می­کند که سرمایه­ گذار چگونه باید رفتار کند، لیکن مالی رفتاری سعی دارد پدیده­های […]

بررسی مقایسه‎ای ادراک صادرکنندگان ایرانی و واردکنندگان آمریکایی از راهبرد برندسازی فرش دستباف ایران در بازار آمریکا

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   ادراک صادرکنندگان ایرانی واردکنندگان آمریکایی راهبرد برندسازی فرش دستباف ایران در بازار آمریکا   ادراک صادرکنندگان ایرانی واردکنندگان آمریکایی راهبرد برندسازی فرش دستباف ایران. بناها ویران می‎شوند، انسان‌ها می‎میرند، اما برندها همواره می‎مانند (رونی، ۱۹۹۵) و بی‎شک نگاهی […]

رابطه نقدشوندگي با بازده سهام در بورس اوراق بهادار تهران

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   رابطه نقدشوندگي با بازده سهام در بورس اوراق بهادار تهران   رابطه نقدشوندگي با بازده سهام در بورس اوراق بهادار تهران. در هر بازار مالي با توجه به گستردگي و عمق بازار، ابزارهاي متنوعي جهت سرمايه گذاري وجود […]

اثر پول هوشمند در صندوق های سرمايه گذاری مشترك

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   پول هوشمند صندوق ها سرمايه گذاری مشترك   پول هوشمند صندوق ها سرمايه گذاری مشترك. هدف این پژوهش بررسی توانایی سرمایه‌گذاران صندوق‌ها به‌طورکلی و همچنین بررسی توانایی سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی به‌طور جداگانه در پیش‎بینی عملکرد صندوق‎های سرمایه‎گذاری […]

مدل‌سازی تابع زیان بیمه ‏ای با ترکیب توزیع تی‌استودنت چوله ‌هایپربولیک تعمیم‌یافته و نظریۀ مقادیر فرین

انجام پایان نامه سمینار پروپوزال مقاله تحقیق و پروژه های دانشجویی رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی   تابع زیان بيمه توزیع تی‌استودنت چوله ‌هایپربولیک تعمیم‌یافته مقادیر فرین   تابع زیان بيمه توزیع تی‌استودنت چوله ‌هایپربولیک تعمیم‌یافته مقادیر فرین. ‌تحقیق حاضر به بررسی این موضوع می‏پردازد که آیا می‏توان با ترکیب توزیع تی‌استودنت چولۀ هایپربولیک تعمیم‌یافته […]

انجام پروژه سری زمانی

انجام پروژه سری زمانی

انجام پروژه برنامه نویسی c++

انجام پروژه برنامه نویسی c++

انجام پروژه های دانشجویی متلب

انجام پروژه های دانشجویی متلب

انجام پروژه به جای خدمت سربازی

انجام پروژه به جای خدمت سربازی

انجام پایان نامه نقاشی

انجام پایان نامه نقاشی

انجام پایان نامه فوق لیسانس

پایان نامه فوق لیسانس

انجام مقاله نویسی

انجام مقاله نویسی

اپلای تحصیلی کانادا آلمان ایتالیا ...

اپلای تحصیلی کانادا آلمان ایتالیا …

انجام پایان نامه تهران

انجام پایان نامه تهران

انجام تضمینی پایان نامه

انجام تضمینی پایان نامه

هزینه نوشتن مقاله isi

هزینه نوشتن مقاله isi

پذیرش مقاله در مجلات isi

پذیرش مقاله در مجلات isi

قیمت پایان نامه ارشد روانشناسی

قیمت پایان نامه ارشد روانشناسی

چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

مقاله دانشجویی

انجام مقاله دانشجویی

انجام پایان نامه شیمی فیزیک

انجام پایان نامه شیمی فیزیک

انجام پروژه خوردگی

انجام پروژه خوردگی

انجام پروژه گراف

انجام پروژه گراف

انجام پروژه تحلیل خطر زلزله

انجام پروژه تحلیل خطر زلزله

انجام پروژه طراحی مدار

انجام پروژه طراحی مدار

انجام رساله دکتری کشاورزی

انجام رساله دکتری کشاورزی

انجام پروژه طراحی لباس

انجام پروژه طراحی لباس

انجام پروژه نفت

انجام پروژه نفت

انجام پروژه های برنامه نویسی

انجام پروژه های برنامه نویسی

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی

انجام پایان نامه رشته ریاضی

انجام پایان نامه رشته ریاضی

انجام پایان نامه فیزیک

انجام پایان نامه فیزیک

انجام مقاله مروری

انجام مقاله مروری

انجام مقاله ای اس ای

مقاله ای اس ای

بهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد

بهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد

پایان نامه کارشناسی چیست

پایان نامه کارشناسی چیست

قیمت پایان نامه ارشد

قیمت پایان نامه ارشد

درخواست مقاله isi

درخواست مقاله isi

انجام رساله دکتری مدیریت

انجام رساله دکتری مدیریت

چاپ مقاله isi در کمترین زمان

چاپ مقاله isi در کمترین زمان

حسابداری

انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه فرآیند کاوی

انجام پایان نامه فرآیند کاوی

انجام پروژه جبر خطی

انجام پروژه جبر خطی

انجام پروژه عربی

انجام پروژه عربی

انجام پروژه نقشه برداری

انجام پروژه نقشه برداری

انجام پروژه ارنا

انجام پروژه ارنا

انجام پروژه روش تحقیق

انجام پروژه روش تحقیق

پروژه متره و برآورد ۹۶

پروژه متره و برآورد ۹۶

انجام پروژه اسپن پلاس

انجام پروژه اسپن پلاس

انجام پروژه گمبیت

انجام پروژه گمبیت

انجام پروژه غیر خطی

انجام پروژه غیر خطی

انجام پروژه جاوا اسکریپت

انجام پروژه جاوا اسکریپت

انجام پایان نامه رشته دامپزشکی

انجام پایان نامه رشته دامپزشکی

انجام پایان نامه طراحی لباس

انجام پایان نامه طراحی لباس

انجام پایان نامه و پروپوزال مقاله

انجام پایان نامه و پروپوزال مقاله

بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری

بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری

سایت پایان نامه نویسی

سایت پایان نامه نویسی

انجام صفر تا صد پایان نامه

انجام صفر تا صد پایان نامه

موسسه نگارش پایان نامه

موسسه نگارش پایان نامه

نگارش مقاله isi

نگارش مقاله isi

انجام پایان نامه هنر

انجام پایان نامه هنر

چاپ مقاله در نشریات isi

چاپ مقاله در نشریات isi

جغرافیا

انجام پایان نامه جغرافیا

انجام خدمات پایان نامه

انجام خدمات پایان نامه

انجام پایان نامه شیلات

انجام پایان نامه شیلات

انجام پروژه خودرو

انجام پروژه خودرو

ضرورت انجام پروژه

ضرورت انجام پروژه

انجام پروژه سیالات

انجام پروژه سیالات

انجام پروژه زنجیره تأمین

انجام پروژه زنجیره تأمین

انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی

انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی

انجام پروژه متره با اکسل

انجام پروژه متره با اکسل

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه حسابرسی های حسابداری صنعتی

انجام پروژه حسابرسی های حسابداری صنعتی

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پایان نامه بیوشیمی

انجام پایان نامه بیوشیمی

انجام پایان نامه هوافضا

انجام پایان نامه هوافضا

انجام پایان نامه و پروپوزال

انجام پایان نامه و پروپوزال

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

نوشتن پایان نامه دکتری

نوشتن پایان نامه دکتری

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

قیمت نوشتن پایان نامه دکتری

قیمت نوشتن پایان نامه دکتری

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام تحلیل فصل چهارم پایان نامه

انجام تحلیل فصل چهارم پایان نامه

سفارش انجام پایان نامه ارشد

سفارش انجام پایان نامه ارشد

انجام پروژه فاز ۲ معماری

انجام پروژه فاز ۲ معماری

انجام پروژه تحقیق در عملیات

انجام پروژه تحقیق در عملیات

انجام پروژه سی پلاس پلاس

انجام پروژه سی پلاس پلاس

دانلود پروژه متره و برآورد ۹۸

دانلود پروژه متره و برآورد ۹۸

مراحل انجام پروژه متره و برآورد

مراحل انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه تحقیقات بازار

انجام پروژه تحقیقات بازار

انجام پروژه عملی با پاورپوینت

انجام پروژه عملی با پاورپوینت

انجام پروژه حسابداری در منزل اکسل مالی

انجام پروژه حسابداری در منزل اکسل مالی

انجام پروژه دانشجویی

انجام پروژه دانشجویی

انجام پایان نامه باستان شناسی

انجام پایان نامه باستان شناسی

انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه حوزه

انجام پایان نامه حوزه

موسسات انجام پایان نامه

موسسات انجام پایان نامه

قیمت پایان نامه دکتری

قیمت پایان نامه دکتری

قیمت پایان نامه آماده

قیمت پایان نامه آماده

خدمات پایان نامه ارشد

خدمات پایان نامه ارشد

قیمت خرید مقاله isi

قیمت خرید مقاله isi

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر isi

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر isi

انجام مقاله دکتری

انجام مقاله دکتری

برای پایان نامه چکار کنم

برای پایان نامه چکار کنم

انجام پایان نامه با کمترین قیمت

انجام پایان نامه با کمترین قیمت

انجام پروژه عدد صحیح

انجام پروژه عدد صحیح

انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه سپ

انجام پروژه سپ

انجام پروژه راینو

انجام پروژه راینو

چگونگی انجام پروژه متره

چگونگی انجام پروژه متره

انجام پروژه تکلا

انجام پروژه تکلا

انجام پروژه های دانشجویی gis

انجام پروژه های دانشجویی gis

انجام پروژه های جی آی اس

انجام پروژه های جی آی اس

انجام پروژه ی انسیس

انجام پروژه ی انسیس

انجام پایان نامه با آباکوس spss متلب

پایان نامه با آباکوس spss متلب

انجام پایان نامه های دانشجویی

انجام پایان نامه های دانشجویی

انجام پایان نامه حرفه ای

انجام پایان نامه حرفه ای

مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

موسسه نوشتن پایان نامه

موسسه نوشتن پایان نامه

موسسه پایان نامه نویسی در شیراز

موسسه پایان نامه نویسی در شیراز

قیمت مقاله isi

قیمت مقاله isi

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی

قیمت پایان نامه ارشد سال ۹۹

قیمت پایان نامه ارشد سال ۹۹

مقاله isi چیست

مقاله isi چیست

شرایط پذیرش مقاله در isi

شرایط پذیرش مقاله در isi

انجام پایان نامه نجوم

انجام پایان نامه نجوم

انجام پروژه مدار چاپی

انجام پروژه مدار چاپی

انجام پروژه مدار منطقی

انجام پروژه مدار منطقی

انجام پروژه انسیس فلوئنت

انجام پروژه انسیس فلوئنت

انجام پروژه طراحی الگوریتم

انجام پروژه طراحی الگوریتم

هزینه انجام پروژه متره و برآورد

هزینه انجام پروژه متره و برآورد

نحوه انجام پروژه متره

نحوه انجام پروژه متره